Radslavice (okr. Vyškov) 2018 - Noční soutěž

Liga: -
Místo: Radslavice
Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 22. 09. 2018 19:00
Kontakt:   Lukáš Formánek
Telefon:  720 570 508

Začátek rezervace: 08. 09. 2018 19:00
Konec rezervace: 21. 09. 2018 20:00
Začátek tipování:  22. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 22. 09. 2018 00:00
Zadal: Lukin

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhradslavice1/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

První noční soutěž v požárním útoku v Radslavicích.

Muži ženy současně. 

Povrch: fotbalové hřiště, betonová základna. 

19:00 nástup 19:15 start prvního družstva


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radslavice-9879.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Radslavice VYLukin
22Ostrov u Macochy Ženy BKTereza Štaffová
33Račice VYAntonín Hloušek
44Radslavice ŽENYVYLukin
55Nemrlov SULukin
66Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
77Ivanovice na Hané VYLukin
88Myslejovice TOPPVLukin
99Hostěrádky-Rešov VYLukin
1010Ivanovice na Hané ŽenyVYLukin
1111Hodějice VYLukin
1212Dražovice VYLukin
1313Myslejovice BPVLukin
1414Mokrá ABOLukáš Machanec
1515Hlubočany MužiVYZbyšek Pěnčík
1616Milešovice ŽenyVYJan Florián
1717Habrovany VYJan Meitner
1818Hodějice ŽenyVYMartin Bezděk
1919Topolany VYStanislav Vidlář
2020Tučapy AVYLukáš Machanec
2121Niva PVTomáš Růžička
2222Topolany VYStanislav Vidlář
2323Sychotín BKLukin
2424Pustiměř MužiVYMichal Vrba
2525Kučerov VYSDH Kučerov
2626Tvarožná BOJan Daněk
2727Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
2828Hodějice vet. VYDenisa Kežlínková
2929Křenovice ženyVYVeronika Mrázková
3030Křenovice mužiVYVeronika Mrázková
3131Milešovice Muži VYJan Florián
3232Petrovice SKBKRoman Skoták
3333Otinoves PVIvo Klech
3435Moravské Prusy VYLukin


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hodějice VY17,7216,9017,722018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dětkovice VY18,3818,3418,382018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Drnovice AVY17,7418,4318,432015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radslavice VY19,0218,5719,022018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ivanovice na Hané AVY19,4619,9119,912015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Podomí VY19,1620,1820,182018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dražovice VY21,0420,3521,042015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hlubočany AVY21,1420,8721,142015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pustiměř VY23,4222,4423,422015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Slatina BM21,6426,5826,582015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radslavice VY20,7728,4228,422015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlubočany BVY32,0832,6032,602015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hodějice VY19,5035,0235,022015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Drnovice CVY22,8344,4544,452015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Habrovany VY--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/06/06 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice
VCOV
2016/06/04 Radslavice, O pohár starosty obce
VCOV
2017/06/03 Radslavice, O pohár starosty obce
VCOV
2018/06/09 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice
VCOV
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2019/06/08 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice
VCOV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga