Předonín 2014 - O pohár PS Předonín (okres Litoměřice)

Liga: KL
Místo: Předonín
Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
Kdy: 06. 09. 2014 11:00
Kontakt:   Pavel Balšánek
Telefon:  +420 721 805 171

Začátek rezervace: 06. 09. 2014 11:00
Konec rezervace: 06. 09. 2014 11:00
Začátek tipování:  06. 09. 2014 00:00
Konec hlasování: 06. 09. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.krusnohorskaliga.cz/zavody/2014-09-06-11-00-predonin

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-predonin-2014-09-06 11:00-4932.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT15,3416,0716,072016/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT15,9316,2816,282017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nové Dvory LT16,4716,2816,472017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrášťany LT--16,802014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Touchovice LN16,9916,9016,992017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lhenice TP17,1517,2017,202017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lhenice TP--17,472016/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nové Dvory LT--17,812016/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Touchovice LN--17,832016/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Košťálov SM--17,852016/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štrbice TP--18,242016/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štrbice TP18,1718,2718,272017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Obora LN--18,472016/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Předonín LT--18,602016/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Křešice LT--18,702014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Brozany nad Ohří LT--18,902016/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Obora LN19,2619,2719,272017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Duchcov TP--19,472016/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Černuc KL--19,732016/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Touchovice LN--19,932014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sloup PZ20,2620,7120,712017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lhenice TP--20,932014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Obora LN--21,092014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Duchcov TP20,7421,1221,122017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nové Dvory LT--22,052014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Srbice TP--29,662014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Duchcov ATP--51,022014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/09/06 Předonín, O pohár PS Předonín (okres Litoměřice)
KL
2016/09/18 Předonín, O pohár SHD Předonín
KL
2017/08/06 Předonín, O pohár SHD Předonín
KL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Nové Dvory (LT), Nové Dvory (LT) - soutěž KL
KL
2019/06/01 Nové Dvory (LT), Nové Dvory (LT) - soutěž KL
KL
2019/06/15 Großolbersdorf, O pohár Großolbersdorf
KL
2019/06/29 Jimlín (LN), Jimlín (LN) - soutěž KL
KL
2019/06/29 Jimlín (LN), Jimlín (LN) - soutěž KL
KL
2019/06/30 Podsedice (LT), Podsedice (LT) - soutěž KL
KL
2019/06/30 Podsedice (LT), Podsedice (LT) - soutěž KL
KL
2019/07/05 Slavětín, Hasičský areál, XV.ročník pohárové soutěže, 2B
KL
2019/07/13 Černčice (LN), Černčice (LN) - soutěž KL
KL
2019/09/07 Duchcov (TP), Duchcov (TP) - soutěž KL
KL
2019/09/15 Předonín, O pohár
KL
2019/09/15 Předonín, O pohár
KL
Kdy Kde Liga