Ostrava – Poruba 2014 - Závod ČESKÉHO POHÁRU 2014

Liga: ČP
Místo: Poruba
Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 31. 05. 2014 09:00
Kontakt:   Pavel Krpec, SDH Kozlovice
Telefon:  732 971 447

Začátek rezervace: 31. 05. 2014 20:00
Konec rezervace: 31. 05. 2014 09:00
Začátek tipování:  17. 05. 2014 20:00
Konec hlasování: 31. 05. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-poruba-2014-05-31-4716.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Belarus ( Bělorusko )  Masný Aleš ( Bohumín-Kopytov )-Honza Adamec
22Belarus ( Bělorusko )  Žáček Tomáš ( Karviná-Louky )-Honza Adamec
33Belarus ( Bělorusko )  Drobisz Tomáš ( Karviná-Louky )-Honza Adamec
44Belarus ( Bělorusko )  Kroupa Lukáš ( Kvasiny B )-Honza Adamec
55Belarus ( Bělorusko )  Veverka Tomáš ( Ostrava-Heřmanice  )-Honza Adamec
66Belarus ( Bělorusko )  Pácal Filip ( Starý Bohumín )-Honza Adamec
77Belarus ( Bělorusko )  Kahánek Ondra ( Závišice )-Honza Adamec
88Belarus ( Bělorusko )  Kuběna Jan ( Závišice )-Honza Adamec
99Belarus ( Bělorusko )  Melnar David ( Závišice )-Honza Adamec
1010Belarus ( Bělorusko )  Branný Jakub ( Český Těšín-Mistřovice )-Honza Adamec
1111Belarus ( Bělorusko )  Trentin Tomáš ( Český Těšín-Mosty )-Honza Adamec
1212Belarus ( Bělorusko )  Váňa Marek ( Mírová )-Honza Adamec
1313Belarus ( Bělorusko )  Vašíček Richard ( Útvina )-Honza Adamec
1414Belarus ( Bělorusko )  Sikora David (HZS MSK ÚO Karviná)-Honza Adamec
1515Belarus ( Bělorusko )  Hrbáč Adam (HZS MSK ÚO Karviná)-Honza Adamec
1616Belarus ( Bělorusko )  Gryč Jakub (HZS MSK ÚO Karviná)-Honza Adamec
1717Belarus ( Bělorusko )  Dal Marcel (HZS MSK ÚO Karviná)-Honza Adamec
1818Belarus ( Bělorusko )  Wolf David ( Dolní Měcholupy )-Honza Adamec
1919Belarus ( Bělorusko )  Slovák Pavel ( Meziměstí )-Honza Adamec
2020Belarus ( Bělorusko )  Navrátil Radim ( Alojzov )-Honza Adamec
2121Belarus ( Bělorusko )  Gruber Martin ( Brno-Královo Pole )-Honza Adamec
2222Belarus ( Bělorusko )  Pavlíček Jakub ( Kozlovice )-Honza Adamec
2323Belarus ( Bělorusko )  Mládek Josef ( Jablonec nad Jizerou )-Honza Adamec
2424Belarus ( Bělorusko )  Růžička Vojtěch ( Vilémov )-Honza Adamec
2525Belarus ( Bělorusko )  Gierlowski Michal ( Tuř )-Honza Adamec
2626Belarus ( Bělorusko )  Arvai Miroslav ( Michálkovice )-Honza Adamec
2727Belarus ( Bělorusko )  Vaculín Petr ( Veselá )-Honza Adamec
2828Belarus ( Bělorusko )  Vašulka Michal ( Mistřín )-Honza Adamec
2929Belarus ( Bělorusko )  Foukal Tomáš ( HZS DEZA Valašské Meziříčí )-Honza Adamec
3030Belarus ( Bělorusko )  Břenek Martin ( Trpín )-Honza Adamec
3131Belarus ( Bělorusko )  Havlík Martin ( Zlatá Olešnice )-Honza Adamec
3232Belarus ( Bělorusko )  Masný Matěj ( HZS Liberec )-Honza Adamec
3333Belarus ( Bělorusko )  Kukla Michal ( Moravský Beroun )-Honza Adamec
3434Belarus ( Bělorusko )  Pachovský Petr ( Hartmanice )-Honza Adamec
3535Belarus ( Bělorusko )  Marada Vojtěch ( Mistřín )-Honza Adamec
3636Belarus ( Bělorusko )  Kalinič Michal ( Brno-Královo Pole )-Honza Adamec
3737Belarus ( Bělorusko )  Somol David ( HZS Teplice )-Honza Adamec
3838Belarus ( Bělorusko )  Vyvial Jan ( Kozlovice )-Honza Adamec
3939Belarus ( Bělorusko )  Kresáň Ivan ( Maršová-Rašov )-Honza Adamec
4040Belarus ( Bělorusko )  Skalka Tomáš ( Juřinka )-Honza Adamec
4141Belarus ( Bělorusko )  Chrobok Jiří ( Marklovice )-Honza Adamec
4242Belarus ( Bělorusko )  Škodný Jiří ( Morašice )-Honza Adamec
4343Belarus ( Bělorusko )  Gášek Jan ( Sklárna Karolinka )-Honza Adamec
4444Belarus ( Bělorusko )  Mikuda Daniel ( Dolní Bečva )-Honza Adamec
4545Belarus ( Bělorusko )  Zhříval Jan ( Nepolisy )-Honza Adamec
4646Belarus ( Bělorusko )  Indra Patrik ( Vlčnov )-Honza Adamec
4747Belarus ( Bělorusko )  Alexovič Richard ( Skalice )-Honza Adamec
4848Belarus ( Bělorusko )  Paška Pavel ( Sklárna Karolinka )-Honza Adamec
4949Belarus ( Bělorusko )  Korábečný Petr ( Komárovice )-Honza Adamec
5050Belarus ( Bělorusko )  Divoš Václav ( Zbožnov )-Honza Adamec
5151Belarus ( Bělorusko )  Adam Josef ( Písková Lhota )-Honza Adamec
5252Belarus ( Bělorusko )  Brodacký Michal ( Trusovice )-Honza Adamec
5353Belarus ( Bělorusko )  Brokeš Tomáš ( Havířov Město )-Honza Adamec
5454Belarus ( Bělorusko )  Kováč Petr ( Petrovice u Blanska )-Honza Adamec
5555Belarus ( Bělorusko )  Bezucha Vojtěch ( Mistřín )-Honza Adamec
5656Belarus ( Bělorusko )  Pluskal Dominik ( Ostrava-Třebovice )-Honza Adamec
5757Belarus ( Bělorusko )  Kulišťák Jaroslav ( Hutisko-Solanec )-Honza Adamec
5858Belarus ( Bělorusko )  Lekeš Petr ( Vlčnov )-Honza Adamec
5959Belarus ( Bělorusko )  Svačina Richard ( Michálkovice )-Honza Adamec
6060Belarus ( Bělorusko )  Dvořáček Jan ( Brno-Bohunice )-Honza Adamec
6161Belarus ( Bělorusko )  Richter Lukáš ( Mlékosrby )-Honza Adamec
6262Belarus ( Bělorusko )  Grygar Jan ( Skalice )-Honza Adamec
6363Belarus ( Bělorusko )  Janáček Michal ( Ostrava-Třebovice )-Honza Adamec
6464Belarus ( Bělorusko )  Janečka Ondřej ( Morkovice )-Honza Adamec
6565Belarus ( Bělorusko )  Miřátský Petr (HZS Hl.m.Prahy)-Honza Adamec
6666Belarus ( Bělorusko )  Kolář Michal ( Morkovice )-Honza Adamec
6767Belarus ( Bělorusko )  Baláž Robert ( HaZZ Poprad )-Honza Adamec
6868Belarus ( Bělorusko )  Knotek Vlastimil ( Brno-Bohunice )-Honza Adamec
6969Belarus ( Bělorusko )   Wolf Jiří ( HZS Hradec Králové)-Honza Adamec
7070Belarus ( Bělorusko )  Krejčí Pavel ( Morkovice )-Honza Adamec
7171Belarus ( Bělorusko )  Gargula Josef ( Brno-Bohunice )-Honza Adamec
7272Belarus ( Bělorusko )  Váňa Pavel ( Brno-Královo Pole )-Honza Adamec
7373Belarus ( Bělorusko )  Hudáč Jaroslav (HaZZ Poprad)-Honza Adamec
7474Belarus ( Bělorusko )  Bělský Dominik (Krouna)-Honza Adamec
7575Belarus ( Bělorusko )  Tabach Lukáš (Kozlovice)-Honza Adamec
7676Belarus ( Bělorusko )  Tománek Ondřej ( Morkovice )-Honza Adamec
7777Belarus ( Bělorusko )  Šuba Radek ( Juřinka )-Honza Adamec
7878Belarus ( Bělorusko )  Hopp Jan (HZS Hl. m. Prahy)-Honza Adamec
7979Belarus ( Bělorusko )  Flach Lukáš (HZS Ústí nad Orlicí)-Honza Adamec
8080Belarus ( Bělorusko )  Šuba Radek (SDH Juřinka)-Honza Adamec
8181Belarus ( Bělorusko )  Ryl Karel (HZS MSK ÚO Ostrava)-Honza Adamec
8282Belarus ( Bělorusko )  Dopirák David (HZS MSK ÚO Ostrava)-Honza Adamec
8383Belarus ( Bělorusko )  Netrval Milan (ÚO Domažlice)-Honza Adamec
8484Belarus ( Bělorusko )  Roháč Martin (ÚO Plzeň)-Honza Adamec
8585Belarus ( Bělorusko )  Vondra Adam (HZS MSK ÚO Ostrava)-Honza Adamec
8686Belarus ( Bělorusko )  Paulíček Jakub (HZS Královéhradeckého kraje)-Honza Adamec
8787Belarus ( Bělorusko )  Motyka Jiří (HZS MSK ÚO Karviná)-Honza Adamec
8888Belarus ( Bělorusko )  Bezruč Kamil (HZS MSK ÚO Ostrava)-Honza Adamec
8989Belarus ( Bělorusko )  Paulíček Stanislav (HZS Královéhradeckého kraje)-Honza Adamec
9090Belarus ( Bělorusko )  Hrdlička Jaroslav (ÚO Domažlice)-Honza Adamec
9191Belarus ( Bělorusko )  Langer Petr (HZS MSK ÚO Karviná)-Honza Adamec
9292Belarus ( Bělorusko )  Žák Vlastimil (ÚO Plzeň)-Honza Adamec
9393Belarus ( Bělorusko )  Grassl Petr (SDH Bystřice)-Honza Adamec
9494Belarus ( Bělorusko )  Janda Michal (ÚO Domažlice)-Honza Adamec
9595Belarus ( Bělorusko )  Jaromír Burda (SDH Juřinka)-Honza Adamec
9696Belarus ( Bělorusko )  Novotný Václav (HZS Královéhradeckého kraje)-Honza Adamec
9797Belarus ( Bělorusko )  Arvai Jakub (HZS MSK ÚO Ostrava)-Honza Adamec
9898Belarus ( Bělorusko )  Lidmila Martin (SDH Zbožnov)-Honza Adamec
9999Belarus ( Bělorusko )  Těšický Jakub (SDH Kunovice)-Honza Adamec
100100Belarus ( Bělorusko )  Kunovský František (HZS DEZA Valašské Meziříčí )-Honza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Belarus ( Bělorusko )  Růžičková Milada (Dolní Měcholupy)-Honza Adamec
22Belarus ( Bělorusko )  Škodová Barbora (Chválenice)-Honza Adamec
33Belarus ( Bělorusko )  Mertová Martina (Vlčnov)-Honza Adamec
44Belarus ( Bělorusko )  Šilarová Vendula (Dolní Třešňovec)-Honza Adamec
55Belarus ( Bělorusko )  Jiroušová Šárka (Poniklá)-Honza Adamec
66Belarus ( Bělorusko )  Sýkorová Petra (Těškovice)-Honza Adamec
77Belarus ( Bělorusko )  Nechanická Aneta (Velichovky)-Honza Adamec
88Belarus ( Bělorusko )  Butulová Dana (Poniklá)-Honza Adamec
99Belarus ( Bělorusko )  Pavlová Šárka (Písková Lhota)-Honza Adamec
1010Belarus ( Bělorusko )  Bartošková Kamila (Horní Cerekev)-Honza Adamec
1111Belarus ( Bělorusko )  Strouhalová Lucie (Bludov)-Honza Adamec
1212Belarus ( Bělorusko )  Masná Anežka (Těpeře)-Honza Adamec
1313Belarus ( Bělorusko )  Hirmerová Lucie (Chválenice)-Honza Adamec
1414Belarus ( Bělorusko )  Marková Markéta (Dolní Čermná)-Honza Adamec
1515Belarus ( Bělorusko )  Tomasková Linda (Dolní Bukovsko)-Honza Adamec
1616Belarus ( Bělorusko )  Chovancová Petra (Horní Lideč)-Honza Adamec
1717Belarus ( Bělorusko )  Červinková Sandra (Moravský Beroun)-Honza Adamec
1818Belarus ( Bělorusko )  Pajerová Karolína (Poniklá)-Honza Adamec
1919Belarus ( Bělorusko )  Friedlová Eliška (Písková Lhota)-Honza Adamec
2020Belarus ( Bělorusko )  Ručková Dominika (Krmelín)-Honza Adamec
2121Belarus ( Bělorusko )  Kulišťáková Kateřina (Dolní Bečva)-Honza Adamec
2222Belarus ( Bělorusko )  Witoszová Karolína (Karviná - Hranice)-Honza Adamec
2323Belarus ( Bělorusko )  Uhrová Kateřina (Michálkovice)-Honza Adamec
2424Belarus ( Bělorusko )  Vašíčková Leona (Petrovice u Blanska)-Honza Adamec
2525Belarus ( Bělorusko )  Marešová Monika (Štěnovický Borek)-Honza Adamec
2626Belarus ( Bělorusko )  Klvaňová Dominika (Oznice)-Honza Adamec
2727Belarus ( Bělorusko )  Pluskalová Kristýna (Ostrava-Třebovice)-Honza Adamec
2828Belarus ( Bělorusko )  Langrová Lucie (Dolní Čermná)-Honza Adamec
2929Belarus ( Bělorusko )  Pohanková Lucie (Písková Lhota)-Honza Adamec
3030Belarus ( Bělorusko )  Sobotková Monika (Bludov)-Honza Adamec
3131Belarus ( Bělorusko )  Mikulková Denisa (Dolní Měcholupy)-Honza Adamec
3232Belarus ( Bělorusko )  Kittnarová Vendula (Dolní Čermná)-Honza Adamec
3333Belarus ( Bělorusko )  Škultetyová Andrea (Skalice)-Honza Adamec
3434Belarus ( Bělorusko )  Škultetyová Nikola (Staré Město)-Honza Adamec
3535Belarus ( Bělorusko )  Urbanczyková Alexandra (Český Těšín - Mosty)-Honza Adamec
3636Belarus ( Bělorusko )  Pavlicová Jana (Moravský Beroun)-Honza Adamec
3737Belarus ( Bělorusko )  Šeděnková Veronika (Ostrava-Heřmanice)-Honza Adamec
3838Belarus ( Bělorusko )  Honců Natálie (Horní Lánov)-Honza Adamec
3939Belarus ( Bělorusko )  Masná Adéla (Bohumín-Kopytov)-Honza Adamec
4040Belarus ( Bělorusko )  Možíšová Lucie (Zahnašovice)-Honza Adamec
4141Belarus ( Bělorusko )  Žemžulová Zuzana (Morkovice)-Honza Adamec
4242Belarus ( Bělorusko )  Skýpalová Tereza (Oznice)-Honza Adamec
4343Belarus ( Bělorusko )  Tylová Tereza (Bludov)-Honza Adamec
4444Belarus ( Bělorusko )  Střížová Kristýna (Ostrava-Třebovice)-Honza Adamec
4545Belarus ( Bělorusko )  Šubrtová Barbora (Velichovky)-Honza Adamec
4646Belarus ( Bělorusko )  Krejčí Kamila (Morkovice)-Honza Adamec
4747Belarus ( Bělorusko )  Vežranovská Lada (Ostrava-Heřmanice)-Honza Adamec
4848Belarus ( Bělorusko )  Dombrovská Karolína (Michálkovice)-Honza Adamec
4949Belarus ( Bělorusko )  Edelsbergerová Jana (Krmelín)-Honza Adamec
5050Belarus ( Bělorusko )  Žemžulová Eva (Morkovice)-Honza Adamec
5151Belarus ( Bělorusko )  Nezbedová Marie (Písková Lhota)-Honza Adamec
5252Belarus ( Bělorusko )  Kotrlá Karolína (Bludov)-Honza Adamec
5353Belarus ( Bělorusko )  Bezručová Klára (Michálkovice)-Honza Adamec
5454Belarus ( Bělorusko )  Sýkorová Patricie (Těškovice)-Honza Adamec
5555Belarus ( Bělorusko )  Nolčová Andrea (Chválenice)-Honza Adamec
5656Belarus ( Bělorusko )  Pestlová Michaela (Vlčnov)-Honza Adamec
5757Belarus ( Bělorusko )  Strouhalová Lenka (Bludov)-Honza Adamec
5858Belarus ( Bělorusko )  Chocholatá Hana (Kozlovice)-Honza Adamec
5959Belarus ( Bělorusko )  Kamasová Veronika (Veselá)-Honza Adamec
6060Belarus ( Bělorusko )  Novotná Zdena (Skuteč)-Honza Adamec
6161Belarus ( Bělorusko )  Machalová Veronika (Český Těšín - Mosty)-Honza Adamec
6262Belarus ( Bělorusko )  Geryková Tereza (Jarcová)-Honza Adamec
6363Belarus ( Bělorusko )  Solanská Jana (Dolní Bečva)-Honza Adamec
6464Belarus ( Bělorusko )  Drobná Magdalena (Albrechtice)-Honza Adamec
6565Belarus ( Bělorusko )  Kijonková Petra (Český Těšín - Mosty)-Honza Adamec
6666Belarus ( Bělorusko )  Šuchmanová Věra (Úněšov)-Honza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/09 Ostrava - Poruba, Osmý závod Ligy ČR 2011 ve výstupu na věž
LIVE
2011/09/10 Ostrava - Poruba, Finále Českého poháru
ČP
2014/04/13 Ostrava-Poruba, Soutěž v tradičních disciplínách CTIF
-
2014/05/31 Ostrava – Poruba, Závod ČESKÉHO POHÁRU 2014
ČP
2016/06/25 Pustkovec, 4.kolo MSP - Anulováno
MSP
Kdy Kde Liga


Soutěže