Radkovice u Budče 2014 - 2. ročník noční soutěže Radkovice u Budče

Liga: -
Místo: Radkovice u Budče
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 26. 07. 2014 21:00
Kontakt:   Petr Štěpán
Telefon:  774 982 707

Začátek rezervace: 16. 06. 2014 00:00
Konec rezervace: 25. 07. 2014 20:00
Začátek tipování:  16. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 25. 07. 2014 00:00
Zadal: Petr Štěpán

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Kategorie:

 

1. Muži
2. Muži s neupravenou PS 12
3. Ženy

 


Pravidla:

Pravidla dle Jihlavské OPEN ligy
Výjimka možnost si půjčit 2 soutěžící i z nekompletního družstva
Muži i Ženy 2B (jednotná startovací listina)
Otevřená soutěž do přípravy posledního družstva

Podmínky:

Terče elektronické sklopné
Základna asfalt, trať a náběh travnatý - vše osvětleno

 

 

Bude pořízen videozáznam všech útoků (Lukáš Svoboda - SDH Vranín)

Video z loňského ročníku: https://www.youtube.com/watch?v=z_24o-EA3Fk

 

 Pořadí na startu a více info na www.firesport.eu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radkovice-u-budce-2014-07-26-5379.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Radkovice u Budče TRPetr Štěpán
22Písečné PS 12JHTomáš Vlček
33Mysletice JIStanislav Dolský
44Rácovice TRMartin Fiala
55Budkov ženyTRPavel Jelinek
66Strachoňovice PS 12JIJiří Líčka
77Hornice TRAleš Bobu
88Radkovice u Budče PS 12TRPetr Štěpán
99Cizkrajov JHMartin Vaverka
1010Cidlina PS 12TRJan Novák
1111Budeč JHJan Báchor
1212Pavlice ZNVašek
1313Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
1414Rácovice PS 12TRMartin Fiala
1515Budkov TRPavel Jelinek
1616Mutná PS 12JHMartin Vaverka
1717Martínkov mužiTRLuboš Venhoda
1818Budeč PS 12JHJan Báchor
1919Strachoňovice JIJiří Líčka
2020Nová Říše ženyJIKlára Brychtová
2121Komárovice TRPetr Štěpán
2222Radonín ženyTRZuzana Číhalová
2323Lhotice TRFrantišek Ondrák
2424Stará Říše CJIKlára Brychtová
2525Horky TRPetr Skoumal
2626Mysletice 12tkaJIStanislav Dolský
2727Rácovice ženyTRŠtěpánka Šteflíčková
2828Budkov PS 12TRPavel Jelinek
2929Hory ženyTRPetr Skoumal
3030Komárovice PS 12TRPetr Štěpán
3131Police TRPavel
3232Příložany TRMichal Machálek
3333Krasonice JILukáš Pivonka
3434Menhartice PS 12TRZdeňka Ellingerová
3535Radkov PS 12JIDavid Pavlíček
3636Police PS 12TRPavel
3737Budeč ženyJHVěra Křížová
3838Vesce ženyTRMagda Svobodová
3939Menhartice ženyTRZdeňka Ellingerová
4043Radkov JIDavid Pavlíček
4150Krasonice 12JILukáš Pivonka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radotice TR18,3518,4518,452012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radkov JI17,9918,5318,532012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Markvarec AJH19,2219,0719,222012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Knínice JI19,7719,4419,772012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Radkovice u Budče TR19,8217,9919,822012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Budeč JH18,5620,4220,422012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Radkov PS12JI21,3021,0621,302012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Markvarec BJH21,2822,1522,152012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Strachoňovice PS12JI23,2321,8123,232012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radkovice u Budče PS12TR23,3023,3623,362012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Knínice PS12JI23,8422,5623,842012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lhotice TR23,7124,4324,432012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Domamil BTR28,6628,7328,732012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bačkovice PS12TR29,5428,6829,542012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radkovice u Hrotovic PS12TR26,6629,5729,572012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nové Syrovice PS12TR33,2431,8533,242012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mysletice PS12JI32,8035,5235,522012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Červený Hrádek PS12JH21,2540,2440,242012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bílkov PS12JH40,1446,4246,422012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Domamil ATR99,9999,9999,992012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Strachoňovice JI99,9999,9999,992012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/01 Radkovice u Budče, O pohár SDH Radkovice u Budče
-
2013/08/17 Radkovice u Budče, O pohár SDH Radkovice u Budče (noční)
-
2014/07/26 Radkovice u Budče, 2. ročník noční soutěže Radkovice u Budče
-
2015/07/25 Radkovice u Budče, 3. ročník noční soutěže SDH Radkovice u Budče
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga