Předín 2023 - Pohárová soutěž SDH Předín

Liga: TRL
Místo: Předín
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 04. 06. 2023 09:00
Kontakt:   SDH Předín
Telefon:  +420728650655

Začátek rezervace: 21. 05. 2023 09:00
Konec rezervace: 04. 06. 2023 09:00
Začátek tipování:  21. 05. 2023 20:00
Konec hlasování: 03. 06. 2023 00:00
Zadal: Roman Benda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-predin-13004.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Mladí hasiči
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Markvartice mladší TRMiloš Benáček
22Lipník mladší ATRTereza Samešová
33Výčapy mladší ATRMichal Svoboda
44Markvartice starší TRMiloš Benáček
55Budíkovice mladší BTRMichaela Dvořáková
66Předín mladší BTRRoman Benda
77Výčapy mladší BTRMichal Svoboda
88Budíkovice mladší ATRMichaela Dvořáková
99Předín mladší ATRRoman Benda
1010Výčapy starší ATRMichal Svoboda
1111Lipník starší BTRTereza Samešová
1212Předín mladší CTRRoman Benda
1313Budíkovice starší ATRMichaela Dvořáková
1414Výčapy starší BTRMichal Svoboda
1515Předín starší ATRRoman Benda
1616Lipník starší ATRTereza Samešová
1717Budíkovice starší BTRMichaela Dvořáková
1818Předín starší BTRRoman Benda
1919Slavice mladšíTRPetr Klíma
2020Rokytnice nad Rokytnou staršíTRJirka Dokulil
2121Kojetice Mladší BTRHelena Navrátilová
2222Kojetice Kojetice, mladší ATRHelena Navrátilová
2323Slavice staršíTRPetr Klíma
2424Litovany mladší žáciTRLIBOR KRIŠTOF
2525Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
2626Kojetice StaršíTRHelena Navrátilová
2727Heraltice staršíTRJaromir Hroch
2828Trnava starší ATRMilan Kudláček
2929Litovany starší žáciTRLIBOR KRIŠTOF
3030Štěměchy mladší ATRMichal Šilhavý
3131Trnava starší BTRMilan Kudláček
3232Štěměchy mladší BTRMichal Šilhavý
3333Číhalín mladší ATRZdeněk Štveráček
3434Čechtín mladšíTRVladimír Fiala
3535Trnava mladší DTRMarkéta Cahová
3636Číhalín mladší B TRZdeněk Štveráček
3737Čechtín staršíTRVladimír Fiala
3838Trnava mladší CTRMarkéta Cahová
3939Číhalín staršíTRZdeněk Štveráček
4040Trnava mladší BTRMarkéta Cahová
4141Štěměchy starší ATRMichal Šilhavý
4242Trnava mladší ATRMarkéta Cahová
4343Kněžice Starší ATRZdeněk Neuwirth
4444Trnava starší CTRMarkéta Cahová
4545Kněžice Starší BTRZdeněk Neuwirth
4646Štěměchy starší BTRMichal Šilhavý
4747Domamil starší ATRJaroslav Bajer
4848Přibyslavice mladšíTRZdeňka Němcová
4949Šebkovice TRLudmila Stoklasová
5050Domamil starší BTRJaroslav Bajer
5151Přibyslavice staršíTRZdeňka Němcová
5252Šebkovice TRLudmila Stoklasová
5353Svatoslav starsiTRMichal Dufek
5454Domamil Mladší TRJaroslav Bajer
5555Šebkovice TRLudmila Stoklasová
5656Svatoslav mladsiTRMichal Dufek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR16,5116,8916,892016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Sedlatice JI17,0016,6717,002013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,9817,0117,012017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sedlatice JI16,5217,0217,022016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dolní Němčice JH17,1017,1617,162015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Čikov TR17,2116,8717,212015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Oponešice TR16,6717,2617,262016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešná HB17,3716,6417,372015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olešná HB17,4317,5817,582014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR17,2417,5917,592012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Petrovice TR17,6417,6917,692011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevcehle JI17,2417,7017,702015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Boršov JI17,3317,7117,712013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Krasonice JI17,7217,0017,722012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pavlov JI17,7317,3117,732010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Předín TR17,5517,8417,842010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Oponešice TR17,8517,8417,852014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Předín TR17,5717,8717,872014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pavlov JI17,8717,7017,872008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Sedlatice JI16,4617,9017,902014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice JH17,9117,6317,912013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Sedlatice JI17,9316,8817,932012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Budíkovice TR17,9417,8417,942008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dolní Němčice JH17,8017,9517,952014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sedlejov JI17,7217,9517,952016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Litovany TR17,9717,6717,972008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hornice TR17,7118,0018,002017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nevcehle JI18,0117,3118,012016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dolní Němčice JH18,0417,9318,042011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čikov TR18,0417,2218,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Sedlatice JI18,0517,5418,052011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Kněžice TR18,1217,6118,122013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Želetava TR18,1717,9318,172009/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Předín TR18,0118,1818,182012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1917,6318,192012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1018,1918,192013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Sedlejov JI18,2217,9318,222017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Dolní Němčice JH16,9018,2318,232016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Olešná HB18,0518,2318,232011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Předín TR17,4618,2318,232011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Sedlatice JI17,7918,2518,252015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Předín TR18,2617,5918,262013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Předín TR18,0718,2718,272017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Předín TR18,1018,3818,382015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hornice TR18,3918,1718,392016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Panská Lhota JI18,2618,4618,462008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Předín