Sportovní areál Pšánky 2012 - O pohár starosty Obce

Liga: -
Místo: Pšánky
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 16. 09. 2012 10:00
Kontakt:   Václav Zubr
Telefon:  724081091

Začátek rezervace: 16. 09. 2012 20:00
Konec rezervace: 16. 09. 2012 10:00
Začátek tipování:  16. 09. 2012 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2012 00:00
Zadal: Tomáš Zubr

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-psanky-2012-09-16-2816.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC--16,132015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov NJ--16,342015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,412015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--16,432017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Oponešice TR--16,522017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC16,3016,5416,542014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Libuň JC--16,582015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bašnice JC16,7016,5316,702014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Myštěves HK--16,762017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Plumlov PV--16,792015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Myštěves HK--16,822015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Libuň JC16,9216,8216,922014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad JeleniUO--16,932017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kopidlno JC19,2218,0817,002014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Podůlší BéčkoJC19,1919,3417,002014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Libuň JC--17,002015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jinolice RenmotorJC--17,022017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pšánky AHK17,0416,9517,042013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jinolice RenmotorJC17,0516,3417,052013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Libuň JC16,7317,0617,062013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,1116,1917,112014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Letohrad - Orlice UO17,0717,1717,172013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lavičky ZR--17,202015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Žernovník BK--17,202015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Letohrad - Kunčice CUO--17,202015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Letohrad - Orlice UO--17,252015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bašnice JC--17,262017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Starý Lískovec Sport BM--17,282015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pšánky AHK17,0017,2917,292014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čeperka NPA17,2917,3017,302014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Pšánky AHK--17,312015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Letohrad - Orlice UO17,3417,2817,342014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bohdalín PE--17,352015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bašnice JC17,3916,5917,392013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Velký Třebešov NA--17,402017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Letohrad - Kunčice BUO17,1117,4017,402014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bašnice JC--17,462015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Myštěves HK--17,472015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Trnov RK--17,482017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Rohovládova Bělá PA--17,492017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Letohrad - Kunčice BUO17,4917,0317,492013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Tatobity SM--17,502017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Letohrad - Kunčice BUO--17,512015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Trnov RK17,1417,5217,522013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bystřec AUO--17,522017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Letohrad - Kunčice CUO16,6217,5717,572014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Velký Třebešov NA--17,622015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hrobice PA--17,652017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Pasohlávky BV--17,692015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Myštěves HK17,6917,6717,692014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dolní Přím HK17,7017,6017,702013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Bystřec BUO17,6217,7117,712014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bříšťany JC16,5417,7217,722014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Pšánky BHK17,7716,7917,772014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Letohrad - Kunčice CUO--17,832015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Pšánky BHK17,2217,8317,832013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Benešov u Semil SM--17,842015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Trnov RK17,8617,6917,862014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Obrubce MB--17,872015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Podůlší BéčkoJC17,8817,8317,882013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Velichovky NA17,9617,8417,962013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Jablonec nad Jizerou SM17,2418,0018,002013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Červený Kostelec NA18,0517,6118,052014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Čeperka PA--18,062017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Tatobity SM--18,082015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Červený Kostelec NA--18,082015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Roudnice HK18,0917,9618,092013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bystřec AUO17,4418,1018,102013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Chrášťany LT18,1617,0118,162014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Kosmonosy MB--18,172015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Lestkov SM17,6718,1818,182013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Havlovice TU18,2818,2418,282014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bystřec BUO18,2917,5318,292013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Rokytno PA18,3018,2918,302014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bříšťany JC--18,332015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Střezetice HK18,3418,0518,342013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Rokytno PA18,2018,3518,352013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bystřec AUO18,3717,7618,372014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Velký Třebešov NA18,3418,3818,382013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Rohovládova Bělá PA--18,382015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Podůlší BéčkoJC--18,382017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Horní Radechová BNA18,4217,4718,422013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Košťálov SM--18,452017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Srch PA--18,472015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Košťálov SM18,1218,4918,492013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Jaronice CB--18,552015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Bošín UO17,7518,5818,582013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Tatobity SM18,0018,5918,592013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Benešov u Semil SM--18,602015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Bystřec AUO--18,632015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Hrobice PA--18,632015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Tuř JC18,6417,7518,642014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Karlinky LI18,6517,9118,652014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Moravany PA--18,692017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Velký Třebešov NA--18,692015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Semechnice RK18,6917,8518,692014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Benešov u Semil SM18,3418,7018,702013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Čeperka NPA17,0018,7418,742013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Jinolice RenmotorJC--18,812015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Letohrad - Kunčice CUO32,2818,8418,842013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
Kdy Kde Liga