Radkovice u Budče 2012 - O pohár SDH Radkovice u Budče

Liga: -
Místo: Radkovice u Budče
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 01. 09. 2012 13:00
Kontakt:   Pavel Štěpán
Telefon:  +420606669493

Začátek rezervace: 27. 05. 2012 20:00
Konec rezervace: 01. 09. 2012 13:00
Začátek tipování:  27. 05. 2012 20:00
Konec hlasování: 31. 08. 2012 00:00
Zadal: Pavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 Kategorie: 
  1. Mladí hasiči (dopoledne!)
  2. Muži s neupravenou PS 12
  3. Muži s upravenou PS12
  4. Ženy

Pravidla: 
  Pravidla dle požárního sportu s úpravou nebo dle hry plamen   
Muži s neupravenou PS 12: 3xB65; 4xC42
Muži s upravenou PS12: 3xB65; 4xC42
Ženy: 2xB65; 4xC42
Mladí hasiči: 2xB75; 4xC52
Možno si půjčit max. 2 soutěžící

Stříkačka může být nastartovaná před odstartováním útoku
Otevřená soutěž do přípravy posledního družstva

Podmínky: 
Terče elektronické sklopné (SDH Radkovice)
Nové hřiště - základna asfalt, trať a náběh travnatý

Ceny: 
Poháry, věcné ceny od sponzorů soutěže
Finále o živé sele (na 2B přes tradiční překážku)

Bude pořízen videozáznam útoků mužů a žen (Lukáš Svoboda – SDH Vranín)
Pořadí na startu je možné rezervovat zde nebo na:
(606 669 493 Pavel Štěpán  

*sdhradkovice@email.cz, info@oknastepan.cz

Prezentace: Od 12 hodin (Mladí hasiči od 9 hodin

Začátek: 13 hodin (Mladí hasiči 10 hodin)

Startovné: 150 Kč


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radkovice-u-budce-2012-09-01-2795.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radkovice u Budče PS12TRPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
22Radotice TRRadek Janda
33Bačkovice PS12TRPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
44Kojatice TRPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
56Strachoňovice PS12JIJiří Líčka ml.
67Budeč JHPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
78Radkov JITomáš Mareček
89Knínice PS 12JIPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
910Markvarec AJHPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
1012Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1113Mysletice PS 12JIPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
1214Knínice JIPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
1315Markvarec BJHPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
1416Radkovice u Hrotovic TRPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
1530Radkovice u Budče TRPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Budišov TRPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
23Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Knínice JIPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
22Blatnice TRVita
33Nové Syrovice ATRPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
48Nové Syrovice BTRPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,0415,3815,382013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Budeč JH15,5915,8615,862014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radkov JI15,9316,4116,412014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasonice JI16,4415,9316,442014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Police TR16,4816,5716,572014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Příložany TR16,6115,8416,612014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Český Rudolec JH16,6816,4816,682014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Knínice JI17,0217,2217,222013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Budkov TR17,3117,0617,312014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Budeč JH17,1217,3517,352013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Strachoňovice JI17,3617,5917,592014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stará Říše CJI17,5917,4117,592013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radkovice u Budče TR17,7417,9817,982014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Krahulčí JI17,2218,2218,222013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jindřichovice JI16,7618,3018,302014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jindřichovice JI17,6118,6418,642013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pavlice ZN19,2816,7219,282014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mysletice JI19,5719,2819,572014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Cidlina TR20,2719,5420,272014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Budkov TR20,0220,9120,912013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lesonice TR22,9722,5322,972014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Stará Říše CJI22,6823,0723,072014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Cizkrajov JH21,1123,2823,282014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhotice TR23,6621,3623,662014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mladoňovice TR24,0923,7124,092014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Radkovice u Budče TR28,8716,3628,872013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krasonice JI14,96NPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mysletice JINPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Strachoňovice JINP17,06NP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Oponešice TRNP17,10NP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hornice TR16,46NPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Komárovice TRNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Želetava TRNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budišov TR19,7719,8219,822012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Strachoňovice JI22,9822,0722,982014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budkov TR23,2922,7023,292013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Strachoňovice JI23,4723,5423,542012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mladoňovice TR24,3024,3724,372013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Budeč JH24,4123,5424,412012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Budkov TR21,1824,8624,682014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vesce TR24,8523,4924,852014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rácovice TR26,1926,6826,682013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hornice TR27,0924,8327,092013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jakubov u Moravských Budějovic TR26,0627,3827,382013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Blatnice TR29,8931,0931,092012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radkovice u Hrotovic TR34,0734,5134,512012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mysletice JINPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nová Říše JINPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Menhartice TRNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Strachoňovice JI-NPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Budeč JHNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/01 Radkovice u Budče, O pohár SDH Radkovice u Budče
-
2013/08/17 Radkovice u Budče, O pohár SDH Radkovice u Budče (noční)
-
2014/07/26 Radkovice u Budče, 2. ročník noční soutěže Radkovice u Budče
-
2015/07/25 Radkovice u Budče, 3. ročník noční soutěže SDH Radkovice u Budče
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga