Radhostice 2018 - O pohár starosty obce

Liga: PBHL
Místo: Radhostice
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 15. 09. 2018 14:00
Kontakt:   Václav Novotný
Telefon:  +420 724 946 495

Začátek rezervace: 02. 09. 2018 20:00
Konec rezervace: 15. 09. 2018 13:00
Začátek tipování:  15. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 15. 09. 2018 00:00
Zadal: František Šabouk

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radhostice-9794.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radhostice SDH RadhosticePTSdh Radhostice
22Budilov Muži BPTJarda Mareš
33Výškovice PTjirka Lang
45Bohumilice "A"PTTlumič
56Libotyně Libotyně PTSdh Radhostice
610Vacov PTDavid Makas
729Horosedly PTZdeněk Škopek
830Svatá Maří PTVojtěch Tůma
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Budilov Budilov BPTJana Pechová
29Výškovice PTjirka Lang
310Onšovice PTMíra Staněk


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  - Zdenická naděje---12,002019/07/13 Výsledek mého týmu
2.  Benešova Hora PT--16,052019/07/13 Výsledek mého týmu
3.  Bohumilice APT--17,362019/07/13 Výsledek mého týmu
4.  Šipoun PT--17,802017/09/09 Výsledek mého týmu
5.  Svatá Maří APT--18,052019/07/13 Výsledek mého týmu
6.  Budilov BPT--18,122019/07/13 Výsledek mého týmu
7.  Výškovice PT--18,182019/07/13 Výsledek mého týmu
8.  Budilov BPT--18,272015/09/19 Výsledek mého týmu
9.  Svatá Maří PT--18,302018/09/15 Výsledek mého týmu
10.  Benešova Hora PT--18,342018/09/15 Výsledek mého týmu
11.  Benešova Hora PT--18,432015/09/19 Výsledek mého týmu
12.  Benešova Hora PT--18,642019/09/14 Výsledek mého týmu
13.  Budilov BPT--18,642016/09/10 Výsledek mého týmu
14.  Svatá Maří APT--18,682017/09/09 Výsledek mého týmu
15.  Bohumilice APT--18,742017/09/09 Výsledek mého týmu
16.  Bohumilice APT--18,802019/09/14 Výsledek mého týmu
17.  Vacov PT--18,992015/09/19 Výsledek mého týmu
18.  Dolany PT--19,012019/09/14 Výsledek mého týmu
19.  Bohumilice APT--19,162018/09/15 Výsledek mého týmu
20.  Hrabice PT--19,212019/07/13 Výsledek mého týmu
21.  Bohumilice PT--19,222015/09/19 Výsledek mého týmu
22.  Svatá Maří APT--19,392019/09/14 Výsledek mého týmu
23.  Radhostice PT--19,442019/07/13 Výsledek mého týmu
24.  Výškovice PT--19,492018/09/15 Výsledek mého týmu
25.  Stachy PT--19,582019/09/14 Výsledek mého týmu
26.  Horosedly PT--19,602015/09/19 Výsledek mého týmu
27.  Stachy PT--19,642019/07/13 Výsledek mého týmu
28.  Krtely PT--19,892019/07/13 Výsledek mého týmu
29.  Budilov BPT--19,922019/09/14 Výsledek mého týmu
30.  Budilov APT--20,072019/09/14 Výsledek mého týmu
31.  Budilov APT--20,262015/09/19 Výsledek mého týmu
32.  Horosedly PT--20,552016/09/10 Výsledek mého týmu
33.  Výškovice PT--20,742017/09/09 Výsledek mého týmu
34.  Budilov BPT--20,912018/09/15 Výsledek mého týmu
35.  Budilov APT--20,932018/09/15 Výsledek mého týmu
36.  Benešova Hora PT--20,952016/09/10 Výsledek mého týmu
37.  Budilov BPT--21,072017/09/09 Výsledek mého týmu
38.  Bohumilice BPT--21,102019/09/14 Výsledek mého týmu
39.  Svatá Maří APT--21,302015/09/19 Výsledek mého týmu
40.  Bohumilice APT--21,372016/09/10 Výsledek mého týmu
41.  Benešova Hora PT--21,432017/09/09 Výsledek mého týmu
42.  Bohumilice BPT--21,582019/07/13 Výsledek mého týmu
43.  Budilov APT--21,792017/09/09 Výsledek mého týmu
44.  Svatá Maří APT--22,112016/09/10 Výsledek mého týmu
45.  Budilov APT--22,122019/07/13 Výsledek mého týmu
46.  Radhostice PT--22,122018/09/15 Výsledek mého týmu
47.  Žihobce KT--22,152018/09/15 Výsledek mého týmu
48.  Libotyně PT--22,252018/09/15 Výsledek mého týmu
49.  Vacov PT--22,472019/09/14 Výsledek mého týmu
50.  Radhostice PT--22,492019/09/14 Výsledek mého týmu
51.  - Aptar---22,652017/09/09 Výsledek mého týmu
52.  Bohumilice BPT--22,932016/09/10 Výsledek mého týmu
53.  Hejná KT--23,032016/09/10 Výsledek mého týmu
54.  - B Hejná SPORT z.s.---23,052017/09/09 Výsledek mého týmu
55.  Radhostice PT--23,232017/09/09 Výsledek mého týmu
56.  Radhostice BPT--23,302019/07/13 Výsledek mého týmu
57.  Zdíkov PT--23,682017/09/09 Výsledek mého týmu
58.  Vacov PT--23,682017/09/09 Výsledek mého týmu
59.  Žihobce KT--23,892019/09/14 Výsledek mého týmu
60.  Zdíkov PT--24,202016/09/10 Výsledek mého týmu
61.  Radhostice PT--24,472016/09/10 Výsledek mého týmu
62.  - Aptar---24,682016/09/10 Výsledek mého týmu
63.  Žitná PT--24,712019/07/13 Výsledek mého týmu
64.  Hrabice PT--24,922017/09/09 Výsledek mého týmu
65.  Radhostice BPT--26,692019/09/14 Výsledek mého týmu
66.  Bohumilice BPT--26,842017/09/09 Výsledek mého týmu
67.  Rohanov PT--26,912019/07/13 Výsledek mého týmu
68.  Radhostice PT--27,212015/09/19 Výsledek mého týmu
69.  Horosedly PT--27,482019/07/13 Výsledek mého týmu
70.  Horosedly PT--28,262019/09/14 Výsledek mého týmu
71.  Bohumilice BPT--28,272018/09/15 Výsledek mého týmu
72.  Vacov PT--30,292018/09/15 Výsledek mého týmu
73.  Vacov PT--31,352019/07/13 Výsledek mého týmu
74.  Hrabice MIXPT--33,112017/09/09 Výsledek mého týmu
75.  Onšovice PT--33,412015/09/19 Výsledek mého týmu
76.  Hrabice PT--35,982016/09/10 Výsledek mého týmu
77.  Zdíkov PT--40,512015/09/19 Výsledek mého týmu
78.  Žihobce KT--43,122019/07/13 Výsledek mého týmu
79.  Horosedly PT--NP2017/09/09 Výsledek mého týmu
80.  Žihobce KT--NP2017/09/09 Výsledek mého týmu
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Výškovice PT--12,002019/07/13 Výsledek mého týmu
2.  Výškovice PT--18,532019/09/14 Výsledek mého týmu
3.  Výškovice PT--19,042017/09/09 Výsledek mého týmu
4.  Výškovice PT--19,482018/09/15 Výsledek mého týmu
5.  Onšovice PT--20,142016/09/10 Výsledek mého týmu
6.  Budilov APT--20,142017/09/09 Výsledek mého týmu
7.  Onšovice PT--20,482018/07/14 Výsledek mého týmu
8.  Bohumilice PT--21,172019/09/14 Výsledek mého týmu
9.  Dolany PT--21,232018/09/15 Výsledek mého týmu
10.  Onšovice PT--21,292018/09/15 Výsledek mého týmu
11.  Zdíkov PT--21,442016/09/10 Výsledek mého týmu
12.  Bohumilice PT--21,522018/09/15 Výsledek mého týmu
13.  Budilov BPT--21,572019/07/13 Výsledek mého týmu
14.  Budilov BPT--21,992018/09/15 Výsledek mého týmu
15.  Žihobce KT--22,042018/09/15 Výsledek mého týmu
16.  Bohumilice PT--22,672016/09/10 Výsledek mého týmu
17.  Radhostice PT--22,682019/09/14 Výsledek mého týmu
18.  Bohumilice PT--22,882017/09/09 Výsledek mého týmu
19.  Bohumilice PT--23,192019/07/13 Výsledek mého týmu
20.  Budilov APT--23,512019/07/13 Výsledek mého týmu
21.  Vacov CPT--23,542017/09/09 Výsledek mého týmu
22.  Radhostice PT--24,002016/09/10 Výsledek mého týmu
23.  Výškovice PT--24,022018/07/14 Výsledek mého týmu
24.  Budilov APT--24,092019/09/14 Výsledek mého týmu
25.  Budilov APT--24,362018/07/14 Výsledek mého týmu
26.  Radhostice PT--25,172018/09/15 Výsledek mého týmu
27.  Radhostice PT--25,392019/07/13 Výsledek mého týmu
28.  Onšovice PT--25,392017/09/09 Výsledek mého týmu
29.  Dolany PT--25,692018/07/14 Výsledek mého týmu
30.  Zdíkov PT--26,022017/09/09 Výsledek mého týmu
31.  Stachy PT--26,182019/09/14 Výsledek mého týmu
32.  Žitná PT--27,112019/07/13 Výsledek mého týmu
33.  Budilov BPT--27,432019/09/14 Výsledek mého týmu
34.  Radhostice PT--27,812017/09/09 Výsledek mého týmu
35.  Budilov BPT--28,042016/09/10 Výsledek mého týmu
36.  Budilov APT--37,422016/09/10 Výsledek mého týmu
37.  Žihobce KT--38,852017/09/09 Výsledek mého týmu
38.  Radhostice PT--46,062018/07/14 Výsledek mého týmu
39.  Bohumilice PT--47,082018/07/14 Výsledek mého týmu
40.  Budilov BPT--50,112017/09/09 Výsledek mého týmu
41.  Budilov BPT--NP2018/07/14 Výsledek mého týmu
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dolany PT--14,242018/09/15 Výsledek mého týmu
2.  Vacov PT--14,742019/09/14 Výsledek mého týmu
3.  Budilov PT--14,932019/09/14 Výsledek mého týmu
4.  Bohumilice PT--24,212018/09/15 Výsledek mého týmu
5.  Budilov PT--26,732018/09/15 Výsledek mého týmu
6.  Vacov PT--33,372018/09/15 Výsledek mého týmu
7.  Bohumilice PT--50,612019/09/14 Výsledek mého týmu
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čkyně PT--20,822019/09/14 Výsledek mého týmu
2.  Budilov PT--22,232019/09/14 Výsledek mého týmu
3.  Čkyně B PT--39,632018/09/15 Výsledek mého týmu
4.  Čkyně A PT--NP2018/09/15 Výsledek mého týmu
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/21 Radhostice, O pohár obce Radhostice
PBHL
2014/09/20 Radhostice, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2015/09/19 Radhostice, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2016/09/10 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2017/09/09 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2018/07/14 Radhostice (noc), Noční soutěž za 2B
PBHL
2018/09/15 Radhostice, O pohár starosty obce
PBHL
2019/07/13 Radhostice (noc) - 2B, O pohár starosty SDH Radhostice
PBHL
2019/09/14 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice
PBHL
Kdy Kde Liga


Soutěže