TR17,3918,4718,472008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Želetava TR18,4817,5618,482012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Mladoňovice TR17,5618,5218,522013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Horky TR17,9718,5218,522013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Boršov JI17,4218,5418,542009/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,1018,5418,542014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kněžice TR18,4618,5518,552014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Sedlatice BJI18,5718,5118,572016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Olešná HB18,5817,6818,582010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Sedlejov JI18,5918,4018,592012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hvězdoňovice TR18,3918,6218,622008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Jindřichovice JI18,2318,6318,632013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Krasonice JI18,6518,0718,652010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Šašovice TR18,4818,6718,672011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Předín TR18,0418,7318,732016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Horky TR18,0318,7618,762015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Radotice TR18,8118,1518,812014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Radotice TR18,8318,5618,832012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dolní Němčice BJH17,8118,8718,872012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Dolní Němčice JH18,8018,8818,882009/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Mladoňovice TR18,8918,7818,892011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Dolní Němčice BJH17,8618,9018,902015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Hornice TR18,4418,9018,902012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Dolní Němčice JH17,8218,9718,972010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Pavlov BJI18,7518,9718,972011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Hornice TR18,9818,3018,982013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Nevcehle JI18,9917,6718,992017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Police TR18,9918,1218,992017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Boršov JI18,1319,0219,022010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Sedlatice BJI17,3019,0319,032015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Předín TR19,0517,7919,052009/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Myslibořice TR19,0818,6919,082011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Radkov JI19,0919,0819,092014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Sedlatice BJI18,1719,0919,092014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Stará Říše JI18,9419,1219,122012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sokolí TR18,7919,2019,202011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Boršov JI17,7019,2419,242011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Kněžice TR19,2418,3519,242010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Želetava TR18,0019,2619,262013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Stará Říše JI18,4619,2619,262009/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,2818,7719,282011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Budeč JH19,2319,2919,292012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Radonín TR18,9519,3219,322013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Kněžice TR19,3219,3319,332008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Želetava TR19,3519,0919,352011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Oponešice TR19,0919,4519,452012/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Horky TR19,2819,4519,452011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Sedlatice BJI19,5019,2319,502017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Sedlatice JI18,1419,5119,512009/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,5719,3219,572010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Hrotovice TR19,3219,6019,602008/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Želetava TR18,9419,6019,602015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Horky TR18,8219,6119,612010/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Sedlejov BJI18,4819,6319,632009/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/26 Předín, TR, O pohár starosty obce
TRL
2009/07/19 Předín, TR, O pohár starosty obce
JOL
2010/08/15 Předín, TR, O pohár starosty obce
JOL
2011/08/07 Předín, TR, O pohár starosty obce
JOL
2012/08/12 Předín, O pohár starosty obce
JOL
2013/08/10 Předín, O pohár starosty obce
JOL
2014/08/09 Předín, O pohár starosty obce
JOL
2015/08/08 Předín, O pohár starosty obce
JOL
2016/07/02 Předín, O pohár starosty obce
JOL
2016/07/02 Předín - sportovní areál, Noční soutěž MH v požárním útoku
-
2017/07/01 Předín, O pohár starosty obce
JOL
2017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2022/06/05 Předín, Pohárová soutěž
TRL
2023/06/04 Předín, Pohárová soutěž SDH Předín
TRL
2024/06/16 Předín, Pohárová soutěž MH SDH Předín
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/05/05 Vladislav, Pohár SDH Vladislav
TRL
2024/05/11 Častohostice, O pohár starostky obce
TRL
2024/05/12 Myslibořice, O pohár starostky obce
TRL
2024/06/01 Kojetice, O pohár starostky obce
TRL
2024/06/02 Lipník, Pohár mladých hasičů
TRL
2024/06/02 Výčapy, O pohár starosty SDH Výčapy
TRL
2024/06/15 Číhalín, O pohár starosty SDH Číhalín
TRL
2024/06/16 Předín, Pohárová soutěž MH SDH Předín
TRL
2024/06/16 Kněžice, O pohár starosty obce, memoriál Antonína Šloufa
TRL
2024/06/22 Heraltice, O pohár starosty městyse
TRL
2024/07/07 Bransouze, O pohár starostky obce
TRL
2024/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany
TRL
2024/08/11 Radonín, O pohár starostky obce
TRL
2024/09/01 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2024/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2024/09/07 Markvartice, O putovní pohár SDH Markvartice
TRL
2024/09/07 Stařeč, O pohár starosty SDH Stařeč
TRL
2024/09/08 Trnava, O pohár SDH
TRL
2024/09/08 Lipník, O pohár starosty SDH Lipník
TRL
2024/09/14 Kněžice, Pohár Bohemia
TRL
2024/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
2024/09/15 Rokytnice nad Rokytnou, Třebíčská liga MH
TRL
2024/09/15 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2024/09/21 Výčapy, Výčapský pohár
TRL
Kdy Kde Liga