Prosetín 2013 - O vánočního kapra 2B

Liga: -
Místo: Prosetín
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 14. 12. 2013 09:00
Kontakt:   Martin Vít
Telefon:  776 485 417

Začátek rezervace: 05. 11. 2013 20:00
Konec rezervace: 14. 12. 2013 09:00
Začátek tipování:  13. 12. 2013 20:00
Konec hlasování: 14. 12. 2013 00:00
Zadal: Tomáš Vít

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://chjprosetin.mypage.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Česká Hasičská Jednota Prosetín ve spolupráci SK Sokol Prosetín

Pořádá v sobotu 14.12.2013 na fotbalovém hřišti 
soutěž v požárním útoku

O VÁNOČNÍHO KAPRA

Časový harmonogram:
9:00 Prezentace
9:45 Nástup soutěžních družstev a losování pořadí
10:00 Požární útoky
Vyhlášení 30 min po posledním skončeném útoku

Kategorie: 
Muži , ženy 
2B hadice min. B65, C42, min délka 20 ± 1m
Základna zámková, terče sklopné
Možno zapůjčit max. jednoho člena z jiného družstva

Nářadí: 
Každé družstvo vlastní, včetně stroje.
Stroj bude před provedením disciplíny nastartován.

Startovné:
150 Kč/družstvo

Přihlášky:
Rezervace na tel. 776 485 417 nebo na email mates.vit@seznam.cz a firesportu

Více informací na tel. 776 485 417 nebo na chjprosetin.mypage.cz a Facebooku

Po celou dobu akce budou probíhat vepřové hody (polévka, ovar, atd.)
Teplé občerstvení jako je grog, čaj, slivovice, rum zajištěno.
Možnost ohřátí a převlečení v kabinách na hřišti.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-prosetin-2013-12-14-4396.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Prosetín CRTomáš Vít
22Kosmonosy MužiMBJan Klimo
33Blatno CRTomáš Vít
44Hlinsko ženyCRTomáš Vít
55Prosetín ženyCRTomáš Vít
66Rosice CRTomáš Vít
77Kostelec u Heřmanova Městce CRTomáš Vít
88Hrobice PATomáš Vít
99Czech ( Česko ) SPŠCH-Tomáš Vít
1010Hrobice ženyPATomáš Vít
1111Srch JuniorPATomáš Vít
1212Dašice mužiPAOndřej Zvolenský
1313Svídnice CRTomáš Vít
1414Hlinsko CRTomáš Vít
1515Sedmpány BNVladislav Filip
1616Kameničky CRTomáš Vít
1717Hrochův Týnec MužiCRTomáš Káva
1818Dašice ženyPAOndřej Zvolenský
1919Skuteč MužiCRVojtěch Brokl
2020Moravany ŽenyCRTomáš Vít
2121Hrochův Týnec ŽenyCRTomáš Káva
2222Vinary UOTomáš Vít
2323Krouna CRTomáš Vít
2424Svinčany PATomáš Vít
2525Choltice PATomáš Vít
2626Choltice BPATomáš Vít
2727Choltice ženyPATomáš Vít


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svinčany PA15,5315,8315,832013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srch PA--15,862014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Třebešov NA--15,872014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Výsonín CR--16,482014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rosice CR--16,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kostelec u Heřmanova Městce CR16,9816,6516,982013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlinsko CR--17,092014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rohovládova Bělá PA--17,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pomezí SY--17,462014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malinné CR--17,542014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rosice CR17,8717,2517,872013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lukavice CR--17,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sedmpány BN18,0318,1018,102013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Svinčany PA--18,112014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mrákotín CR--18,202014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kameničky CR18,7018,5318,702013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bezděčí u Trnávky SY--18,982014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hlinsko CR18,5019,2419,242013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Blatno CR19,3418,7519,342013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dašice PA19,1719,9419,942013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Skuteč CR20,3920,8420,842013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vinary UO21,1920,8821,192013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kostelec u Heřmanova Městce CR--21,552014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Choltice PA--22,912014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Prosetín CR24,4425,7325,732013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Komárov PA--26,562014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hrochův Týnec CR25,2227,1327,132013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dašice PA--27,902014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Seč CR--30,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vinary UO--40,102014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Srch PA41,7029,0341,702013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Čeperka PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Prosetín CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kosmonosy MBNP14,85NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Smidary HK--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Choltice PANP15,83NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hrobice PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hrobice PANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Svídnice CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Holice PA--20,102014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrobice PA20,3521,0221,022013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlinsko CR--23,832014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Moravany CR33,4732,3933,472013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Prosetín CRNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Prosetín CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlinsko CRNP24,36NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Choltice PANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrobice PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pokřikov CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/12/14 Prosetín, O vánočního kapra 2B
-
2014/05/17 Prosetín, Otevřená Župní soutěž
-
2014/07/25 Prosetín, Noční soutěž na 2B
-
2014/12/13 Prosetín, O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2015/07/24 Prosetín, Noční soutěž na 2B + nejrychlejší náběr
-
2015/12/12 Prosetín, 3. ročník soutěže O vánočního kapra
-
2016/07/22 Prosetín, Noční soutěž na 2B + nejrychlejší náběr
-
2016/12/10 Sportovní areál Prosetín, IV. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, s FireTV
-
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2018/12/15 Prosetín - fotbalové hřiště, O vánočního kapra - 6. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
Kdy Kde Liga