Pšánky 2021 - O pohár Pšánky

Liga: EXČR
Místo: Pšánky
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 04. 09. 2021 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 21. 08. 2021 11:00
Konec rezervace: 04. 09. 2021 11:00
Začátek tipování:  21. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 04. 09. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-psanky-11557.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pohled HBJakub Vašíček
22Vésky BUHHonza Adamec
33Drahňovice BNHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Nalžovice PBČHJ Nalžovice
88Babice VSHonza Adamec
99Krotějov SportTAHonza Adamec
1010Trnava TRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Lavičky ZRHonza Adamec
1313Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
1818Mladoňovice TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Zderaz CRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Hrabice PTHonza Adamec
2626Velký Ořechov ZLHonza Adamec
2727Pšánky HKVáclav Zubr
2828Budeč JHHonza Adamec
2929Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
3030Starý Jičín NJHonza Adamec
3131Oldřiš SYJakub Střítežský
3232Brada - Rybníček JCPavel
3333Pohodlí SYRadim Kuře
3434Olešnice SMLukáš Marek
3535Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3637Dubenec TUMartínek z Dubence
3738Frýdštejn JNDaniel Matura
3840Trnov RKdavid rohlena
3941Krásná Ves MBJenda Macoun
4043INDIVINDI Řešetova Lhota  NAJakub Šmída
4145Bystřice JCJan Košťák
4246Pšánky HKDan Všetečka
4347Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
4448Morašice CRfrantisek skodny
4549Lukavice RKLukáš Vongrej
4650Košťálov SMTomáš Tulach
4751Záchlumí UOJan Divíšek
4852Břehy MBPetr Zavrtálek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKPořadatelé Extraligy
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Zahnašovice KMHonza Adamec
55Nevcehle JIHonza Adamec
66Pšánky HKHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Dětkovice VYPořadatelé Extraligy
99Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1010Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Košťálov SMEliška Novotná
1313Markvartovice OPHonza Adamec
1414Letohrad - Kunčice CUOKarolína Šulcová
1515Nepomuky UOKateřina Krudencová
1616Výrava HKŠárka
1717Bohuslavice NAKlára Petříková
1818Bojkovice UHTomáš Brhlík
1919Letohrad - Kunčice DUOAnežka Krejsová
2020Kosmonosy MBEliška Novotná
2121Vysokov NAMichaela Adamu


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK15,8315,8315,832018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešná HB15,8215,9215,922022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM15,9115,9215,922018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stará Říše JI15,9715,5915,972021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice VY15,7716,0416,042019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC15,9416,0416,042021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice VY15,7716,0416,042019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice VY16,1416,0816,142020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myštěves HK16,1916,1816,192016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Plumlov PV15,5016,2516,252022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chrášťany LT16,0716,2716,272016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kosmonosy MB16,2516,3116,312021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Budíkovice TR16,3315,5616,332022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Renmotor Jinolice JC16,2716,3516,352020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vitiněves JC16,1816,3616,362013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Orlice UO16,3915,9216,392016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Orlice UO15,8216,4516,452019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stará Říše JI16,4516,2616,452019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Orlice UO15,8216,4516,452019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sychotín BK--16,502015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Olešná HB16,5216,2316,522020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Letohrad - Orlice UO16,2416,5316,532020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vitiněves JC16,3116,5316,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Budišov TR16,5416,0216,542020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zahnašovice KM16,3616,5516,552021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Košťálov SM16,5616,2216,562020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Renmotor Jinolice JC16,5716,0916,572019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Renmotor Jinolice JC16,5716,0916,572019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Ploukonice SM16,5915,9416,592021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Košťálov SM16,4716,6416,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nevcehle JI16,6516,2316,652021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Olešná HB16,5516,6716,672021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Sloup PZ16,6916,2216,692020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Košťálov SM--16,692017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nepomuky UO16,6116,7116,712018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hlubyně PB16,3516,7616,762022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hlubyně PB16,3516,7616,762022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Rokytno PA16,7616,7816,782016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Myštěves HK--16,792017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Benetice TR16,8416,7216,842022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Letohrad - Kunčice CUO16,8415,7716,842022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Kunčice CUO16,8415,7716,842022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vitiněves JC--16,852015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Libuň JC16,6216,8716,872018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Vitiněves JC16,7316,9016,902014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Letohrad - Orlice UO16,9016,8516,902013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Malé Hoštice OP16,9216,3416,922019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Výrava HK16,9216,8916,922022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pšánky HK16,6216,9316,932021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Sloup PZ16,8616,9516,952019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Sloup PZ16,8616,9516,952019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Libuň JC16,9516,6716,952016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Košťálov SM16,2616,9816,982021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Myštěves HK16,9916,9216,992014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Jablonec nad Jizerou SM19,9720,4517,002013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Letohrad - Orlice UO17,0316,8617,032018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Smidary HK17,0316,6617,032016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Vitiněves JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Nepomuky UO17,0717,0917,092016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Libuň JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Krásná Ves MB--17,102017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Libuň JC--17,142017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Libuň JC17,1417,1517,152014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Letohrad - Orlice UO17,1817,1217,182014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Chrášťany LT17,1916,5317,192014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Katusice MB17,2017,0617,202018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Libuň JC17,2317,2717,272013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Jablonec nad Jizerou SM17,2717,2517,272014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Benešov u Semil SM17,2117,4517,452013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Dolní Přím HK--17,452017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Ploukonice SM17,3417,4617,462019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Chrášťany LT--17,462015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Letohrad - Orlice UO--17,472015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Benetice TR17,5017,5617,562021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Pšánky HK17,1217,5717,572022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Pšánky HK17,1217,5717,572022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Letohrad - Orlice UO--17,582017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Olešná HB17,5816,5317,582019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Letohrad - Kunčice UO17,0917,5917,592014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Nepomuky UO17,6416,2617,642019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Nepomuky UO17,6416,2617,642019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Letohrad - Orlice UO--17,712015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Veselá SM17,7117,2317,712020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Krásná Ves MB--17,732015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Letohrad - Červená UO17,0717,7517,752016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Semtín ExplosiaPA--17,882017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Myštěves HK17,9016,2817,902020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nevcehle JI17,9217,0817,922020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Rokytno PA--17,942015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Dlouhá Ves RK17,9517,4217,952022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Letohrad - Kunčice UO--17,982015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Krásná Ves MB--18,012015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Libuň JC--18,042015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Letohrad - Červená UO--18,042017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Letohrad - Kunčice DUO18,0917,2418,092022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Benešov u Semil SM--18,102015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Libňatov TU18,1117,3718,112014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Katusice MB18,1618,0118,162020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Markvartovice OP16,5718,1818,182020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nepomuky UO--18,212015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/29 Areál Pšánky, VČHL 2020
VČHL
2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2021/09/04 Areál Pšánky, VČHL, EX Pšánky
VČHL
2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2022/09/04 Pšánky, VČHL 2022, 12.kolo, Pšánky
VČHL
2023/09/02 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/06/03 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2023/06/04 Tučapy, Memoriál
EXČR
2023/06/17 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/06/18 Čechtín, O pohár
EXČR
2023/06/24 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2023/06/25 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/15 Netín, Netín
EXČR
2023/07/16 Maršovice, Maršovice
EXČR
2023/07/22 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/23 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/08/05 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2023/08/06 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2023/09/02 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2023/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga