Fotbalové hřiště Racková 2017 - Soutěž mužů nad 35 let

Liga: -
Místo: Racková
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 22. 07. 2017 14:00
Kontakt:   Milan Liška
Telefon:  734715394

Začátek rezervace: 22. 07. 2017 14:00
Konec rezervace: 22. 07. 2017 14:00
Začátek tipování:  22. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: Michal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhrackova.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěž o pohár starosty SDH Racková se koná v sobotu 22.7.2017 od 14 hodin na místním fotbalovém hřišti.  Soutěž je určena pro družstva "starých pánů", tzn. muži nad 35 let, je povoleno mít ve družstvu dva členy mladší než 35 let, ale starší 30 let. PÚ bude probíhat na 2B, s použitím PPS 8 a čtyř krátkých savic, počet členů družstva je max. 8. Bohaté občerstvení po celý průběh soutěže je zajištěno.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rackova-8998.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM16,6217,6717,672018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vlachovice ZL17,8817,6117,882018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Rymice KM17,4817,9917,992016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  TAG Zahnašovice KM17,7218,0318,032013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vysoké Pole ZL18,1918,2418,242017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bratřejov ZL18,3418,3218,342016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vysoké Pole ZL18,4117,8218,412016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bratřejov ZL18,4817,8418,482015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lhota ZL18,5818,4718,582018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Drnovice ZL18,7318,7918,792013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  TAG Zahnašovice KM17,7918,8118,812017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kaňovice ZL18,6618,8618,862017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Racková ZL18,8618,8818,882015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vysoké Pole ZL18,1518,9618,962018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rymice KM17,7118,9818,982018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hřivínův Újezd ZL18,2019,0019,002015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rymice KM19,0817,3319,082017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hřivínův Újezd ZL17,9019,1119,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rymice KM19,0019,1319,132015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hřivínův Újezd ZL19,1819,0119,182016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vlachovice ZL19,2819,0819,282017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hřivínův Újezd ZL18,4919,3219,322014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sazovice ZL18,5519,3319,332017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,3419,2619,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Malenovice ZL19,3719,0519,372015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Velký Ořechov ZL19,3619,4119,412016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Prštné ZL19,4319,0119,432014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Racková ZL18,5319,4319,432017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nedašova Lhota ZL19,5618,8419,562017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Holešov KM19,6918,4519,692018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hřivínův Újezd ZL19,7919,1619,792017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bratřejov ZL18,8619,7919,792013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Racková ZL19,8219,3819,822016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Rymice KM19,4419,8619,862014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lhota ZL19,1719,8719,872015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Racková ZL19,9018,7419,902018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mladcová ZL19,9819,8319,982013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Machová ZL19,5820,0420,042018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nedašova Lhota ZL20,1519,1120,152015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sazovice ZL20,1819,0720,182018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Popov ZL19,2420,2220,222018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Prštné ZL20,3619,1420,362013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sazovice ZL18,4920,3720,372015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Malenovice ZL20,3920,1720,392013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Lukov ZL19,5620,7520,752018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bratřejov ZL18,3421,0021,002014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  TAG Zahnašovice KM21,0420,4421,042015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bílovice UH19,4721,2121,212017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Tečovice ZL19,6221,2921,292014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Machová ZL20,4821,5421,542016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  TAG Zahnašovice KM22,4321,3222,432014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lhota ZL20,0222,6122,612016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nedašova Lhota ZL22,6218,2822,622014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Velký Ořechov ZL19,0122,6422,642018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Slušovice ZL22,6423,1822,642017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Lhota ZL21,8222,6622,662014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL20,7622,2322,732013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Lukov ZL22,7322,5622,732017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Velký Ořechov ZL23,1022,8423,102015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Lhota ZL24,1218,8024,122017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Velký Ořechov ZL21,4524,6724,672013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Tečovice ZL19,9825,9825,982015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kaňovice ZL26,2524,2326,252018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Slušovice ZL26,7027,7827,782016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Machová ZL28,0719,8028,072017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Lhota ZL28,9929,6629,662013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Hostišová ZL30,5130,4530,512017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bratřejov ZL30,8026,7830,802017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Vlachovice ZL20,7031,3331,332013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Rymice KM31,4531,3431,452013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Hostišová ZL32,1933,0333,032016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Malenovice ZL31,8333,4033,402014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Bílovice UH35,4834,3835,482018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bílovice UH43,7428,5643,742016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Hostišová ZL18,08NPNP2015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Kaňovice ZLNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nedašova Lhota ZLNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Vlachovice ZLNPNPNP2015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Machová ZLNPNPNP2015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Slušovice ZLNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Sazovice ZLNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Slušovice ZLNPNPNP2015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZLNPNPNP2015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Velký Ořechov ZLNPNPNP2014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Prštné ZLDSQDSQDSQ2017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Velký Ořechov ZLDSQDSQDSQ2017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Dědina KM18,0817,6918,082014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Míškovice KM19,3418,6519,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zádveřice ZL21,6621,7021,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítná nad Vláří ZL23,2019,7623,202014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Racková ZL28,4828,4928,492014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sazovice ZL19,2166,7066,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kaňovice ZL18,6019,8419,842014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malenovice ZL23,1720,8023,172014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Machová ZL27,5727,3827,572014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lhota ZL32,5632,6832,682014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/05/29 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/05/28 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2007/05/27 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2008/05/25 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2009/05/31 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/05/30 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/05/27 Racková, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/05/26 Racková,
ZLPS
2013/05/26 Racková, Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž, ZLPS
-
2014/05/24 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
-
2014/05/25 Racková, Pohárová soutěž ZLMH
-
2014/05/25 Racková, Pohárová sutěž ZLPS
ZLPS
2015/05/31 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/05/29 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/07/22 Fotbalové hřiště Racková, Soutěž mužů nad 35 let
-
2018/05/27 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/09/21 Areál SDH Vřesina, 5.Ročník nočního poháru SDH Vřesina a 13.kolo NHHL
-
2018/09/21 Dolní Bečva, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2018/09/21 Trnávka,hřiště vedle hasičárny, Noční soutěž, požární útok 2B
-
2018/09/22 Pasohlávky, PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR
-
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
2018/09/23 Brumovice hřiště, O SLOVÁCKÝ DŽBÁNEK
-
2018/09/29 Babice (VS) - hasičské hřiště, OCTOBER CUP 2018 BABICE
-
2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště
-
2018/09/29 Požární Nádrž Hoštice, Soutěž Zásahových Jednotek 4+1
-
2018/09/30 Henčlov, O pohár pivovaru Zubr
-
2018/10/06 Hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2018/10/07 Hasičské hřiště Třebelovice, O Pohár Starostky Obce Třebelovice
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2018/10/13 Jeseník - fotbalové hřiště, Soutěž o pohár starosty sboru
-
2018/10/20 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2018/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga