Pšánky 2022 - O pohár Pšánky

Liga: EXČR
Místo: Pšánky
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 04. 09. 2022 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 21. 08. 2022 20:00
Konec rezervace: 04. 09. 2022 09:30
Začátek tipování:  21. 08. 2022 20:00
Konec hlasování: 04. 09. 2022 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-psanky-12118.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Srch PAFilip Kolman
22Žižkovo Pole HBMartina Podaná
33Vésky BUHHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Velký Ořechov ZLHonza Adamec
66Zahnašovice KMHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Babice VSHonza Adamec
99Trnava TRHonza Adamec
1010Krotějov SportTAHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Drahňovice BNHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Sedlčany PBHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Budeč JHJiří Čech
1818Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1919Stará Říše JIHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
2222Olešnice OLHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Mysločovice ZLHonza Adamec
2626Sychotín BKHonza Adamec
2727Tatobity SMHonza Adamec
2828Starý Jičín NJJiří Čech
2929Frýdštejn JNHonza Adamec
3030Dobšín Kamenice MBMartin Klimo
3131Dubenec TUMartínek z Dubence
3232Hrabišín SURoman Jírů
3333Třeština SUVladimír Švub
3434Brada - Rybníček JCPavel
3535Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3636Velichovky NAAleš Stradiot
3737Olešnice SMLukáš Marek
3838Březová LIJaroslav Vobecký
3939Obrubce MBVáclav Repš
4040Trnov RKdavid rohlena
4141Pohled HBJakub Vašíček
4242Myštěves HKVeronika Borůvková
4343Letohrad - Jeleni UOAdam Nádvorník
4444Výrava HKJan Konečný
4545Prchalov BNJJakub Šenk
4646Nahořany NAPavel Weiss
4747Březová LIJakub Švarc
4848Letohrad - Kunčice EUODavid Hlaváček
4949Rašín JCŠtěpán Pour
5050Stradouň UOSDH Stradouň
5151Záchlumí UOJan Divíšek
5252Oldřiš SYJakub Střítežský
5353Třebnouševes JCMatěj Krátký
5454INDIVINDI NAJakub Šmída
5555Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
5656Havlovice TUMatěj Kaizr
5757Krásná Ves MBJenda Macoun
5858Loučka VSVeronika Sedlářová
5969Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
6071Košťálov SMTomáš Tulach
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Plumlov PVHonza Adamec
55Pšánky HKHonza Adamec
66Budíkovice TRHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
99Bílovice UHHonza Adamec
1010Kosmonosy MBAneta Klimová
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Myštěves HKVeronika Borůvková
1313Jeřice JCNela Podubecká
1414Děrné NJNikola Kostková
1515Hlubyně PBPořadatelé Extraligy
1616Výrava HKLucie Samková
1717Bohuslavice NAKlára Petříková
1818Loučka VSVeronika Sedlářová
1920Dlouhá Ves RKPepa Malý
2021Košťálov SMLenka Poloprutská
2122Stařeč BTRSDH Stařeč
2223Letohrad - Kunčice DUOVendula Šulcová
2324Přívrat UOPořadatelé Extraligy


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budíkovice TR15,7515,7315,752023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Plumlov PV15,6815,8015,802023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myštěves HK15,8315,8315,832018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice CUO15,4215,8915,892023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Letohrad - Kunčice CUO15,4215,8915,892023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Košťálov SM15,9115,9215,922018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešná HB15,8215,9215,922022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stará Říše JI15,9715,5915,972021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasice - Prostějov PV15,5616,0016,002023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice VY15,7716,0416,042019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC15,9416,0416,042021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice VY15,7716,0416,042019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dětkovice VY16,1416,0816,142020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pšánky HK15,6516,1516,152023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pšánky HK15,6516,1516,152023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Myštěves HK16,1916,1816,192016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Plumlov PV15,5016,2516,252022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chrášťany LT16,0716,2716,272016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ploukonice SM16,2815,7416,282023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kosmonosy MB16,2516,3116,312021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bohuslavice u Zlína ZL16,3215,6916,322023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Budíkovice TR16,3315,5616,332022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Renmotor Jinolice JC16,2716,3516,352020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vitiněves JC16,1816,3616,362013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Letohrad - Orlice UO16,3915,9216,392016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Stará Říše JI16,4516,2616,452019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Orlice UO15,8216,4516,452019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Letohrad - Orlice UO15,8216,4516,452019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sychotín BK--16,502015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Olešná HB16,5216,2316,522020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vitiněves JC16,3116,5316,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Letohrad - Orlice UO16,2416,5316,532020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Budišov TR16,5416,0216,542020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zahnašovice KM16,3616,5516,552021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Košťálov SM16,5616,2216,562020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Benetice TR15,8316,5616,562023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Renmotor Jinolice JC16,5716,0916,572019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Renmotor Jinolice JC16,5716,0916,572019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ploukonice SM16,5915,9416,592021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Tomice MartomiceBN16,1216,6116,612023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Košťálov SM16,4716,6416,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nevcehle JI16,6516,2316,652021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Olešná HB16,5516,6716,672021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sloup PZ16,6916,2216,692020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Košťálov SM--16,692017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nepomuky UO16,6116,7116,712018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Hlubyně PB16,3516,7616,762022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Hlubyně PB16,3516,7616,762022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Rokytno PA16,7616,7816,782016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Myštěves HK--16,792017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Letohrad - Kunčice CUO16,8415,7716,842022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Letohrad - Kunčice CUO16,8415,7716,842022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Benetice TR16,8416,7216,842022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Stařeč TR16,1916,8516,852023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Vitiněves JC--16,852015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Libuň JC16,6216,8716,872018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Orlice UO16,9016,8516,902013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Vitiněves JC16,7316,9016,902014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Malé Hoštice OP16,9216,3416,922019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Výrava HK16,9216,8916,922022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Pšánky HK16,6216,9316,932021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Sloup PZ16,8616,9516,952019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Libuň JC16,9516,6716,952016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Sloup PZ16,8616,9516,952019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Košťálov SM16,2616,9816,982021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Myštěves HK16,9916,9216,992014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Jablonec nad Jizerou SM19,9720,4517,002013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Smidary HK17,0316,6617,032016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Letohrad - Orlice UO17,0316,8617,032018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nepomuky UO17,0717,0917,092016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Libuň JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Vitiněves JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Krásná Ves MB--17,102017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Libuň JC--17,142017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Libuň JC17,1417,1517,152014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Letohrad - Orlice UO17,1817,1217,182014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Chrášťany LT17,1916,5317,192014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Katusice MB17,2017,0617,202018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Výrava HK17,2016,7717,202023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Česká Bělá HB16,6117,2517,252023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Jablonec nad Jizerou SM17,2717,2517,272014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Libuň JC17,2317,2717,272013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Myštěves HK17,3516,7117,352023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Kosmonosy MB17,4317,3817,432023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Olšovec PR16,6117,4317,432023/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Benešov u Semil SM17,2117,4517,452013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Dolní Přím HK--17,452017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Chrášťany LT--17,462015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Ploukonice SM17,3417,4617,462019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Letohrad - Orlice UO--17,472015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Benetice TR17,5017,5617,562021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Pšánky HK17,1217,5717,572022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Pšánky HK17,1217,5717,572022/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Letohrad - Orlice UO--17,582017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Olešná HB17,5816,5317,582019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Letohrad - Kunčice UO17,0917,5917,592014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Nepomuky UO17,6416,2617,642019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Nepomuky UO17,6416,2617,642019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Letohrad - Orlice UO--17,712015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Veselá SM17,7117,2317,712020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/29 Areál Pšánky, VČHL 2020
VČHL
2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2021/09/04 Areál Pšánky, VČHL, EX Pšánky
VČHL
2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2022/09/04 Pšánky, VČHL 2022, 12.kolo, Pšánky
VČHL
2023/09/02 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2023/09/02 Pšánky, VČHL Pšánky
VČHL
2024/08/18 Pšánky, VČHL Pšánky
VČHL
2024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/15 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2024/06/16 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/06/22 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
EXČR
2024/06/23 Čechtín, O pohár
EXČR
2024/07/13 Netín, Netín
EXČR
2024/07/14 Maršovice, Maršovice
EXČR
2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga