Radimovice 2019 - Sychrovský pohár

Liga: JL
Místo: Radimovice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 19. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  723101488

Začátek rezervace: 13. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 17. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  13. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 05. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

areál naproti zámku Sychrov
e-mail: srytr@sdhplus.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radimovice-10169.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
22Veselá MBOlda Česák
33Malá Skála JNMatěj Masný
44Velké Hamry JNMAD Matthew
55Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
66Břehy MBPetr Zavrtálek
77Olešnice SMLukáš Marek
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Dubenec TUMartínek z Dubence
1010Jirkov JNMatěj Masný
1111Hradčany LITomáš Najman
1212Sychrov MBMichaela Kuntošová
1313Kosmonosy MBJan Klimo
1414Dneboh MBLukáš Danda
1515Dobšín MBFilip Hájek
1616Jílové u Držkova JNLukáš
1717Renmotor Jinolice RenmotorJCEliška Rosůlková
1818Obrubce MBPepa Adam
1919Bezděkov pod Třemšínem PBTomáš Fiala
2020Krásná Ves MBJan Macoun
2121Pšánky HKJakub Doskočil
2222Frýdštejn JNMartin Bušek
2323Zahorčice STTomáš Fiala
2424Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMLenka Poloprutská
22Sychrov BMBMichaela Kuntošová
33Kosmonosy MBMartin Klimo
44Pěnčín JNMichaela Votočková
55Sloup PZKristýna Ječmenová
66Renmotor Jinolice JCEliška Rosůlková
77Sychrov AMBMichaela Kuntošová
88Dlouhá Ves RKPepa Malý
99Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1010Mříčná SMsdhmricna
1111Břehy MBAnna Jirčáková
1212Jeřmanice LIKristýna Matějková
1313Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1414Ploukonice SMEliška Bakešová
1515Katusice MBDenisa Boháčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/08/08 Břehy, Pojizerský pohár Břehy
JL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2020/11/06 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga