Radimovice 2019 - Sychrovský pohár

Liga: JL
Místo: Radimovice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 19. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  723101488

Začátek rezervace: 13. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 17. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  13. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 05. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

areál naproti zámku Sychrov
e-mail: srytr@sdhplus.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radimovice-10169.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
22Veselá MBOlda Česák
33Malá Skála JNMatěj Masný
44Velké Hamry JNMAD Matthew
55Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
66Břehy MBPetr Zavrtálek
77Olešnice SMLukáš Marek
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Dubenec TUMartínek z Dubence
1010Jirkov JNMatěj Masný
1111Hradčany LITomáš Najman
1212Sychrov MBMichaela Kuntošová
1313Kosmonosy MBJan Klimo
1414Dneboh MBLukáš Danda
1515Dobšín MBFilip Hájek
1616Jílové u Držkova JNLukáš
1717Renmotor Jinolice RenmotorJCEliška Rosůlková
1818Obrubce MBPepa Adam
1919Bezděkov pod Třemšínem PBTomáš Fiala
2020Krásná Ves MBJan Macoun
2121Pšánky HKJakub Doskočil
2222Frýdštejn JNMartin Bušek
2323Zahorčice STTomáš Fiala
2424Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMLenka Poloprutská
22Sychrov BMBMichaela Kuntošová
33Kosmonosy MBMartin Klimo
44Pěnčín JNMichaela Votočková
55Sloup PZKristýna Ječmenová
66Renmotor Jinolice JCEliška Rosůlková
77Sychrov AMBMichaela Kuntošová
88Dlouhá Ves RKPepa Malý
99Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1010Mříčná SMsdhmricna
1111Břehy MBAnna Jirčáková
1212Jeřmanice LIKristýna Matějková
1313Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1414Ploukonice SMEliška Bakešová
1515Katusice MBDenisa Boháčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3116,0316,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI15,8316,3116,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov NJ16,2216,3516,352016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bašnice JC16,4616,2116,462017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5116,4216,512018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,5616,5116,562015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Hoštice OP16,3116,6116,612016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dneboh MB16,6716,4516,672018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lhotky Sport ZR16,5316,7016,702014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olešná HB16,7216,5916,722016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC16,2316,7916,792018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bašnice JC16,8216,7616,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3216,8216,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Renmotor Jinolice JC16,8516,3916,852019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Trnava TR16,5616,8716,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nevcehle JI16,2916,8716,872017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Prchalov NJ16,3316,8916,892015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Lavičky ZR16,8816,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kosmonosy MB16,8416,9616,962019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Renmotor Jinolice JC16,9816,4116,982017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Trnava TR16,5417,0117,012014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Libuň JC16,5217,0317,032013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lavičky ZR17,0316,5917,032015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bohdalín PE16,5917,0517,052016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žernovník BK16,9717,0517,052014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Slavětín LN17,0616,9117,062014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Renmotor Jinolice JC16,8617,0717,072013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Lhotky Sport ZR16,9017,1017,102016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pšánky AHK17,1117,0017,112013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Pasohlávky BO17,1116,6817,112017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Nevcehle JI17,1316,8917,132013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Sychotín BK16,6117,1417,142014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bašnice JC17,1416,8017,142016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dneboh MB16,9917,1617,162019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Renmotor Jinolice JC16,2117,1617,162014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Letohrad - Kunčice CUO16,4517,1817,182016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Renmotor Jinolice JC16,5517,1917,192015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Hrobice PA16,7017,2117,212017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Olšovec PR16,8117,2217,222013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Plumlov PV17,2216,2517,222016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,2316,8317,232019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kosmonosy MB17,2316,9417,232015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Stará Říše JI16,8617,2417,242013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Chrášťany LT17,0417,2617,262017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Starý Lískovec Sport BM17,2816,7117,282013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Trnava TR16,8417,2917,292017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Oponešice TR16,2717,3117,312017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Renmotor Jinolice JC17,3116,6517,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Špičky PR17,2417,3217,322013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Petrovice TR17,3217,2417,322014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Obrubce MB17,2417,3217,322017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Pšánky HK17,3317,3117,332018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Libuň JC17,0017,3417,342014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Plumlov PV17,3416,3417,342013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Bohdalín PE17,3517,3117,352014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Sychotín BK17,3716,5417,372013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Frýdštejn JN17,3617,4717,472019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Plumlov PV17,4817,4717,482014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jankov BN16,5817,5017,502015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,5116,9517,512013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Plumlov PV17,5117,3017,512015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Chrášťany LT17,5117,4417,512014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Oponešice TR16,4217,5517,552016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Tuř JC17,4817,5617,562015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Velké Hoštice OP17,4217,5717,572013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Tatobity SM17,0917,5717,572013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Slavětín LN17,1117,5717,572016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bohdalín PE17,6117,1017,612015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Tatobity SM17,4017,6117,612018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Letohrad - Kunčice BUO17,0617,6117,612014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Pasohlávky BO17,6517,0117,652013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Chotěmice TA17,6517,3617,652015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Hodějice VY17,6717,4417,672015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Lhenice TP17,6717,0217,672013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Dubenec TU17,6817,4017,682019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Jankov BN17,6816,8117,682013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Jirkov JN17,5517,6917,692019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Tatobity SM17,7117,4017,712014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Chrášťany LT16,9217,7217,722016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Obrubce MB17,0817,7817,782018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Dvorce TA17,8316,9517,832016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Trnov RK17,8417,5217,842014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Trnava TR17,8517,1017,852015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Tatobity SM17,5517,8717,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Tatobity SM17,8817,6017,882015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Žernovník BK17,8617,9217,922013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Starý Lískovec Sport BM17,8217,9317,932015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Velké Hoštice OP17,9517,5517,952017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Moravany PA17,9617,4317,962017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Tuř JC16,8417,9817,982014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Pšánky HK18,0017,3318,002016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Stará Říše JI18,0417,9018,042017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Letohrad - Orlice UO16,6818,0718,072016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Chotěmice TA18,1818,0318,182016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Plumlov PV18,1817,6318,182017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Čeperka NPA18,2518,2018,252014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Malá Skála JN17,4318,2918,292019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Dobšín KameniceMB18,3017,1018,302018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Letohrad - Kunčice BUO17,2118,3018,302016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Radíkov PR--18,311998/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga