Sportovní areál Ráby 2013 - 8. kolo LPO - Memoriál Jaroslava Horáka

Liga: -
Místo: Ráby
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 21. 09. 2013 10:00
Kontakt:   Radek Bečka, SDH Kunětice
Telefon:  +420774099099

Začátek rezervace: 21. 09. 2013 00:00
Konec rezervace: 21. 09. 2013 10:00
Začátek tipování:  21. 09. 2013 00:00
Konec hlasování: 21. 09. 2013 00:00
Zadal: Andrea Červinková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdh.kunetice.cz/

Poznámka pořadatele

Požární útok družstev na sklopné terče, muži 3 B, ženy 2 B. Pravidla LPO k dospozici na stránkách http://www.lpo.estranky.cz/.

Rezervace startovního pořadí: http://www.oshpardubice.cz/index.php?actLink=rezervace.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-raby-2013-09-21-4301.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velký Třebešov NA--17,502015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Rohovládova Bělá PA--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Smidary HK--17,732015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Červený Kostelec NA--17,782015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Slepotice PA--18,032015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Choltice PA--18,062015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Moravany PA--18,262015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Roudnice HK--18,262015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kunětice PA--18,932015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hrobice PA--19,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Svinčany PA--22,572015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dašice PA--23,222015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Rokytno PA--25,112015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Čeperka NPA--28,472015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Srch SPA--32,182015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Srch JPA--35,142015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bříšťany JC--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/21 Sportovní areál Ráby, 8. kolo LPO - Memoriál Jaroslava Horáka
-
2014/01/04 Sportovní areál Ráby, O POHÁR TŘÍ KRÁLOVSTVÍ 2. ROČNÍK
-
2015/06/06 Ráby, sportovní areál, 6.kolo LPO
LPO
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/21 Větřkovice - sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2019/06/21 Vrchoslavice-hřiště náhr.term, Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B
-
2019/06/21 Stadion TJ Sokol Pohled, Noční soutěž,2B + soutěž o nejrychlejší nabrání.
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Strosedlský Hrádek, V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2019/06/22 Litohoř koupaliště, Memoriál Antonína Abraháma
-
2019/06/22 Újezd,fotbalové hřiště, O Putovní knihu starosty obce Újezd, 2B
-
2019/06/22 Ostrava - Plesná, Memoriál Jaroslava Antoše - 2B
-
2019/06/22 Hasičský areál Ješov, O pohár starosty SDH
-
2019/06/22 Martínkov,hřiště na Výhoně, O pohár starosty SDH
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima
-
2019/06/22 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/23 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2019/06/29 Vřesovice, koupaliště, Ženy, Muži na 2B
-
2019/06/29 Sportovní areál, Memoriál Daniela Třeštíka
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, O pohár starosty SDH
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/05 Choryně Výletiště Pod Hrázkou, Noční pohárová soutěž Choryně
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/07/13 Horní Lideč, O Putovní Pohár starosty obce,noční soutěž,2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
2019/07/14 Velké Karlovice-Tisnavy,zbrojn, O Vallašsky širák 32. ročník, 2B
-
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
Kdy Kde Liga