Radimovice 2013 - Sychrovský pohár

Liga: EXČR
Místo: Radimovice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 17. 08. 2013 11:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  482428601

Začátek rezervace: 12. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 17. 08. 2013 11:00
Začátek tipování:  03. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2013 00:00
Zadal: Aleš Šrytr

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhplus.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radimovice-2013-08-17-3253.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podůlší BéčkoJCJan Strnad
22Zeměchy LNJan Vohánka
33Benešov u Semil SMMichaela
44Trnava TRRoman Hynčica
55Lipová PVRoman Hynčica
66Starý Lískovec Sport BMRoman Hynčica
77Bezděkov pod Třemšínem PBRoman Hynčica
88Stará Říše JIRoman Hynčica
99Sychrov MBAleš Šrytr
1010Olšovec PRRoman Hynčica
1111Petrovice TRRoman Hynčica
1212Libuň JCRoman Hynčica
1313Letohrad - Kunčice BUORoman Hynčica
1414Pasohlávky BVRoman Hynčica
1515Plumlov PVRoman Hynčica
1616Velké Hoštice OPRoman Hynčica
1717Tuř SDH Tuř- mužiJCMiroslav Řehák
1818Špičky PRRoman Hynčica
1919Jinolice JCRoman Hynčica
2020Nevcehle JIRoman Hynčica
2121Žernovník BKRoman Hynčica
2222Velichovky NARoman Hynčica
2323Horní Poříčí BKRoman Hynčica
2424Lavičky ZRRoman Hynčica
2525Sychotín BKRoman Hynčica
2626Tatobity Josef ŽidůSMJosef Židů
2727Chrášťany LTRoman Hynčica
2828Radimovice LIAleš Šrytr
2929Hradčany LIAleš Šrytr
3030Malá Skála JNRadek Havelka
3131Březová LIMartina Šámalová
3232Karlinky Karlinky ALISDH Karlinky
3333Kosmonosy MBJan Klimo
3434Dneboh MBAleš Šrytr
3535Lestkov SMAleš Šrytr
3636Pšánky AHKTomáš Zubr
3737Horní Radechová ,,B"NAPavel Ďuriš
3838Janův Důl LIHonza Mašek
3939Jankov BNPavel Hrubý
4040Jílové u Držkova SDH Jílové u DržkovaJNMichal Štěpán
4141Jirkov MužiJNKarel Bukvic
4242Pšánky BHKTomáš Zubr
4343Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
4444Kšely Kšely "A"KOAleš Šrytr
4545Bašnice JCMilan Novotný
4646Podůlší Podůlší AJCMiloslav Šádek
4747Jeřmanice LIJan Kühnel
4848Sedlejovice LIMatěj Drešer
4949Záskalí LIAleš Šrytr
5050Český Dub I LIAleš Šrytr
5151Karlinky LIAleš Šrytr
5252Jeníkovice HKLucie Samková
5353Slavětín LNDaniel Peterka
5454Dobšín SDH Dobšín-KameniceMBVáclav Repš
5555Záskalí BezáskoviceLIAleš Šrytr
5656Jablonec nad Jizerou mužiSMJoska Mládek
5758Lhenice TPAleš Šrytr
5859Roudný JNAleš Šrytr
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil ženySMMichaela
22Chrášťany LTRoman Hynčica
34Vitiněves JCRoman Hynčica
46Sychotín BKRoman Hynčica
57Sychrov MBAleš Šrytr
68Borovice MBRadek Kuntoš
710Jeníkovice HKLucie Samková
811Libuň JCPetra Vaňková
912Jeřmanice LIJan Kühnel
1013Petrůvky TRRenáta Pavlusiková
1114Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1215Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
1316Malá Skála Malá Skála Béčko (ženy)JNNikol Vavřichová
1417Radíkov PRRoman Hynčica
1518Břehy ŽenyMBHana Prokurátová
1620Dvorce TAAdéla Brožková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3116,0316,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI15,8316,3116,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov NJ16,2216,3516,352016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bašnice JC16,4616,2116,462017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5116,4216,512018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,5616,5116,562015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Hoštice OP16,3116,6116,612016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dneboh MB16,6716,4516,672018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lhotky Sport ZR16,5316,7016,702014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olešná HB16,7216,5916,722016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jinolice RenmotorJC16,2316,7916,792018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bašnice JC16,8216,7616,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3216,8216,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jinolice RenmotorJC16,8516,3916,852019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Trnava TR16,5616,8716,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nevcehle JI16,2916,8716,872017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Prchalov NJ16,3316,8916,892015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kosmonosy MB16,8416,9616,962019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lavičky ZR16,8816,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jinolice RenmotorJC16,9816,4116,982017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Trnava TR16,5417,0117,012014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Libuň JC16,5217,0317,032013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lavičky ZR17,0316,5917,032015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bohdalín PE16,5917,0517,052016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žernovník BK16,9717,0517,052014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Slavětín LN17,0616,9117,062014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Jinolice JC16,8617,0717,072013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Lhotky Sport ZR16,9017,1017,102016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pasohlávky BV17,1116,6817,112017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Pšánky AHK17,1117,0017,112013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Nevcehle JI17,1316,8917,132013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bašnice JC17,1416,8017,142016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Sychotín BK16,6117,1417,142014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dneboh MB16,9917,1617,162019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jinolice RenmotorJC16,2117,1617,162014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Letohrad - Kunčice CUO16,4517,1817,182016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jinolice RenmotorJC16,5517,1917,192015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Hrobice PA16,7017,2117,212017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Olšovec PR16,8117,2217,222013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Plumlov PV17,2216,2517,222016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,2316,8317,232019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kosmonosy MB17,2316,9417,232015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Stará Říše JI16,8617,2417,242013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Chrášťany LT17,0417,2617,262017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Starý Lískovec Sport BM17,2816,7117,282013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Trnava TR16,8417,2917,292017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Jinolice RenmotorJC17,3116,6517,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Oponešice TR16,2717,3117,312017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Špičky PR17,2417,3217,322013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Petrovice TR17,3217,2417,322014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Obrubce MB17,2417,3217,322017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Pšánky HK17,3317,3117,332018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Libuň JC17,0017,3417,342014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Plumlov PV17,3416,3417,342013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Bohdalín PE17,3517,3117,352014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Sychotín BK17,3716,5417,372013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Frýdštejn JN17,3617,4717,472019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Plumlov PV17,4817,4717,482014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jankov BN16,5817,5017,502015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,5116,9517,512013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chrášťany LT17,5117,4417,512014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Plumlov PV17,5117,3017,512015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Oponešice TR16,4217,5517,552016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Tuř JC17,4817,5617,562015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Velké Hoštice OP17,4217,5717,572013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Slavětín LN17,1117,5717,572016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Tatobity SM17,0917,5717,572013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bohdalín PE17,6117,1017,612015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Tatobity SM17,4017,6117,612018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Letohrad - Kunčice BUO17,0617,6117,612014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Pasohlávky BV17,6517,0117,652013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Chotěmice TA17,6517,3617,652015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Hodějice VY17,6717,4417,672015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Lhenice TP17,6717,0217,672013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Jankov BN17,6816,8117,682013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Dubenec TU17,6817,4017,682019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Jirkov JN17,5517,6917,692019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Tatobity SM17,7117,4017,712014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Chrášťany LT16,9217,7217,722016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Obrubce MB17,0817,7817,782018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Dvorce TA17,8316,9517,832016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Trnov RK17,8417,5217,842014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Trnava TR17,8517,1017,852015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Tatobity SM17,5517,8717,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Tatobity SM17,8817,6017,882015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Žernovník BK17,8617,9217,922013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Starý Lískovec Sport BM17,8217,9317,932015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Velké Hoštice OP17,9517,5517,952017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Moravany PA17,9617,4317,962017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Tuř JC16,8417,9817,982014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Pšánky HK18,0017,3318,002016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Stará Říše JI18,0417,9018,042017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Letohrad - Orlice UO16,6818,0718,072016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Plumlov PV18,1817,6318,182017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Chotěmice TA18,1818,0318,182016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Čeperka NPA18,2518,2018,252014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Malá Skála JN17,4318,2918,292019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Letohrad - Kunčice BUO17,2118,3018,302016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Dobšín KameniceMB18,3017,1018,302018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Radíkov PR--18,311998/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga