Púchov - ZŠ Gorazdova 2016 - Púchovské šesťdesiatky

Liga: -
Místo: Púchov
Okres: Púchov
Kraj: Trenčiansky
Kdy: 19. 06. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 12. 06. 2016 10:00
Konec rezervace: 19. 06. 2016 10:00
Začátek tipování:  12. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 12. 06. 2016 00:00
Zadal: Michal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele:  http://dhzpuchov.szm.com/

Poznámka pořadatele

Dňa 19.6.2016 sa koná v Púchove 3.kolo 3. ročníka Slovenskej ligy v 60tkách - pretek jednotlivcov cez prekážky.

Kategórie:

Prípravka ( do 8 rokov)

Mladší chlapci a dievčatá ( od 8 do 11) 

Starší chlapci a dievčatá (od 12 do 15)

 

Smernice na www.dhzpuchov.szm.sk


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-puchov-7911.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podvysoká Martin ĎurkáčCAMichal
22Púchov Riško SuloPUMichal
33Zákopčie Jakub HlušekCAMichal
44Zákopčie Sabína Golisová 7.3.2009, DHZ TarabovCAMichal
55Spišská Nová Ves Ferenc FilipSNJozef Strela
66Zákopčie Martin Plaček 18.9.2009, DHZ TarabovCAMichal
77Spišská Nová Ves Farkašovský FilipSNJozef Strela
88Spišská Nová Ves Farkašovský PavolSNJozef Strela
99Záturčie Tomáš HudecMTMichal
Volne
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11* ZŠ Mierova Svit - Radovan Nagy 6.5.2004-Michal
22Nižná Šuňava Filip Dravecký 9.8.2003 DHZ ZŠ ŠuňavaPPHenrich
33Spišská Nová Ves Šuba SamuelSNJozef Strela
44Nižná Šuňava Marek Švajka 18.1.2001 DHZ ZŠ ŠuňavaPPHenrich
55Nižná Šuňava Jakub Fridman 17.5.2001 DHZ ZŠ ŠuňavaPPHenrich
66Kolárovice Šimon Klunda 2.8.2001BYMichal
77Makov Filip Stiz 20.2.2001CAMichal
88Kolárovice Vladimír Kaštan 8.10.2003BYMichal
99Makov Michal Pagac 27.2.2001CAMichal
1010Zákopčie Kristián Kubačák - 24.12.2003, DHZ tarabovCAMichal
1111Makov Samuel Papaj 27.2.2001CAMichal
1212Zákopčie Lukáš Paseka 13.3.2004, DHZ TarabovCAMichal
1313Makov Marek Jelinek 22.5.2001CAMichal
1414Zákopčie Daniel Orsagh 5.5.2004, DHZ TarabovCAMichal
1515Makov Róbert Bajcar 19.3.2003CAMichal
Volne
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Spišská Nová Ves Strelová Ema 8.7.2001SNJozef Strela
22Spišská Teplica Červeňová Radka, 12.11.2002PPDaniel Nagy
33Spišská Nová Ves Strelová KristínaSNJozef Strela
44Spišská Nová Ves Hanková SáraSNJozef Strela
55Spišská Nová Ves Hanková KlaudiaSNJozef Strela
66Makov Eliška Jajicová 15.4.2003CAMichal
77Zákopčie Terézia Plačková - 29.12.2003, DHZ TarabovCAMichal
88Makov Miriam Hazuchová 8.1.2003CAMichal
910Makov Bibiana Kupsová 14.10.2002CAMichal
Volne
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podvysoká František ĎurkáčCAMichal
22Spišská Nová Ves Michal Rerko 4.10.2005SNJozef Strela
33Púchov Tomáš KucejPUMichal
44Spišská Nová Ves Starosta PatrikSNJozef Strela
55Spišská Nová Ves Chovanec Šimon 6.10.2006SNJozef Strela
66Spišská Nová Ves Matúš KamilSNJozef Strela
77Nižná Šuňava Michal Marton 15.01.2005 DHZ ZŠ ŠuňavaPPHenrich
88Púchov Alexander RidzikPUMichal
99Nižná Šuňava Marek Fridman 7.8.2005 DHZ ZŠ ŠuňavaPPHenrich
1010Zákopčie Daniel Mičuda 20.7. 2004, DHZ TarabovCAMichal
1111Zákopčie Ján Plaček 7.4.2006, DHZ TarabovCAMichal
1212Zákopčie Samuel Plaček 21.3.2005, DHZ TarabovCAMichal
1313Zákopčie Florián Kubačák 4.1.2008, DHZ TarabovCAMichal
Volne
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Spišská Nová Ves Petrušková Michaela 29.5.2006SNJozef Strela
22Kolárovice Laura Slipková 14.12.2006BYMichal
33Púchov Terézia SrogončíkovaPUMichal
44Spišská Teplica Ďurišová Bianka, 4.3.2005PPDaniel Nagy
55Spišská Nová Ves Strelová NatašaSNJozef Strela
66Kolárovice Patrícia Dižová 3.1.2007BYMichal
77Zákopčie Dominika Plačková 6.1.2005, DHZ TarabovCAMichal
88Púchov Simona SečkarovaPUMichal
99Kolárovice Barbora Hrabovská 25.2.2005BYMichal
1010Zákopčie Patricia Plačková 11.1.2008, DHZ TarabovCAMichal
1111Zákopčie Barbora Golisová 9.6.2006, DHZ TarabovCAMichal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/10 Púchov-mesto, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2004/08/08 Púchov, SR, Púchov
SMHL
2013/06/23 Púchov, ihrisko ZS Gorazdova, 11. ročník mladého Hasičského trojboja - Púchov
-
2013/06/30 Hasicska stanica HaZZ Púchov, 3. kolo SLvHS v Púchove o "Púchovské stotiny 2013"
-
2013/08/10 Puchov /SK/, 47. ročník o Putovný pohár primátora mesta Púchov
-
2013/08/31 Púchov - ihrisko ZS Gorazdova, 4.roč. súťaže mladých hasičov v has. útoku-Púchov
-
2014/06/14 Púchov, Hasičský trojboj detí
FSSK
2014/06/28 Púchov, Hasiská stovka DHZ
FSSK
2014/08/10 Púchov, Súťaž o putovný Pohár primátora mesta
FSSK
2014/08/10 Púchov /SK/, 48. ROČNÍK O PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA PÚCHOV
-
2014/08/30 Púchov, Hasičský útok deti - DHZ
FSSK
2014/09/21 Púchov, Pohárová súťaž starostov obcí
FSSK
2014/10/04 Púchov, Hasičký dvojboj detí - DHZ
FSSK
2015/10/03 ZŠ Gorazdova, Púchovské šesťdesiatky detí
-
2015/10/03 ZŠ Gorazdova, Hasičský dvojboj
-
2016/06/19 Púchov - ZŠ Gorazdova, Púchovské šesťdesiatky
-
2016/06/19 ZŠ Gorazdova Púchov, Hasičský trojboj o pohár primátora Púchov(SK)
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga