Radkovice u Budče 2015 - 3. ročník noční soutěže SDH Radkovice u Budče

Liga: -
Místo: Radkovice u Budče
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 25. 07. 2015 21:00
Kontakt:   Petr Štěpán
Telefon:  774982707

Začátek rezervace: 06. 06. 2015 20:00
Konec rezervace: 25. 07. 2015 20:00
Začátek tipování:  25. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 25. 07. 2015 00:00
Zadal: Petr Štěpán

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Kategorie:

 

1. Muži
2. Muži s neupravenou PS 12
3. Ženy

 


Pravidla:

Pravidla dle Jihlavské OPEN ligy
Výjimka možnost si půjčit 2 soutěžící i z nekompletního družstva
Muži i Ženy 2B (jednotná startovací listina)
Otevřená soutěž do přípravy posledního družstva

Podmínky:

Terče elektronické sklopné
Základna asfalt, trať a náběh travnatý - vše osvětleno

 

 

Bude pořízen videozáznam všech útoků (Lukáš Svoboda - SDH Vranín)

Video z loňského ročníku: https://www.youtube.com/watch?v=CxPomcgpuFk


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radkovice-u-budce-6817.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Radkovice u Budče TRPetr Štěpán
22Radkov PS-12JIDavid Pavlíček
33Slavonice JHJan Dvořák
44Strachoňovice PS 12JIJiří Líčka
55Radkovice u Budče PS12TRPetr Štěpán
66Cizkrajov JHbohuslav brůžek
77Cidlina PS12TRJan Novák
88Dešná BJHDešná
99Písečné PS12JHPetr Štěpán
1010Mysletice PS 12JIStanislav Dolský
1111Radkov JIDavid Pavlíček
1212Cizkrajov Cizkrajov PS12JHbohuslav brůžek
1313Strachoňovice JIJiří Líčka
1414Pavlice ZNVašek
1515Lhotice TRLaďa Jánský
1616Mysletice JIStanislav Dolský
1717Pavlice ZNVašek
1818Slavonice PS12JHJan Dvořák
1919Mladoňovice TRPavel Urbánek
2020Radkovice u Hrotovic TRVladimír Kočí
2121Krahulčí JIJiří Doležal
2222Slavíkovice PS12TRPetr Štěpán
2323Mladoňovice PS 12TRPavel Urbánek
2424Radkovice u Hrotovic B týmTRVladimír Kočí
2525Krasonice JILukáš Pivonka
2626Martínkov ŽenyTRKačenka Houserová
2727Budeč ženyJHVěra Křížová
2830Krahulčí PS 12JIJiří Doležal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radotice TR18,3518,4518,452012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radkov JI17,9918,5318,532012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Markvarec AJH19,2219,0719,222012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Knínice JI19,7719,4419,772012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Radkovice u Budče TR19,8217,9919,822012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Budeč JH18,5620,4220,422012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Radkov PS12JI21,3021,0621,302012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Markvarec BJH21,2822,1522,152012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Strachoňovice PS12JI23,2321,8123,232012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radkovice u Budče PS12TR23,3023,3623,362012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Knínice PS12JI23,8422,5623,842012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lhotice TR23,7124,4324,432012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Domamil BTR28,6628,7328,732012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bačkovice PS12TR29,5428,6829,542012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radkovice u Hrotovic PS12TR26,6629,5729,572012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nové Syrovice PS12TR33,2431,8533,242012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mysletice PS12JI32,8035,5235,522012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Červený Hrádek PS12JH21,2540,2440,242012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bílkov PS12JH40,1446,4246,422012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Domamil ATR99,9999,9999,992012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Strachoňovice JI99,9999,9999,992012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/01 Radkovice u Budče, O pohár SDH Radkovice u Budče
-
2013/08/17 Radkovice u Budče, O pohár SDH Radkovice u Budče (noční)
-
2014/07/26 Radkovice u Budče, 2. ročník noční soutěže Radkovice u Budče
-
2015/07/25 Radkovice u Budče, 3. ročník noční soutěže SDH Radkovice u Budče
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga