Radimovice 2016 - Sychrovský pohár

Liga: EXČR
Místo: Radimovice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 20. 08. 2016 11:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  +420 482 428 601

Začátek rezervace: 07. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 19. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  07. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 20. 08. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhplus.cz

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radimovice-7153.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
22Lhotky Sport ZRMartin Ondra
33Pšánky HKVáclav Zubr
44Košťálov SMLenka Poloprutská
55Krásná Ves MBMartin Ondra
66Babice VSHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Chrášťany LTHonza Adamec
1111Pasohlávky BOHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
1818Oponešice TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Trnava TRHonza Adamec
2222Bohdalín PEHonza Adamec
2323Dvorce TAHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Netín ZRHonza Adamec
2626Bašnice JCHonza Adamec
2727Obrubce MBHonza Adamec
2828Hradčany LITomáš Najman
2929Jankov BNHonza Adamec
3030Únětice 1911 PJMartin Ondra
3131Letohrad - Orlice UOMartin Ondra
3232Chářovice BNMilan Pádivý
3335Slavětín LNDaniel Peterka
3436Pěnčín LIHasiči Pěnčín
3537Chotěmice TAPatrik Baláž
3638Odolenovice JNSDH Odolenovice
3739Tatobity SMMarek Bárta
3840Jirkov JNVladimír Novotný
3941Malá Skála JNRadek Havelka
4043Sychrov MBMichal Kuntoš
4144Louňovice pod Blaníkem BNMonika K
4260Germany ( Německo ) Anrode Zella-Honza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radíkov PRHonza Adamec
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Nevcehle JIHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Myštěves HKHonza Adamec
66Krásná Ves MBHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Sychotín BBKHonza Adamec
99Košťálov SMLenka Poloprutská
1010Louňovice pod Blaníkem BNMonika K
1111Benešov u Semil SMLenka Poloprutská
1212Letohrad - Orlice UORomana Motlová
1313Radimovice LIAnna
1414Obrubce MBLukáš Sobotka
1515Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1616Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
1717Břehy MBHana Prokurátová
1818Borovice MBRadek Kuntoš
1919Touchovice LNLucie Hajmová
2020Dvorce TAVeronika Kozlová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže