Radslavice (okr. Vyškov) 2018 - Noční soutěž

Liga: -
Místo: Radslavice
Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 22. 09. 2018 19:00
Kontakt:   Lukáš Formánek
Telefon:  720 570 508

Začátek rezervace: 08. 09. 2018 19:00
Konec rezervace: 21. 09. 2018 20:00
Začátek tipování:  22. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 22. 09. 2018 00:00
Zadal: Lukin

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhradslavice1/

Poznámka pořadatele

První noční soutěž v požárním útoku v Radslavicích.

Muži ženy současně. 

Povrch: fotbalové hřiště, betonová základna. 

19:00 nástup 19:15 start prvního družstva


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radslavice-9879.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Radslavice VYLukin
22Ostrov u Macochy Ženy BKTereza Štaffová
33Račice VYAntonín Hloušek
44Radslavice ŽENYVYLukin
55Nemrlov SULukin
66Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
77Ivanovice na Hané VYLukin
88Myslejovice TOPPVLukin
99Hostěrádky-Rešov VYLukin
1010Ivanovice na Hané ŽenyVYLukin
1111Hodějice VYLukin
1212Dražovice VYLukin
1313Myslejovice BPVLukin
1414Mokrá ABOLukáš Machanec
1515Hlubočany MužiVYZbyšek Pěnčík
1616Milešovice ŽenyVYJan Florián
1717Habrovany VYJan Meitner
1818Hodějice ŽenyVYMartin Bezděk
1919Topolany VYStanislav Vidlář
2020Tučapy AVYLukáš Machanec
2121Niva PVTomáš Růžička
2222Topolany VYStanislav Vidlář
2323Sychotín BKLukin
2424Pustiměř MužiVYMichal Vrba
2525Kučerov VYSDH Kučerov
2626Tvarožná BOJan Daněk
2727Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
2828Hodějice vet. VYDenisa Kežlínková
2929Křenovice ženyVYVeronika Mrázková
3030Křenovice mužiVYVeronika Mrázková
3131Milešovice Muži VYJan Florián
3232Petrovice SKBKRoman Skoták
3333Otinoves PVIvo Klech
3435Moravské Prusy VYLukin


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hodějice VY17,1016,5417,102019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radslavice VY17,3617,2117,362018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Radslavice VY17,5017,1417,502019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hodějice VY17,5617,1817,562018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tučapy AVY17,4217,7117,712015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hodějice VY17,7617,7917,792015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Topolany AVY17,9117,9817,982019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Tvarožná BO18,1117,3118,112019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mokrá ABO17,7218,2218,222018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hostěrádky-Rešov VY18,2818,2218,282018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hostěrádky-Rešov AVY18,3218,1118,322015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Topolany BVY18,0718,3918,392019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dětkovice VY18,4217,6818,422018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ivanovice na Hané VY18,3318,4618,462019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Topolany AVY18,5118,0618,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Myslejovice APV18,5517,8318,552015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Topolany AVY18,6117,9418,612018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ivanovice na Hané AVY18,5518,7018,702015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Tučapy AVY18,7318,0418,732018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Ivanovice na Hané VY18,8018,3618,802018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hostěrádky-Rešov AVY18,9418,5618,942019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dětkovice VY19,0817,7619,082015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Habrovany VY19,0919,1019,102018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Topolany BVY18,5019,1119,112015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Šaratice VY19,1819,0019,182019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radslavice BVY19,1919,2019,202015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Radslavice VY19,2418,8619,242015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mělčany BO19,5119,1119,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Šaratice VY19,3219,8419,842015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Habrovany AVY19,0220,3320,332015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kučerov VY20,4320,2820,432018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Šaratice VY20,5418,1220,542018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Habrovany VY19,2720,6520,652019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Litenčice KM18,5620,6820,682015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Tučapy BVY20,7319,4320,732015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kučerov VY21,2820,2121,282015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Topolany BVY20,3822,2622,262018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Hlubočany VY22,9122,6722,912019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Nesvačilka BO23,4021,5623,402015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Tvarožná BO22,5024,8324,832015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Pustiměř VY24,7829,3629,362018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Tučapy VY18,9929,6929,692019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Kučerov VY39,0819,5539,082019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Drnovice AVY40,7842,4042,402015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Mokrá ABO--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pustiměř AVY--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mokrá BO108,81103,94NP2019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Pustiměř BVY--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Myslejovice BPV--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Pustiměř VY18,6318,78NP2019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Drnovice BVY--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/07 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice
VCOV
2015/06/06 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice
VCOV
2016/06/04 Radslavice, O pohár starosty obce
VCOV
2017/06/03 Radslavice, O pohár starosty obce
VCOV
2018/06/09 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice
VCOV
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2019/06/08 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice
VCOV
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga