Radimovice 2020 - Sychrovský pohár

Liga: JL
Místo: Radimovice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 13. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  723101488

Začátek rezervace: 07. 09. 2020 20:00
Konec rezervace: 11. 09. 2020 20:00
Začátek tipování:  24. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 28. 08. 2020 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

areál u zámku Sychrov


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radimovice-11127.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Škodějov SMRoman Dolenský
22Malá Skála JNAndrea Vavřichová
33Radimovice LIBlanka Kuntošová
44Košťálov SMLenka Poloprutská
55Jirkov JNMAD Matthew
66Karlinky LIJaroslav Vobecký
77Březová LIMartina Šámalová
88Velké Hamry JNMAD Matthew
99Zlatá Olešnice JNVáclav Matura
1010Obrubce MBDavid Velát
1111Olešnice SMLukáš Marek
1212Dubenec TUBlanka Kuntošová
1313Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1414Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
1515Tatobity SMBlanka Kuntošová
1616Krásná Ves MBJan Macoun
1717Sychrov MBMichaela Kuntošová
1818Jirkov BJNMíra Berka
1919Bechov MBTadeáš Odstrčilík
2020Odolenovice JNSDH Odolenovice
2121Žehrov MBMatěj Hajlich
2222Břehy MBPetr Zavrtálek
2323Frýdštejn JNDaniel Matura
2424Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
2525Veselá MBOlda Česák
2626Jílové u Držkova JNpetra lepicova
2727Hradčany LITomáš Najman
2828Dneboh MBLukáš Danda
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Mříčná SMMichal Holec
24Sychrov OLEMBBlanka Kuntošová
35Pěnčín JNKateřina Pelcová
46Břehy MBTereza Kočová
57Košťálov SMLenka Poloprutská
68Kosmonosy MBVeronika Kaprálková
79Bechov MBMíša Kopáčová
810Malá Skála Béčko JNKateřina Pelcová
911Katusice MBDenisa Boháčková
1012Veselá SMEliška Novotná
1113Krásná Ves MBJan Macoun
1214Ploukonice SMEliška Bakešová
1315Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
1416Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1519Jeřmanice LISDH Odolenovice
1620Sychrov MBBlanka Kuntošová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3116,0316,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI15,8316,3116,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov NJ16,2216,3516,352016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bašnice JC16,4616,2116,462017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5116,4216,512018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,5616,5116,562015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Hoštice OP16,3116,6116,612016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dneboh MB16,6716,4516,672018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lhotky Sport ZR16,5316,7016,702014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olešná HB16,7216,5916,722016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC16,2316,7916,792018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3216,8216,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bašnice JC16,8216,7616,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Renmotor Jinolice JC16,8516,3916,852019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Trnava TR16,5616,8716,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nevcehle JI16,2916,8716,872017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Prchalov NJ16,3316,8916,892015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Frýdštejn JN16,8916,9216,922020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lavičky ZR16,8816,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Kosmonosy MB16,8416,9616,962019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Renmotor Jinolice JC16,9816,4116,982017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trnava TR16,5417,0117,012014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Tatobity SM16,4017,0117,012020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lavičky ZR17,0316,5917,032015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Libuň JC16,5217,0317,032013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žernovník BK16,9717,0517,052014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bohdalín PE16,5917,0517,052016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slavětín LN17,0616,9117,062014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Renmotor Jinolice JC16,8617,0717,072013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Lhotky Sport ZR16,9017,1017,102016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Pšánky AHK17,1117,0017,112013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Pasohlávky BO17,1116,6817,112017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Nevcehle JI17,1316,8917,132013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Sychotín BK16,6117,1417,142014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bašnice JC17,1416,8017,142016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Dneboh MB16,9917,1617,162019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Renmotor Jinolice JC16,2117,1617,162014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Letohrad - Kunčice CUO16,4517,1817,182016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Renmotor Jinolice JC16,5317,1917,192020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Renmotor Jinolice JC16,5517,1917,192015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hrobice PA16,7017,2117,212017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Olšovec PR16,8117,2217,222013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Plumlov PV17,2216,2517,222016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,2316,8317,232019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kosmonosy MB17,2316,9417,232015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Stará Říše JI16,8617,2417,242013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chrášťany LT17,0417,2617,262017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Sychrov MB17,0917,2717,272020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Starý Lískovec Sport BM17,2816,7117,282013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Trnava TR16,8417,2917,292017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Renmotor Jinolice JC17,3116,6517,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Oponešice TR16,2717,3117,312017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Obrubce MB17,2417,3217,322017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Špičky PR17,2417,3217,322013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Petrovice TR17,3217,2417,322014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Pšánky HK17,3317,3117,332018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Libuň JC17,0017,3417,342014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Plumlov PV17,3416,3417,342013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Bohdalín PE17,3517,3117,352014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Sychotín BK17,3716,5417,372013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Frýdštejn JN17,3617,4717,472019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Plumlov PV17,4817,4717,482014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Jankov BN16,5817,5017,502015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Chrášťany LT17,5117,4417,512014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,5116,9517,512013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Plumlov PV17,5117,3017,512015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Oponešice TR16,4217,5517,552016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Tuř JC17,4817,5617,562015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Velké Hoštice OP17,4217,5717,572013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Tatobity SM17,0917,5717,572013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Slavětín LN17,1117,5717,572016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Letohrad - Kunčice BUO17,0617,6117,612014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bohdalín PE17,6117,1017,612015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Tatobity SM17,4017,6117,612018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Chotěmice TA17,6517,3617,652015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Pasohlávky BO17,6517,0117,652013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Hodějice VY17,6717,4417,672015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Lhenice TP17,6717,0217,672013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Dubenec TU17,6817,4017,682019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Jankov BN17,6816,8117,682013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Jirkov JN17,5517,6917,692019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Tatobity SM17,7117,4017,712014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chrášťany LT16,9217,7217,722016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Břehy MB17,7717,6917,772020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Obrubce MB17,0817,7817,782018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Dvorce TA17,8316,9517,832016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Trnov RK17,8417,5217,842014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Trnava TR17,8517,1017,852015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Tatobity SM17,5517,8717,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Tatobity SM17,8817,6017,882015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Jirkov JN17,8217,8917,892020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Žernovník BK17,8617,9217,922013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Starý Lískovec Sport BM17,8217,9317,932015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Velké Hoštice OP17,9517,5517,952017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Moravany PA17,9617,4317,962017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Tuř JC16,8417,9817,982014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Pšánky HK18,0017,3318,002016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Stará Říše JI18,0417,9018,042017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Letohrad - Orlice UO16,6818,0718,072016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Dubenec TU18,0717,4518,072020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže