Radimovice 2020 - Sychrovský pohár

Liga: JL
Místo: Radimovice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 13. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  723101488

Začátek rezervace: 07. 09. 2020 20:00
Konec rezervace: 11. 09. 2020 20:00
Začátek tipování:  24. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 28. 08. 2020 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

areál u zámku Sychrov


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radimovice-11127.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Škodějov SMRoman Dolenský
22Malá Skála JNAndrea Vavřichová
33Radimovice LIBlanka Kuntošová
44Košťálov SMLenka Poloprutská
55Jirkov JNMAD Matthew
66Karlinky LIJaroslav Vobecký
77Březová LIMartina Šámalová
88Velké Hamry JNMAD Matthew
99Zlatá Olešnice JNVáclav Matura
1010Obrubce MBDavid Velát
1111Olešnice SMLukáš Marek
1212Dubenec TUBlanka Kuntošová
1313Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1414Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
1515Tatobity SMBlanka Kuntošová
1616Krásná Ves MBJan Macoun
1717Sychrov MBMichaela Kuntošová
1818Jirkov BJNMíra Berka
1919Bechov MBTadeáš Odstrčilík
2020Odolenovice JNSDH Odolenovice
2121Žehrov MBMatěj Hajlich
2222Břehy MBPetr Zavrtálek
2323Frýdštejn JNDaniel Matura
2424Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
2525Veselá MBOlda Česák
2626Jílové u Držkova JNpetra lepicova
2727Hradčany LITomáš Najman
2828Dneboh MBLukáš Danda
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Mříčná SMMichal Holec
24Sychrov OLEMBBlanka Kuntošová
35Pěnčín JNKateřina Pelcová
46Břehy MBTereza Kočová
57Košťálov SMLenka Poloprutská
68Kosmonosy MBVeronika Kaprálková
79Bechov MBMíša Kopáčová
810Malá Skála Béčko JNKateřina Pelcová
911Katusice MBDenisa Boháčková
1012Veselá SMEliška Novotná
1113Krásná Ves MBJan Macoun
1214Ploukonice SMEliška Bakešová
1315Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
1416Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1519Jeřmanice LISDH Odolenovice
1620Sychrov MBBlanka Kuntošová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR15,9715,9515,972017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT15,9016,2616,262016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT--16,412015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíkov OL16,5215,9416,522014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT16,0416,5716,572014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychotín BK--16,582015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sychotín BBK16,6016,2916,602016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrášťany LT16,5516,6016,602017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Košťálov SM16,6816,4216,682017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice UO16,4116,7316,732014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO16,7516,7616,762016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM16,7816,6616,782016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Benešov u Semil SM--16,832015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vitiněves JC16,9616,3216,962014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Myštěves HK16,9616,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rokytno PA17,0016,8217,002017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stará Říše JI17,0817,0517,082017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Skrochovice OP16,5217,1117,112017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nevcehle JI16,9917,1117,112016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Touchovice LN17,1117,2817,282016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Benešov u Semil SM17,3116,7317,312014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ploukonice SM16,5617,3317,332020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Krásná Ves MB--17,342015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Libuň JC--17,392015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vitiněves JC17,4816,8017,482016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Radíkov PR17,5316,4817,532016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Myštěves HK17,0717,5517,552016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Košťálov SM17,5516,6817,552020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Jablonec nad Jizerou SM17,6016,9817,602014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Malá Skála JN17,0517,6217,622016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sychotín BK17,6416,9217,642014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Malá Skála BéčkoJN17,6917,4817,692019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Katusice MB17,4117,7417,742020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dvorce TA17,6117,8017,802013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nevcehle JI16,6717,8217,822014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Libuň JC16,8817,8717,872013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Malá Skála BéčkoJN17,0917,9017,902020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sloup PZ17,2917,9017,902017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Krásná Ves MB17,6017,9117,912016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kosmonosy MB17,8117,9217,922019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nevcehle JI--17,952015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Borovice MB17,0818,0018,002016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dvorce TA17,3118,0118,012014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bratříkov HuťJN17,6918,0118,012014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Ploukonice SM18,0217,7718,022019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Letohrad - Orlice UO--18,032015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Košťálov SM17,5318,0518,052019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Břehy MB17,8318,0918,092016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Veselá SM18,1217,0518,122020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Košťálov SM16,2918,1618,162018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Jablonec nad Jizerou SM--18,172015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dlouhá Ves RK18,1118,2718,272019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Břehy MB17,9618,2718,272013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Vitiněves JC18,3616,4318,362013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Malá Skála BéčkoJN17,5718,3718,372014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Myštěves HK18,4616,2818,462017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Malá Skála BečkoJN18,3318,5618,562013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Sychrov AMB18,7018,0618,702018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Sychrov OLEMB18,7018,1818,702020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Krásná Ves MB18,7618,7418,762014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bratříkov JN18,6718,7818,782018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Nové Dvory LT17,7518,8318,832017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Rychlov KM--18,961998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dvorce TA17,4818,9718,972016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Libuň JC19,0317,7219,032018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Sychrov AMB17,7619,0619,062019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Holice PA19,1217,9919,122017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bratříkov JN19,1219,0919,122019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Sychotín BK19,1616,4919,162013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Pěnčín JN17,2619,2019,202019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Jeřmanice LI19,2518,5119,252019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Bratříkov JN17,5319,3019,302020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Jeřmanice LI19,3918,4919,392018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Jeřmanice LI18,8919,4119,412017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Sychrov MB19,4317,6219,432013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Sychrov BMB18,6919,4319,432019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Benešov u Semil SM19,4519,2519,452020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Louňovice pod Blaníkem BN19,5917,1419,592016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Libuň JC19,8119,8019,812014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Malá Skála BéčkoJN19,8319,7119,832018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Mistřice UH--19,871999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Rychlov KM--19,891999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Rychlov KM--19,931997/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Mistřice UH--20,121997/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Bratříkov JN--20,162015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Výčapy TR--20,191998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Opatovice PR--20,241996/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Radimovice LI--20,261999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Mistřice UH--20,291996/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Radimovice LI--20,391996/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Libuň JC20,4316,8520,432016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Výčapy TR--20,501999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Radimovice LI--20,541997/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Vitiněves JC--20,602015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Kosmonosy MB20,6219,2420,622018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Malá Skála BéčkoJN18,0120,6320,632017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Opatovice PR--20,711998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Karlinky LI--20,712015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Radíkov PR--20,781998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Jeníkovice HK20,9019,6620,902013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga