Praha, Olymp, požární útok 2017 - MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017

Liga: MČR
Místo: Praha
Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Hlavní město Praha
Kdy: 27. 08. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 08. 2017 11:00
Konec rezervace: 27. 08. 2017 11:00
Začátek tipování:  27. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 27. 08. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Výstaviště

V pátek 25. srpna 2017 proběhne na pražském Výstavišti první soutěžní den, který zahájí závodníci výstupem do 4. podlaží cvičné věže. Tato část závodu proběhne přímo před Průmyslovým palácem. Tam bude také následovat odpolední slavnostní ceremoniál k zahájení celého Mistrovství.

Na Výstaviště se dostanete hlavním vchodem (2a). Celá akce pak bude přímo před Průmyslovým palácem (4). Ideální příjezd je od metra Nádraží Holešovice (trasa C) tramvají 12, 17 a 24. Pokud musíte cestovat autem, můžete zaparkovat na vyznačených placených parkovištích.

Při použití automobilové dopravy použijte vjezd do areálu z ulice Za Elektrárnou, do které lze přijet přímo z ulice Bubenská nebo odbočit doleva z ulice U Výstaviště.
(dočasně zrušen zákaz odbočení)

Při využití MHD jsou nejjednodušší a nejpohodlnější trasy:
Metro „C“ Vltavská > Tram Výstaviště (14)
Metro „A“ Staroměstská > Tram Výstaviště (17)

Centrum sportu MV – Olymp

V sobotu a v neděli 26. – 27. srpna 2017 proběhnou v areálu Centra sportu Ministerstva vnitra štafety na 4×100 metrů s překážkami, běh na 100 metrů s překážkami a požární útoky.

Na Olymp se dostanete ulicí Za Císařským mlýnem, parkování v areálu ani před ním ale není možné. Parkovací místa budou blokována pro závodníky a organizátory. Doporučujeme proto nechat vozidlo v ulici Za elektrárnou nebo na parkovišti pražského Výstaviště, odkud vás zdarma odveze speciální linka až na sportoviště.

Pokud pojedete MHD, doporučujeme příjezd od metra Nádraží Holešovice (trasa C) tramvají 12, 17 a 24. Buď projdete na Olymp parkem Stromovka (cca 20 min chůze) nebo vás zdarma odveze speciální linka od placeného parkoviště před Výstavištěm Praha až na sportoviště Olymp.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-praha-8332.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lhenice Loukota Petr TP12,1811,1311,132018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
2.  Hrdlořezy Špringl Matěj MB11,7311,3111,312018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
3.  Březová nad Svitavou Štinčík Tomáš SY11,5611,4011,402018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
4.  Raškovice Chovanec Michal FM11,9116,9411,912018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
5.  Křížkový Újezdec Rubeš Adam PH11,9521,8211,952018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
6.  Křešice Sibera Radek LT12,2911,9711,972018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
7.  Kyjovice Němec Filip OP12,2611,9811,982018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
8.  Oznice Holčák Martin VS13,5611,9911,992018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
9.  Písková Lhota Urban Vojtěch NB12,5311,9911,992018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
10.  - Mrózek Samuel Těrlicko-Hradiště -12,08NP12,082018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
11.  Zádveřice Bělíček Petr ZL12,3312,1412,142018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
12.  Sestrouň Pšenička David PB12,1623,6312,162018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
13.  Skuteč Flégr Lukáš CR16,3112,2912,292018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
14.  Dolní Bukovsko Dudlíček František CB15,8012,3312,332018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
15.  Býškovice Mikulík Jakub PR13,1812,3612,362018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
16.  Letňany Hospodka Vojtěch AB12,4612,6012,462018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
17.  Petrovice Šejba Petr TR12,5713,2512,572018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
18.  - Adámek Erik Rokytnice-Vsetín -NP12,6112,612018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
19.  Střezimíř Knotek Tomáš BNNP12,6212,622018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
20.  Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš HK12,6313,2412,632018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
21.  Dolany Kulha Martin PT12,64NP12,642018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
22.  Vědomice Sazeček Zdeněk LT14,7512,7412,742018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
23.  Horní Bělá Kupka Jiří PS12,7417,9412,742018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
24.  Kvasejovice Hulan Filip BN12,82NP12,822018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
25.  Kojetice Řehůřek Jakub TR12,8613,3812,862018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
26.  Byšice Hora Martin ME12,8714,0812,872018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
27.  Zádveřice Pastyřík Vojtěch ZL13,2012,8912,892018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
28.  Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal HK12,89NP12,892018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
29.  Vědomice Čecho Vojtěch LT12,9415,4112,942018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
30.  Spišská Teplica Nagy Radovan PP15,7713,0213,022018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
31.  Zaječov Rydrych Jan BE13,9813,0413,042018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
32.  - Prokop Ondřej Ostrava-Třebovice -13,0813,6513,082018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
33.  Doloplazy Pergner Petr PV13,1114,6613,112018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
34.  Výčapy Javůrek Vítězslav TR13,13NP13,132018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
35.  Střezimíř Eliáš Michal BN13,13NP13,132018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
36.  Dolní Měcholupy Popsimov Michal AB13,18NP13,182018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
37.  Morkovice Pospíšil Jan KM13,2214,3113,222018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
38.  Dobroslavice Švestka Matyáš OP13,2413,2313,232018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
39.  Lužná Valenta Adam RA13,5213,2713,272018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
40.  Nalžovice Švec Jakub PB13,5113,2713,272018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
41.  Bystřice nad Úhlavou Šota Marek KT13,4713,2913,292018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
42.  Oznice Bětuňák Tomáš VS20,5613,3013,302018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
43.  Frýdek Soukup Ondřej FM13,3219,6013,322018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
44.  - Šuba Samuel ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves -14,5013,3213,322018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
45.  Lhenice Vlček Jan TP13,3913,3213,322018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
46.  Zličín Forejt Filip AB13,3513,6413,352018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
47.  Písková Lhota Crkal Šimon NB13,41NP13,412018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
48.  Rataje Svoboda Jan TANP13,4413,442018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
49.  Francova Lhota Kabrhel Daniel VS13,4514,2013,452018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
50.  Hrdlořezy Bělský Tomáš MB14,1813,4613,462018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
51.  Dobroslavice Lišaník Ondřej OP14,0913,4813,482018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
52.  Všetaty Toman Vojtěch MENP13,4913,492018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
53.  Velenka Ševčík Vojtěch NB13,5013,6413,502018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
54.  Francova Lhota Filgas Martin VS13,6713,5013,502018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
55.  Skryje Mikušík Matouš ZR13,6114,2413,612018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
56.  Prostřední Bečva Lejska Vojtěch VS13,61NP13,612018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
57.  Dolní Měcholupy Kronovetr Matyáš ABNP13,6213,622018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
58.  Veselá Číž Jan SM16,1413,6413,642018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
59.  - Bém Stanislav Semily I -14,6413,6613,662018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
60.  Oznice Gerža Martin VS13,7219,2113,722018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
61.  Hrobce Dolejší Václav LT14,3013,7513,752018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
62.  Střezimíř Talpa Šimon BN13,8513,7513,752018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
63.  Skuteč Kábele Ondřej CR13,7813,8313,782018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
64.  Třtice Kořán Jakub NA13,8114,1613,812018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
65.  Dolní Měcholupy Voříšek Petr AB16,2013,8413,842018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
66.  Markovice Kratochvíl Marek KH14,6413,8613,862018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
67.  Řeporyje Schneider Daniel AB30,7613,8613,862018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
68.  - Stolař Lukáš Ostrava-Třebovice -13,8616,0213,862018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
69.  Malé Hoštice Pfleger Vít OP15,0213,8713,872018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
70.  Nová Role Svoboda Dominik KV15,3113,8913,892018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
71.  Štěpánkovice Balarin Zdeněk OP14,7913,9013,902018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
72.  Oznice Trusina Václav VS13,9118,1213,912018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
73.  Letkov Drnek David PJ18,0713,9313,932018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
74.  Kolovraty Franc Pavel ABNP13,9513,952018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
75.  Čeperka Formánek Roman PA14,6514,0414,042018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
76.  Drnovice Jílek Martin ZL16,3414,0514,052018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
77.  Jemniště Benák Matěj BNNP14,0814,082018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
78.  Písnice Kulhánek Ondřej AB14,1114,1314,112018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
79.  Klamoš Petrovický Jakub HK14,11NP14,112018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
80.  Oznice Bětuňák Marek VS15,2414,1314,132018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
81.  Výčapy Růžička Filip TR15,4114,1414,142018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
82.  Počepice Habart Jonáš PB14,2029,6714,202018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
83.  Písková Lhota Stýblo Jakub NB14,6814,2414,242018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
84.  Doloplazy Šlosar Tomáš PV14,8314,2614,262018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
85.  Krouna Švanda Ondřej CR14,5214,2714,272018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
86.  Choustníkovo Hradiště Medlík Petr TU14,2914,3014,292018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
87.  Výčapy Svoboda Tomáš TR14,34NP14,342018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
88.  Uhlířské Janovice Rezner Michal KH14,3516,0414,352018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
89.  Bludov Soural Patrik SU14,3614,3714,362018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
90.  Oznice Holčák Tomáš VS14,4014,4014,402018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
91.  Tvarožná Tinka Tomáš BO14,4914,4714,472018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
92.  Hrdlořezy Štěpánek Ladislav MB14,5018,1514,502018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
93.  Krouna Broulík Tomáš CR16,3714,5114,512018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
94.  Stará Říše Svačina Marek JI15,8614,5314,532018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
95.  Býškovice Mikšánek David PR15,6614,5714,572018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
96.  Počepice Přibylský Jan PB14,5715,3214,572018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
97.  Byšice Pecháček Daniel ME16,1414,6414,642018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
98.  Býškovice Pírek Filip PR14,6621,6414,662018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
99.  - Mach Adam Semily I -15,9214,6914,692018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
100.  - Novák Zdeněk Starý Lískovec-SPORT -14,7314,8514,732018/11/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Výčapy Svoboda Adam TR13,76NP13,762018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
2.  Seč Šulc Martin PJ14,4713,9713,972018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
3.  Uhlířské Janovice Bílek Pavel KH14,5713,9813,982018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
4.  Hrabišín Jírů Jakub SU15,9214,4214,422018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
5.  Hrabišín Březina Josef SUNP14,4614,462018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
6.  Seč Konečný Matouš PJ14,4815,6414,482018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
7.  Zibohlavy Vaněk Jaroslav KO14,6915,1314,692018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
8.  Hrdlořezy Hofmann David MB14,9215,8814,922018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
9.  Komárovice Benda Jan VS15,0018,4715,002018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
10.  Dolní Životice Losert Matouš OP15,2515,0115,012018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
11.  Zličín Christov Samuel ABNP15,0215,022018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
12.  Svinov Žákovský Adam OV15,7215,0415,042018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
13.  Vědomice Jindrák Michal LTNP15,0615,062018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
14.  Letkov Voříšek Tadeáš PJ15,0615,7115,062018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
15.  - Adámek Daniel Rokytnice-Vsetín -19,1615,1015,102018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
16.  Uhlířské Janovice Mašek Matěj KH17,6415,2015,202018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
17.  Skryje Klekner Matyáš ZR15,2316,3815,232018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
18.  Lužná Ullrich Radek RA15,6615,2915,292018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
19.  Hlinsko Remeš Jiří PR15,6615,3115,312018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
20.  Stará Říše Novák Matyáš JI27,5315,3815,382018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
21.  Zádveřice Chromek Matěj ZL15,7515,4015,402018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
22.  - Novák Ondřej Starý Lískovec-SPORT -15,4620,5715,462018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
23.  Doloplazy Zbořil Martin PV15,5116,4715,512018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
24.  Nalžovice Křesina Matěj PB17,3615,5615,562018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
25.  Střezimíř Prucek Matěj BN16,3015,6015,602018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
26.  Výčapy Gruszka Jan TR17,5015,6315,632018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
27.  - Maléř Lukáš Hutisko-Solanec -15,69NP15,692018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
28.  Seč Hofman Miroslav PJ15,80NP15,802018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
29.  Štěpánkovice Pistorius Jan OP15,8516,0015,852018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
30.  Letňany Salvet Michael AB15,8717,7415,872018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
31.  Zádveřice Kratina Adam ZL15,8915,9415,892018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
32.  Uhlířské Janovice Adámek Tomáš KH16,5315,9715,972018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
33.  Písková Lhota Stýblo Radim NB17,1716,0316,032018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
34.  Morkovice Navrátil Tomáš KM16,0516,5016,052018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
35.  Prostřední Bečva Štůsek Marek VS16,0818,2216,082018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
36.  Hrdlořezy Bělský Jan MB16,2316,0916,092018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
37.  Prostřední Bečva Vardžák Štěpán VSNP16,1616,162018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
38.  Výčapy Svoboda Mikuláš TR16,7916,1616,162018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
39.  Jarcová Červenka Nicolas VS21,9316,1816,182018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
40.  Hlinsko Jandík Tomáš PR16,6416,1916,192018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
41.  Nová Ves u Světlé Bogus Martin HB16,5216,2316,232018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
42.  Skuteč Pešek Tomáš CR16,2318,4616,232018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
43.  Zibohlavy Koruška Jan KO17,3416,2516,252018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
44.  - Krempaský Andrej ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves -16,3616,5316,362018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
45.  - Kaňák Martin Hutisko-Solanec -16,3716,6416,372018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
46.  Býškovice Maluda Jan PR16,3916,4816,392018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
47.  Zličín Kačer Ondřej AB16,3917,9616,392018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
48.  Nechvalice Štemberk Pavel TP17,6916,4116,412018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
49.  Hlinsko Obolecký Ivan PR16,5016,9716,502018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
50.  Zibohlavy Beneš Petr KO16,5418,2716,542018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
51.  Dřísy Mališka Václav ME16,5944,8316,592018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
52.  Nová Ves u Světlé Martuš Michal HB16,6517,0016,652018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
53.  Uhlířské Janovice Vondráček Petr KH20,9616,7216,722018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
54.  Zibohlavy Bendák Lukáš KO16,7419,3116,742018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
55.  Střezimíř Šimek Jaroslav BN16,7918,9516,792018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
56.  Bludov Fabiánek Matěj SU17,7516,8016,802018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
57.  Skryje Šnobl Antonín ZR18,0216,8616,862018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
58.  Trusovice Ambroz Jaroslav SY17,4416,9516,952018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
59.  Seč Secký Daniel PJ22,5016,9616,962018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
60.  Chlumec nad Cidlinou I Kočka Jindřich HK17,6716,9816,982018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
61.  Střezimíř Kohout Ondřej BNNP17,0017,002018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
62.  Střezimíř Opelka Filip BN18,6917,0617,062018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
63.  Kvasejovice Žemlička Vojtěch BN17,2617,0817,082018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
64.  Čeperka Doležal Šimon PA17,1220,8417,122018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
65.  Zličín Zapletal Pavel AB17,1518,7617,152018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
66.  Chlumec nad Cidlinou I Svatoň Jan HK17,1917,9017,192018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
67.  Tvarožná Bartoš Lukáš BO17,2019,5517,202018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
68.  Nová Ves u Bakova Rozsíval Jan MB17,2617,7017,262018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
69.  Dolní Měcholupy Pčolinský Juraj AB45,9817,2717,272018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
70.  Zádveřice Rafaj Tomáš ZL19,1517,3017,302018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
71.  Písková Lhota Crkal Ondřej NB17,4117,9517,412018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
72.  Skuteč Vobejda Marek CR17,4217,5617,422018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
73.  Výčapy Vašek Vojta TR17,4418,3617,442018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
74.  Bludov Matějček Lukáš SUNP17,4417,442018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
75.  Vědomice Marek Jan LT22,2617,4817,482018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
76.  Dolní Životice Harazín Aleš OP17,5018,8317,502018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
77.  Zličín Houžvička Štěpán AB17,5821,5117,582018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
78.  Byšice Orvoš Eduard ME17,6619,8417,662018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
79.  Dolní Životice Polák Václav OP17,9017,6717,672018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
80.  Trusovice Streck Radim SY17,6717,7917,672018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
81.  Lužná Němec Petr RA17,7017,8517,702018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
82.  Stará Říše Novák Jakub JI17,9217,7017,702018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
83.  Staré Heřminovy Krpec Tomáš BR17,7033,4517,702018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
84.  Dobroslavice Tománek Matyáš OP20,8117,7117,712018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
85.  Dolní Bečva Kretek Tomáš VS22,2417,7317,732018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
86.  Nová Ves u Bakova Tobiáš Michal MB17,75NP17,752018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
87.  Tuhaň Poborský Maxmilián ME17,7820,6817,782018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
88.  Nová Ves u Bakova Vymazal Matěj MB17,8318,5917,832018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
89.  Seč Shash Samuel PJ19,4517,9217,922018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
90.  Jarcová Holčák Samuel VS20,8718,0118,012018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
91.  Nová Ves u Světlé Gregořica Filip HB19,6918,0918,092018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
92.  Cholupice Lebeda Robert AB20,5418,1218,122018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
93.  Skryje Batal Lukáš ZR20,4218,1318,132018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
94.  Starý Kolín Horyna Jindřich KO18,1519,5218,152018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
95.  Chlumec nad Cidlinou I Volejník Ondřej HK19,9218,2218,222018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
96.  Štěpánkovice Tomíček Michal OP21,0418,2218,222018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
97.  Hovězí Pechal Jonáš VS21,9818,3518,352018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
98.  Staré Heřminovy Monsport Josef BR19,2118,3618,362018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
99.  Choustníkovo Hradiště Říha Vojtěch Jan TUNP18,3818,382018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
100.  Ovčáry Hofierka Jakub KO18,4318,6618,432018/11/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/25 Praha, Olymp, věž, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017
MČR
2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017
MČR
2017/08/26 Praha, Olymp, štafeta, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017
MČR
2017/08/27 Praha, Olymp, požární útok, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017
MČR
2018/11/03 Praha, ČHP v běhu na 60m překážek
-
2018/11/04 Praha, ČHP v běhu na 60m překážek
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže