Radimovice 2017 - Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Radimovice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 19. 08. 2017 11:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  +420 482 428 601

Začátek rezervace: 06. 08. 2017 20:00
Konec rezervace: 18. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  05. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 19. 08. 2017 00:00
Zadal: Denis Balounová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhplus.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radimovice-8175.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prchalov NJMartin Ondra
22Krasonice JILukáš Pivonka
33Štrbice TPika
44Trnava TRPavel Hnízdil
55Oponešice TRJosef Navrátil
66Dolní Měcholupy Rohovládova BěláABKuba Bažant
77Košťálov SMTomáš Tulach
88Chrášťany  LTHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Trnov RKdavid rohlena
1111Pasohlávky  BVHonza Adamec
1212Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
1313Jílové u Držkova JNTomáš Tulach
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Útušice PJZdeněk Dědek
1818Stará Říše  JIHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Germany ( Německo ) Team Zella-Martínek z Dubence
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Krásná Ves MBJan Macoun
2626Březová LIJirka Havlík
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3434Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3535Malá Skála JNRadek Havelka
3636Moravany  PAHonza Adamec
3737Čikov TRVašek Maderák
3838Zeměchy LNLeoš Matyáš
3939Mělník BlataMERadek Svoboda
4040Lhenice TPLenka Vaicová
4141Břehy MBPetr Zavrtálek
4242Germany ( Německo ) Team Zella-Aleš Šrytr
4343Jeřmanice LIJan Kühnel
4444Novosedly STBohuslav Chval
4545Líchovy PBMarek Janoušek
4648Velké Hamry JNJan Hloucal
4760Pšánky HKJakub Doskočil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMTomáš Tulach
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Libuň  JCHonza Adamec
55Sloup PZBaďa
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Radíkov  PRHonza Adamec
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1112Nové Dvory LTJirka Šimek
1213Jeřmanice LIJan Kühnel
1314Holice PAVeronika Janusová
1415Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1516Břehy MBHana Prokurátová
1617Myštěves HKVeronika Borůvková
1718Dolní Měcholupy Rohovládova BěláABnepřihlášen
1827Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga