Radkovice u Budče 2013 - O pohár SDH Radkovice u Budče (noční)

Liga: -
Místo: Radkovice u Budče
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 17. 08. 2013 20:00
Kontakt:   Pavel Štěpán
Telefon:  606669493

Začátek rezervace: 19. 07. 2013 20:00
Konec rezervace: 17. 08. 2013 20:00
Začátek tipování:  19. 07. 2013 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2013 00:00
Zadal: Pavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Kategorie:

1. Muži
2. Muži s neupravenou PS 12
3. Ženy


Pravidla:

Pravidla dle Jihlavské OPEN ligy
Výjimka možnost si půjčit 2 soutěžící i z nekompletního družstva
Muži i Ženy 2B (jednotná startovací listina)
Otevřená soutěž do přípravy posledního družstva

Podmínky:

Terče elektronické sklopné (SDH Jindřichovice a okrsek Nová Říše)
Hlavní rozhodčí pan Miroslav Brunner
Základna asfalt, trať a náběh travnatý - vše osvětleno

Ceny:

Finanční odměny: 1. místo- 40%, 2. místo- 20%, 3. místo 10% z vybraného startovného v jednotlivých kategoriích
Poháry, diplomy a věcné ceny od sponzorů soutěže

Bude pořízen videozáznam všech útoků (Lukáš Svoboda - SDH Vranín)

Video z loňského ročníku http://www.youtube.com/watch?v=oXnZqtePJAo

Pořadí na startu a více info na www.firesport.eu nebo na: 

+420 606 669 493 - Pavel Štěpán, sdhradkovice@email.cz

Prezentace: Od 20 hodin
Začátek: Po setmění
Startovné: 200 Kč

 

Po útoku posledního družstva bude odpálen profesionální několikaminutový ohňostroj.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radkovice-u-budce-2013-08-17-3460.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Radkovice u Budče TRJaroslav Vejtasa
22Jakubov u Moravských Budějovic BTRMartin Dvorak
33Jindřichovice ženyJIDavid Táborský
44Knínice PS12JILukáš Novák
55Oponešice TRJosef Navrátil
66Radkovice u Budče PS 12TRPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
78Horky PS12TRPetr Skoumal
89Budeč JHJan Báchor
910Jindřichovice JIDavid Táborský
1011Cidlina TRJan Novák
1112Horky ženyTRPetr Skoumal
1213Mysletice PS 12JIStanislav Dolský
1314Oponešice PS 12TRJosef Navrátil
1415Jakubov u Moravských Budějovic Dvořa gangTRMartin Dvorak
1516Krahulčí SDH KrahulčíJILukáš Kadlec
1617Jindřichovice PS 12JIDavid Táborský
1718Horky TRPetr Skoumal
1819Knínice JILukáš Novák
1920Mutná PS12JHMartin Vaverka
2021Rácovice PS 12TRMartin Fiala
2122Strachoňovice JIJiří Líčka
2223Hornice TRAleš Bobu
2324Jakubov u Moravských Budějovic ženyTRVendula Vejmelkova
2425Cizkrajov PS12JHMartin Vaverka
2526Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
2627Rácovice PS 12 BTRMartin Fiala
2728Mysletice ŽenyJIStanislav Dolský
2829Mladoňovice ženyTRJana Zvěřinová
2930Krasonice JIJirka Krajíček
3031Želetava popř.na nejbližší místoTRPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
3132Mysletice JIStanislav Dolský
3233Budkov TRPetr Štěpán
3334Krasonice PS 12JIJirka Krajíček
3435Rácovice ŽenyTRŠtěpánka Šteflíčková
3536Stará Říše CJIDavid Müller
3637Budkov ženyTRPetr Štěpán
3738Budeč ženyJHZuzana Šmahelová
3839Hornice ženyTRLenka Dohnalova
3941Budkov PS 12TRPetr Štěpán


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radotice TR18,3518,4518,452012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radkov JI17,9918,5318,532012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Markvarec AJH19,2219,0719,222012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Knínice JI19,7719,4419,772012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Radkovice u Budče TR19,8217,9919,822012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Budeč JH18,5620,4220,422012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Radkov PS12JI21,3021,0621,302012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Markvarec BJH21,2822,1522,152012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Strachoňovice PS12JI23,2321,8123,232012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radkovice u Budče PS12TR23,3023,3623,362012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Knínice PS12JI23,8422,5623,842012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lhotice TR23,7124,4324,432012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Domamil BTR28,6628,7328,732012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bačkovice PS12TR29,5428,6829,542012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radkovice u Hrotovic PS12TR26,6629,5729,572012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nové Syrovice PS12TR33,2431,8533,242012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mysletice PS12JI32,8035,5235,522012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Červený Hrádek PS12JH21,2540,2440,242012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bílkov PS12JH40,1446,4246,422012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Domamil ATR99,9999,9999,992012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Strachoňovice JI99,9999,9999,992012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/01 Radkovice u Budče, O pohár SDH Radkovice u Budče
-
2013/08/17 Radkovice u Budče, O pohár SDH Radkovice u Budče (noční)
-
2014/07/26 Radkovice u Budče, 2. ročník noční soutěže Radkovice u Budče
-
2015/07/25 Radkovice u Budče, 3. ročník noční soutěže SDH Radkovice u Budče
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga