Hřiště Racková 2024 - O pohár starosty SDH Racková

Liga: ZLPS
Místo: Racková
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 26. 05. 2024 13:00
Kontakt:   Michal Staněk
Telefon:  604 907 214

Začátek rezervace: 12. 05. 2024 18:00
Konec rezervace: 25. 05. 2024 13:00
Začátek tipování:  26. 05. 2024 20:00
Konec hlasování: 26. 05. 2024 00:00
Zadal: Administrátor ZLPS

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://sdhrackova.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rackova-14150.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Racková ZLAdministrátor ZLPS
22Míkovice UHFilip Škrášek
33Staré Město UHIgor Malina
44Vrbka Muži KMJosef Pospíšil
55Sazovice MužiZLLucie Štefková
66Mysločovice ZLAneta Lysáková
77Mistřice UHIgor Malina
88Velký Ořechov ZLPatrik Hruška
99Mladcová ZLLukáš Struška
1010Kněžpole BUHJakub Volařík
1111Vřesovice HOLucie Bartošová
1212Chvalnov KMDaniel Šušlík
1313Zahnašovice KMPetr Miklík
1414Kněžpole AUHDaniel Palčík
1515Částkov UHTomáš Hoferek
1616Pitín UHTomáš Šašinka
1717Litenčice KMFilip Měrka
1818Lukov ZLMichal Kadlčák
1919Mirošov BZLAdministrátor ZLPS
2020Trnava ZLJiří Vajďák
2121Vrbětice ZLBronislav Lysák
2222Bratřejov mužiZLKristýna Tomšová
2323Karolín KMVojtěch Ševčík
2424Salaš UHMichal Janováč
2525Veselá ZLMates Juřík
2626Oldřichovice ZLJan Brázda
2727Nevšová CZLDavid Marcaník
2828Všemina ZLDzidza Dzidza
2929Bojkovice UHTomáš Šašinka
3030Prchalov BNJJakub Šenk
3131Lhota ZLJan Ondrašík
3232Nedašov ZLAdministrátor ZLPS
Smíšené
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Racková ŽenyZLAdministrátor ZLPS
22Pohořelice ZLJana Forbelská
33Hradčovice ženyUHAdéla Stehlíková
44Popov ZLAdéla Maryášová
55Sazovice ŽenyZLAneta Lysáková
66Roštění KMSDH Roštění
77Popov ZLAlois Kulíšek
88Martinice KMKarolína Vedrová
99Hradčovice dorkyUHAdéla Stehlíková
1010Roštění KMSDH Roštění
1111Racková DorostZLEliska Rapantova
1212Louky ZLpeca
1313Vlachovice ZLKarolína Fojtů
1414Sazovice ZLAneta Lysáková
1515Pohořelice ZLJana Forbelská
1616Vrbka Dorostenci KMJosef Pospíšil
1717Mladcová ZLLukáš Struška
1818Hostětín ženyUHLucie Bartošová
1919Mirošov DorciZLAdministrátor ZLPS
2020Trnava ženyZLJiří Vajďák
2121Bílovice ženy UHRadka Majíčková
2222Pitín Dorci UHTomáš Šašinka
2323Trnava DorciZLJiří Vajďák
2424Březolupy ženyUHIveta Šuranská
2525Bratřejov ženy ZLKristýna Tomšová
2626Lipová DorciZLTomáš Vaněk
2727Machová ŽenyZLLucie Štefková
2828Lhota ženyZLAntonín FAJGAR
2929Březolupy dorkyUHIveta Šuranská
3030Veselá DorostenciZLMates Juřík
3131Hrobice ŽenyZLDavid Červenka
3232Březolupy smíšený dorostUHIveta Šuranská
3333Lhota dorkyZLAntonín FAJGAR
3434Veselá ZenyZLMates Juřík
3535Želechovice nad Dřevnicí Paseky, DorciZLTomáš Malaník
3636Dolní Bečva ŽenyVSDominik Babinec
3737Žeranovice DorostenciKMFrantišek Konečný
3838Šarovy dorkyZLJaroslav Křen
3939Hostišová Ženy 35+ZLZdeňka Plšková
4040Štípa DorciZLMartin Reisch
4141Louky ŽenyZLMichaela Chocholatá
4242Dolní Bečva DorostenkyVSDominik Babinec
4343Hostišová DorkyZLLukáš Konečný
4444Nová Dědina DorkyKMMartin Láník
4545Trnava Dorky ZLDaniel Rafaja
4646Hostišová ženyZLLukáš Konečný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM16,8817,0817,082019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bojkovice UH17,2717,2617,272022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradčovice UH17,5617,5617,562022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bohuslavice u Zlína ZL16,0317,6017,602023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradčovice UH17,4617,6217,622023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zahnašovice KM16,6217,6717,672018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Popov ZL17,8217,0617,822024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pohořelice ZL17,7417,8717,872022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vlachovice ZL17,8817,6117,882018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Plumlov PV17,5217,9117,912022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bojkovice UH17,9617,9217,962019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rymice KM17,4817,9917,992016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Roštění KM18,0317,4918,032024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zahnašovice KM17,7218,0318,032013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nedašova Lhota ZL18,1217,6618,122022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vysoké Pole ZL18,1918,2418,242017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bojkovice UH18,3117,9418,312023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bratřejov ZL18,3418,3218,342016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vysoké Pole ZL18,4117,8218,412016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bratřejov ZL18,4817,8418,482015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hostětín UH17,6318,5118,512024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vlachovice ZL18,5117,6718,512023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rymice KM17,9218,5718,572019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhota ZL18,5818,4718,582018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Racková ZL17,8618,7218,722024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Drnovice ZL18,7318,7918,792013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zahnašovice KM17,7918,8118,812017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kaňovice ZL18,6618,8618,862017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Racková ZL18,8618,8818,882015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Pohořelice BZL18,7318,8918,892023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vysoké Pole ZL18,1518,9618,962018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rymice KM17,7118,9818,982018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hřivínův Újezd ZL18,2019,0019,002015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bohuslavice u Zlína ZL19,0618,9819,062019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Rymice KM19,0817,3319,082017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hřivínův Újezd ZL17,9019,1119,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Rymice KM19,0019,1319,132015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hřivínův Újezd ZL19,1819,0119,182016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vlachovice ZL19,2819,0819,282017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hřivínův Újezd ZL18,4919,3219,322014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Velký Ořechov ZL19,3318,6319,332019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Sazovice ZL18,5519,3319,332017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,3419,2619,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Malenovice ZL19,3719,0519,372015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Velký Ořechov ZL19,3619,4119,412016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Racková ZL18,5319,4319,432017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Prštné ZL19,4319,0119,432014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bílovice UH19,4416,3419,442022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Popov ZL19,4819,4819,482023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nedašova Lhota ZL19,5618,8419,562017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Holešov KM19,6918,4519,692018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lhota ZL18,7819,6919,692022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sazovice ZL19,7119,5919,712024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hřivínův Újezd ZL19,7919,1619,792017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bratřejov ZL18,8619,7919,792013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Racková ZL19,8219,3819,822016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Popov ZL18,5819,8619,862022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Rymice KM19,4419,8619,862014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Lhota ZL19,1719,8719,872015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Vysoké Pole ZL18,6119,8719,872019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Racková ZL19,9018,7419,902018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Pohořelice ZL19,9418,1119,942023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bílovice UH18,1719,9719,972019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Mladcová ZL19,9819,8319,982013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Machová ZL19,5820,0420,042018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nedašova Lhota ZL20,1519,1120,152015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Sazovice ZL20,1819,0720,182018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Popov ZL19,2420,2220,222018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Prštné ZL20,3619,1420,362013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Tečovice ZL17,2520,3720,372022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Sazovice ZL18,4920,3720,372015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Malenovice ZL20,3920,1720,392013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Tečovice ZL20,4520,2320,452019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Lhota ZL20,5819,4820,582023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Bílovice UH20,5919,3220,592024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lukov ZL19,5620,7520,752018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Holešov KM20,4820,7520,752019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Bratřejov ZL20,9519,6720,952023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bratřejov ZL18,3421,0021,002014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Zahnašovice KM21,0420,4421,042015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Bílovice UH19,4721,2121,212017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Tečovice ZL19,6221,2921,292014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Nedašova Lhota ZL21,3718,3621,372019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Bílovice UH21,4820,7021,482023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Machová ZL20,4821,5421,542016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Racková ZL18,8321,9121,912022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Machová ZL21,2421,9721,972022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Trnava ZL19,6622,0822,082022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Hrobice ZL18,9722,0922,092024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Zahnašovice KM22,4321,3222,432014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Vlachovice ZL22,5322,5122,532024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Lhota ZL20,0222,6122,612016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Nedašova Lhota ZL22,6218,2822,622014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Velký Ořechov ZL19,0122,6422,642018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Slušovice ZL22,6423,1822,642017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Lhota ZL21,8222,6622,662014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL20,7622,2322,732013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Lukov ZL22,7322,5622,732017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Hrobice ZL22,7420,3922,742023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Machová ZL22,9722,9422,972023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mirošov ZL16,5016,2816,502022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mirošov ZL16,0816,7116,712023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mirošov ZL16,7316,2116,732024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Veselá ZL17,1717,4017,402024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradčovice UH17,7416,9617,742022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lipová ZL16,7317,8117,812024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Dědina KM18,0817,6918,082014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Veselá ZL17,4518,1618,162022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sazovice ZL18,5717,9518,572022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Popov ZL18,0119,1519,152024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Míškovice KM19,3418,6519,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Veselá ZL19,7119,2819,712023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pitín UH19,9220,2420,242024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Trnava ZL20,8620,1820,862024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Žeranovice KM20,6021,3221,322024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zádveřice ZL21,6621,7021,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Želechovice nad Dřevnicí ZL21,9021,4921,902024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Louky - Prštné ZL22,2321,7022,232022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Štítná nad Vláří ZL23,2019,7623,202014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vrbka KM25,7524,8925,752023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Pitín UH26,6119,6126,612023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Racková ZL28,4828,4928,492014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Polichno ZL28,8728,8828,882024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Racková - Tečovice ZL26,3129,8129,812022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Racková ZL18,8436,8336,832024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vrbka KM59,7760,4660,462024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sazovice ZL19,2166,7066,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Březová ZLNPNPNP2023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Všemina ZLNPNPNP2022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Roštění KMNPNPNP2024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lhota ZLNPNPNP2024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Štípa ZLNPNPNP2023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Racková ZL18,9119,0319,032023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pohořelice ZL17,5319,3919,392023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Kaňovice ZL18,6019,8419,842014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pohořelice ZL20,5620,6020,602022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pohořelice ZL21,0518,8521,052024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Březolupy UH21,7520,9821,752024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Šarovy ZL21,2121,8121,812024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lhota ZL22,4922,3522,492023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Machová ZL22,6322,1122,632022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hradčovice UH22,9720,0122,972024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Malenovice ZL23,1720,8023,172014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Trnava ZL23,3726,7926,792022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Trnava ZL23,2326,8726,872023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hradčovice UH27,1526,5927,152023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hostišová ZL27,2925,5427,292023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Machová ZL27,4026,7727,402023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Machová ZL27,5727,3827,572014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hostišová ZL27,7828,3628,362024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lhota ZL32,5632,6832,682014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nová Dědina KM34,7423,6834,742024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Racková ZL20,2536,0536,052022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lhota ZLNPNPNP2024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Trnava ZLNPNPNP2024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/05/29 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/05/28 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2007/05/27 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2008/05/25 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2009/05/31 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/05/30 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/05/27 Racková, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/05/26 Racková,
ZLPS
2013/05/26 Racková, Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž, ZLPS
-
2014/05/24 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
-
2014/05/25 Racková, Pohárová soutěž ZLMH
-
2014/05/25 Racková, Pohárová sutěž ZLPS
ZLPS
2015/05/31 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/05/29 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/07/22 Fotbalové hřiště Racková, Soutěž mužů nad 35 let
-
2018/05/27 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2019/05/26 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2022/05/29 Racková, Pohárová soutěž Racková
ZLPS
2023/05/28 Racková, Pohárová soutěž
ZLPS
2024/05/11 Fotbalové hřiště Racková, Okrsková soutěž - 3. okrsek
-
2024/05/26 Hřiště Racková, O pohár starosty SDH Racková
ZLPS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Nevšová, O pohár SDH Nevšová
ZLPS
2024/08/03 Pohořelice, O pohár SDH Pohořelice
ZLPS
Kdy Kde Liga