Pšánky 2014 - 12. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Pšánky
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 14. 09. 2014 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 31. 08. 2014 20:00
Konec rezervace: 13. 09. 2014 23:59
Začátek tipování:  14. 09. 2014 20:00
Konec hlasování: 14. 09. 2014 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Pozn. Soutěž bude probíhat dvoukolově!!!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-psanky-2014-09-14-4463.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čeperka NPAMichal Tydrych
22Bystřec AUOHonzin Matějka
33Libuň JCJakub Tomeš
44Podůlší BéčkoJCJan Strnad
55Hrobice PAjan pleskot
66Horní Radechová BNAHonza Pajer
78Bašnice JCOndřej Bajer
89Havlovice TUAleš Hejna
910Pšánky AHKHonza Pajer
1011Tatobity SMJosef Židů
1112Červený Kostelec NAAleš Hejna
1213Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
1314Letohrad - Kunčice cUOAdam Nádvorník
1415Tuř JCOndřej Bajer
1516Velký Třebešov NAHonza Pajer
1617Letohrad - Kunčice BUOOndřej Bajer
1718Dobšín mužiMBVáclav Repš
1819Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1920Bříšťany JCRadovan Bludský
2021Košťálov SMVeronika Kneblová
2122Myštěves HKJaromír Rosůlek
2223Bezděkov pod Třemšínem PBOndřej Bajer
2324Pšánky BHKHonza Pajer
2425Rokytno PAZbyněk Richter
2526Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
2627Bystřec BUOHonzin Matějka
2728Roudnice HKPatrik Novák
2829Moravany PAHonza Louža
2930Letohrad - Orlice UOLukáš Velič
3031Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
3132Jeřmanice LIJan Kühnel
3234Trnov RKLukáš Žid
3335Srch JPALeoš Panchártek
3436Dubenec TUDominik Mikeš
3537Nepomuky UOLukáš Lešikar
3638Chrášťany LTVašek Maderák
3739Podůlší JCMartin Berger
3840Karlinky LITomáš Zubr
3941Kopidlno JCDaniel Habich
4042Semechnice RKLukáš Žid
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTVašek Maderák
22Myštěves HKOlíf Pánková
33Letohrad - Kunčice UOTereza
44Vitiněves JCMartina Panožková
55Libuň JCHana Jarolímková
66Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
77Letohrad - Orlice UOEliška Moravcová
88Roudnice HKPatrik Novák
99Rohovládova Bělá PATereza Pešková
1010Benešov u Semil SMMichaela
1111Košťálov SMTomáš Tulach
1212Dolní Přím HKSimona Pavlíková
1313Jeřmanice LIJan Kühnel
1414Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1515Dubenec TUDominik Mikeš
1616Dlouhá Ves RKPepa Malý
1717Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1818Nepomuky UOKateřina Krudencová
1929Slatiny JCŠárka
2030Libňatov TUTereza Térová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK15,8315,8315,832018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM15,9115,9215,922018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice VY15,7716,0416,042019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Myštěves HK16,1916,1816,192016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT16,0716,2716,272016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vitiněves JC16,1816,3616,362013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Orlice UO16,3915,9216,392016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Orlice UO15,8216,4516,452019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sychotín BK--16,502015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vitiněves JC16,3116,5316,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC16,5716,0916,572019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Košťálov SM16,4716,6416,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Košťálov SM--16,692017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nepomuky UO16,6116,7116,712018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rokytno PA16,7616,7816,782016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Myštěves HK--16,792017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vitiněves JC--16,852015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Libuň JC16,6216,8716,872018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Orlice UO16,9016,8516,902013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vitiněves JC16,7316,9016,902014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sloup PZ16,8616,9516,952019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libuň JC16,9516,6716,952016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Myštěves HK16,9916,9216,992014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Jablonec nad Jizerou SM19,9720,4517,002013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Letohrad - Orlice UO17,0316,8617,032018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Smidary HK17,0316,6617,032016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vitiněves JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nepomuky UO17,0717,0917,092016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libuň JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krásná Ves MB--17,102017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Libuň JC--17,142017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Libuň JC17,1417,1517,152014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Letohrad - Orlice UO17,1817,1217,182014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Chrášťany LT17,1916,5317,192014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Katusice MB17,2017,0617,202018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jablonec nad Jizerou SM17,2717,2517,272014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Libuň JC17,2317,2717,272013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Benešov u Semil SM17,2117,4517,452013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dolní Přím HK--17,452017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chrášťany LT--17,462015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Letohrad - Orlice UO--17,472015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Orlice UO--17,582017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Letohrad - Kunčice UO17,0917,5917,592014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nepomuky UO17,6416,2617,642019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Letohrad - Orlice UO--17,712015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Krásná Ves MB--17,732015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Letohrad - Červená UO17,0717,7517,752016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Semtín ExplosiaPA--17,882017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Rokytno PA--17,942015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Letohrad - Kunčice UO--17,982015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Krásná Ves MB--18,012015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Libuň JC--18,042015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Letohrad - Červená UO--18,042017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Benešov u Semil SM--18,102015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Libňatov TU18,1117,3718,112014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nepomuky UO--18,212015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nevcehle JI18,1218,2318,232019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Roudnice HK17,9918,2518,252016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Dlouhá Ves RK17,5518,3318,332016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nepomuky UO--18,342017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hrobice PA--18,342017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Nevcehle JI--18,372015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dlouhá Ves RK17,5718,4018,402018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Malá Skála BéčkoJN17,5718,4018,402019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Myštěves HK--18,462015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Letohrad - Červená UO18,2018,5518,552018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Letohrad - Červená UO18,6218,5118,622013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Košťálov SM--18,672015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Myštěves HK--18,732015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Libňatov TU--18,732015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Nepomuky UO18,7518,3818,752014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Libňatov TU18,8118,6118,812013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dolní Přím HK--18,842015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dolní Přím HK18,7618,8518,852013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kunětice PA18,9418,7718,942013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Letohrad - Kunčice UO19,0917,5319,092013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Jeřmanice LI19,0918,1019,092019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Myštěves HK19,1218,2319,122013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Jeřmanice LI19,1319,0019,132014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Holice PA--19,142017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Hrobice PA19,2218,8019,222018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Trnov RK19,3017,7619,302019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Dolní Přím HK18,2919,3119,312014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Rohovládova Bělá PA18,7919,4319,432014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Jeníkovice HK19,4619,5019,502013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Lodín HK18,1719,5519,552013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Benešov u Semil SM18,0519,5519,552014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Košťálov SM19,6018,9319,602014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Dolní Přím HK--19,732015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Dlouhá Ves RK18,5119,9019,902014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Letohrad - Červená UO19,9718,9519,972014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Roudnice HK--19,972017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Dlouhá Ves RK--20,132015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Trnov RK19,5120,3620,362013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Nepomuky UO--20,502015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Karlinky LI--20,612015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Roudnice HK--20,922015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Karlinky LI20,1221,0021,002016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Letohrad - Kunčice UO--21,122015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Roudnice HK--21,532015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže