Pšánky 2019 - O pohár Pšánky

Liga: EXČR
Místo: Pšánky
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 25. 08. 2019 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 08. 2019 19:00
Konec rezervace: 25. 08. 2019 09:30
Začátek tipování:  11. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 25. 08. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-psanky-9999.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kynice HBTomáš Francl
22Krotějov SportTAPořadatelé Extraligy
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Pšánky HKHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Myštěves HKPořadatelé Extraligy
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Extraligy
2424Novosedly STPořadatelé Extraligy
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Chotěmice TAPatrik Baláž
3030Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
3131Trnov RKdavid rohlena
3232Choltice PADavid čermák
3333Košťálov SMTomáš Tulach
3434Čeperka PAŠárka
3535Frýdštejn JNMartin Bušek
3637Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3738Zderaz CCRJan Tměj
3839Břehy MBPetr Zavrtálek
3940Drahňovice BNFilip Košata
4041Srch PAPatrik Kučera
4142Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
4243Jasenice VSLukáš Komender
4344Starý Jičín NJFilip Simper
4445Stradouň UOSDH Stradouň
4546Olešnice SMLukáš Marek
4647Černčice NAPetr Rak
4748Lodín HKDavid Horák
4849Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
4950Horní Čermná UOPavel Suldovský
5051Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
5152Křížkový Újezdec PHMiroslav Kratochvíl
5254Záchlumí UOJan Divíšek
5355Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
5456Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
5557Zderaz ACRJan Tměj
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Malé Hoštice OPPořadatelé Extraligy
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Nepomuky UOKateřina Krudencová
88Nevcehle JIJakub Jeřábek
99Dětkovice VYVeronika Malíková
1010Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
1111Stradouň UOSDH Stradouň
1212Renmotor Jinolice JCHana Jarolímková
1313Trnov RKdavid rohlena
1414Myštěves HKVeronika Borůvková
1515Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
1616Ploukonice SMEliška Bakešová
1717Jeřmanice LIJan Kühnel
1818Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1919Dvorce ATAOndřej Steinhäusl
2022Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK15,8315,8315,832018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM15,9115,9215,922018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Stará Říše JI15,9715,5915,972021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC15,9416,0416,042021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice VY15,7716,0416,042019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice VY15,7716,0416,042019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice VY16,1416,0816,142020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myštěves HK16,1916,1816,192016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chrášťany LT16,0716,2716,272016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kosmonosy MB16,2516,3116,312021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC16,2716,3516,352020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vitiněves JC16,1816,3616,362013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Orlice UO16,3915,9216,392016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Stará Říše JI16,4516,2616,452019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Letohrad - Orlice UO15,8216,4516,452019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Orlice UO15,8216,4516,452019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sychotín BK--16,502015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Olešná HB16,5216,2316,522020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Orlice UO16,2416,5316,532020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vitiněves JC16,3116,5316,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Budišov TR16,5416,0216,542020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zahnašovice KM16,3616,5516,552021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Košťálov SM16,5616,2216,562020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Renmotor Jinolice JC16,5716,0916,572019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Renmotor Jinolice JC16,5716,0916,572019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Ploukonice SM16,5915,9416,592021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Košťálov SM16,4716,6416,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nevcehle JI16,6516,2316,652021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Olešná HB16,5516,6716,672021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Košťálov SM--16,692017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sloup PZ16,6916,2216,692020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nepomuky UO16,6116,7116,712018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Rokytno PA16,7616,7816,782016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Myštěves HK--16,792017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vitiněves JC--16,852015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Libuň JC16,6216,8716,872018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Vitiněves JC16,7316,9016,902014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Letohrad - Orlice UO16,9016,8516,902013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Malé Hoštice OP16,9216,3416,922019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Pšánky HK16,6216,9316,932021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Libuň JC16,9516,6716,952016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Sloup PZ16,8616,9516,952019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sloup PZ16,8616,9516,952019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Košťálov SM16,2616,9816,982021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Myštěves HK16,9916,9216,992014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jablonec nad Jizerou SM19,9720,4517,002013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Smidary HK17,0316,6617,032016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Letohrad - Orlice UO17,0316,8617,032018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Libuň JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Vitiněves JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nepomuky UO17,0717,0917,092016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Krásná Ves MB--17,102017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Libuň JC--17,142017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Libuň JC17,1417,1517,152014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Letohrad - Orlice UO17,1817,1217,182014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chrášťany LT17,1916,5317,192014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Katusice MB17,2017,0617,202018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Libuň JC17,2317,2717,272013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jablonec nad Jizerou SM17,2717,2517,272014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Benešov u Semil SM17,2117,4517,452013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dolní Přím HK--17,452017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Ploukonice SM17,3417,4617,462019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Chrášťany LT--17,462015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Letohrad - Orlice UO--17,472015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Benetice TR17,5017,5617,562021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Olešná HB17,5816,5317,582019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Letohrad - Orlice UO--17,582017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Letohrad - Kunčice UO17,0917,5917,592014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Nepomuky UO17,6416,2617,642019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nepomuky UO17,6416,2617,642019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Letohrad - Orlice UO--17,712015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Veselá SM17,7117,2317,712020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Krásná Ves MB--17,732015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Letohrad - Červená UO17,0717,7517,752016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Semtín ExplosiaPA--17,882017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Myštěves HK17,9016,2817,902020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nevcehle JI17,9217,0817,922020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Rokytno PA--17,942015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Letohrad - Kunčice UO--17,982015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Krásná Ves MB--18,012015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Libuň JC--18,042015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Letohrad - Červená UO--18,042017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Benešov u Semil SM--18,102015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Libňatov TU18,1117,3718,112014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Katusice MB18,1618,0118,162020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Markvartovice OP16,5718,1818,182020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Nepomuky UO--18,212015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nevcehle JI18,1218,2318,232019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nevcehle JI18,1218,2318,232019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Roudnice HK17,9918,2518,252016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Dlouhá Ves RK17,5518,3318,332016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Nepomuky UO--18,342017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Hrobice PA--18,342017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Ploukonice SM17,0818,3518,352020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Nevcehle JI--18,372015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Dlouhá Ves RK18,3916,7718,392020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Malá Skála BéčkoJN17,5718,4018,402019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Dlouhá Ves RK17,5718,4018,402018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Myštěves HK--18,462015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Letohrad - Červená UO18,2018,5518,552018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/29 Areál Pšánky, VČHL 2020
VČHL
2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2021/09/04 Areál Pšánky, VČHL, EX Pšánky
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže