Sportovní areál Radkov 2014 - O pohár starosty obce Radkov

Liga: -
Místo: Radkov
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 31. 08. 2014 12:00
Kontakt:   Tomáš Mareček
Telefon:  605 988 822

Začátek rezervace: 15. 08. 2014 18:00
Konec rezervace: 31. 08. 2014 08:00
Začátek tipování:  16. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 30. 08. 2014 00:00
Zadal: David Pavlíček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://sdh-radkov.blogspot.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

22. ročník soutěže

Prezentace do 11:45, zaačátek soutěže ve 12:00

Startovné 150,-

Kategorie: Muži - PS12 (3B)
                       - Speciál (3B)
                Ženy - Speciál (2B)

Pravidla: Dle Jihlavské OPEN Ligy
             Možnost půjčení dvou závodníků

Podmínky: Základna - asfalt
                Dráha - tráva
                Terče - sklopné
                Časomíra - SDH Petrovice

Finále: Pouze muži - prvních 5 (ze všech časů) +2 na los na 2B o živé sele.

Zázemí: Místo pro parkování - S výbavou v areálu, ostatní v okolí areálu
            Občerstvení zajištěno!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radkov-2014-08-31-5873.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radkov SpeciálJIDavid Pavlíček
22Krahulčí SpeciálJILukáš Kadlec
37Radkov PS 12JIDavid Pavlíček
410Mysletice JIStanislav Dolský
519Mysletice ps12JIStanislav Dolský
620Krahulčí PS 12JILukáš Kadlec
724Strachoňovice PS 12JIJiří Líčka
830Strachoňovice JIJiří Líčka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Nová Říše ženyJIKlára Brychtová
25Strachoňovice JIJiří Líčka
36Mysletice JIStanislav Dolský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI16,8917,0717,072011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dolní Němčice JH17,5017,4917,502011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sedlatice JI17,6117,5717,612011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Krasonice JI17,5017,7417,742012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,8217,5417,822012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pavlov JI18,0417,8418,042011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI17,9118,0418,042012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešná HB17,9218,0718,072011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dolní Němčice BJH17,0618,1818,182012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,8918,1818,182011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Urbanov JI17,8618,2718,272011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kněžice TR18,0518,2918,292011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Šašovice TR18,3518,3118,352012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Radonín TR18,0918,5318,532011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radkov JI18,6218,5918,622012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Krasonice JI18,6317,5018,632011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Předín TR17,6618,6418,642011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Radotice TR17,9119,0519,052012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Sedlejov JI18,8019,1119,112011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Horky TR17,9819,2719,272011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Radkov JI18,7019,2819,282011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Sedlejov JI18,6419,3519,352012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Budeč JH19,5619,3819,562011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Boršov JI19,6818,6519,682011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Boršov JI19,6918,5219,692012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Želetava TR20,1217,6520,122012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Radotice TR20,5419,5620,542011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Strachoňovice JI18,7120,8620,862011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Želetava TR18,0621,0121,012011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mladoňovice TR17,7521,0321,032012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Vranín TR21,5619,7921,562012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Stará Říše CJI21,8321,0221,832012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Dolní Němčice BJH21,6122,5722,572011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Šašovice TR28,4128,3628,412011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mladoňovice TRNPNPNP2011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Strachoňovice JINP19,95NP2012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Předín TRNPNPNP2012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Budeč JHNPNPNP2012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Pavlov BJINP19,90NP2011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Knínice JINPNPNP2011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Knínice JINPNPNP2012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Nová Říše JINPNPNP2011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dolní Němčice JHNP18,31NP2012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Krahulčí JINPNPNP2011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Stará Říše JINPNPNP2012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Jindřichovice JINPNPNP2011/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/30 Radkov, O pohár SDH Radkov
JOL
2012/08/25 Radkov, O pohár starosty obce
JOL
2013/09/01 Sportovní areál v Radkově, O pohár starosty obce Radkov 21. ročník
-
2013/09/01 Sportovní hřiště Radkov, O pohár starosty obce
-
2014/08/31 Sportovní areál Radkov, O pohár starosty obce Radkov
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga