Ráby, sportovní areál 2015 - 6.kolo LPO

Liga: LPO
Místo: Ráby
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 06. 06. 2015 13:00
Kontakt:   SDH Hrobice
Telefon: 

Začátek rezervace: 06. 06. 2015 13:00
Konec rezervace: 06. 06. 2015 13:00
Začátek tipování:  06. 06. 2015 00:00
Konec hlasování: 06. 06. 2015 00:00
Zadal: Leoš Kříž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-raby-6285.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čeperka PA15,0215,4315,432014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kunětice PA15,5015,2815,502014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myštěves HK15,6815,3015,682014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Havlovice TU15,6615,7115,712014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Svinčany PA16,1416,0016,142014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Čeperka PPA15,5516,2116,212014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Slepotice PA16,4015,8016,402014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Choltice PA16,3616,4116,412014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Velký Třebešov NA16,5014,7816,502014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Rokytno PA16,5016,6116,612014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Úmyslovice NB16,6215,9616,622014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kostelec u Heřmanova Městce CR16,7316,4616,732014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrobice PA16,8016,4816,802014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Moravany PA17,8217,2517,822014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Srch PA17,8217,8017,822014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rosice PA18,2417,1418,242014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hostovlice KH19,0517,3419,052014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stéblová PA18,3719,1019,102014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Stříbřec JH18,4219,1019,102014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Srch juniorPA19,0619,3519,352014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rohovládova Bělá PA18,0619,6319,632014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Svídnice CR19,2919,7819,782014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Tatobity SM17,5720,6620,662014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Prosetín CR21,8821,8021,882014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Malinné CR22,1921,7622,192014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rokytno BSM22,2223,8023,802014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Výsonín CR24,3624,8124,812014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jablonec nad Jizerou SM--NP2014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hlavečník PA--NP2014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Maršovice BN--NP2014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hrochův Týnec CR--NP2014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dašice PA--NP2014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Podmoklany HB--NP2014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zdešov JH--NP2014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chlum u Třeboně JH--NP2014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rohovka PE--NP2014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Pšánky HK--NP2014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Košťálov SM--NP2014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sudkov SU--NP2014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Rokytno PA--17,012015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Rohovládova Bělá PA--17,482015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hrobice PA--18,482015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kunětice PA--18,912015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slepotice PA--19,632015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Čeperka PA19,2619,7019,702014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kunětice PA18,9119,7719,772014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Smidary HK--22,592015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rohovládova Bělá PA21,9622,6022,602014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libňatov TU22,7618,0822,762014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čeperka PA--23,682015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hrobice PA22,9123,8723,872014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Holice PA--27,762015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dašice PA34,2134,8334,832014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jeníkovice PA--NP2014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Holice PA--NP2014/01/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/21 Sportovní areál Ráby, 8. kolo LPO - Memoriál Jaroslava Horáka
-
2014/01/04 Sportovní areál Ráby, O POHÁR TŘÍ KRÁLOVSTVÍ 2. ROČNÍK
-
2015/06/06 Ráby, sportovní areál, 6.kolo LPO
LPO
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Čeperka, sportovní areál, III.kolo LPO - Čeperka
LPO
2019/05/26 Břehy, na hřišti, IV.kolo LPO - Břehy
LPO
2019/06/01 Rohovládova Bělá, na hřišti, V.kolo LPO - Rohovládova Bělá
LPO
2019/06/16 Moravany, u jezera, VI.kolo LPO - Moravany
LPO
2019/08/31 Slepotice, na koupališti, VII.kolo LPO - Slepotice
LPO
2019/09/21 Srch, fotbalové hřiště, VIII.kolo LPO - Srch
LPO
2019/09/22 Smidary, IX.kolo LPO - Smidary
LPO
2019/09/28 Rokytno, u Kačárny, X.kolo LPO - Rokytno
LPO
Kdy Kde Liga