Raspenava 2014 - Pohár starosty Města

Liga: FNC
Místo: Raspenava
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 12. 07. 2014 21:00
Kontakt:   SDH Raspenava
Telefon:  725076524

Začátek rezervace: 02. 07. 2014 20:00
Konec rezervace: 12. 07. 2014 21:30
Začátek tipování:  12. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 12. 07. 2014 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasiciraspenava.webnode.cz/

Poznámka pořadatele


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-raspenava-2014-07-12-4445.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Jeřmanice LIJan Kühnel
22Raspenava LIJan Kühnel
33Frýdlant LIFNC
44Krásná Ves MBVašek Knebl
55Dalešice PS-12JNDavid Beránek
66Postoloprty LNFNC
77Roztoky u Semil PS-12SMVeronika Farská
88Janův Důl LIHonza Mašek
99Jeřmanice ps-12LIJan Kühnel
1010Roudný mužiJNRoman Kalousek
1111Krásná Ves PS 12MBVašek Knebl
1212Janův Důl PS-12LIHonza Mašek
1313Příšovice MužiLIRomana Danišová
1414Košťálov SMTomáš Tulach
1515Janov nad Nisou PS-12JNJan Sajewicz
1615Sloup mužiPZTomáš Fiala
1716Hradčany LITomáš Marvan
1817Záskalí LIhasici Bezaskovice
1918Roudný Ps 12JNRoman Kalousek
2019Jílové u Držkova JNJan Fajgl
2120Malá Skála Malá Skála mužiJNMonika Klápšťovà
2221Maršovice MužiJNKarel Bukvic
2322Hradčany PS-12LITomáš Marvan
2423Bukovina, Turnov  SMJan Fajgl
2524Záskalí Bezaskovice PS 12LIhasici Bezaskovice
2625Veselá SMJaroslav Novotný
2726Lestkov SMMartin Bretschneider
2827Raspenava LužecLIJan Kühnel
2928Sedlejovice Muži PS12LIMatěj Drešer
3029Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
3130Odolenovice muži ps 12JNSDH Odolenovice
3231Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
3332Karlinky Karlinky ALIPetr Augusta
3433Mladá Boleslav I SDH HZS ŠKODA AUTO a.s. PS12 ženyMBMartina Hrušková
3534Mladá Boleslav I SDH HZS ŠKODA AUTO a.s. mužiMBMartina Hrušková
3635Karlinky Karlinky DorostLIVojtěch Malec
3736Velké Hamry muži PS12JNRoman Paldus
3837Nová Ves u Bakova PS-12MBMichal Rejzek
3938Karlinky Karlinky A PS-12LIPetr Augusta
4039Mladá Boleslav I SDH HZS ŠKODA AUTO a.s. PS12 mužiMBMartina Hrušková
4140Nové Město pod Smrkem LIMaxim Popovič
4241Karlinky Karlinky Dorost PS-12LIVojtěch Malec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIVeronika Kaprálková
22Bulovka LIFNC
33Malá Skála Malá Skála Áčko ženyJNMonika Klápšťovà
44Záskalí BezaskoviceLIhasici Bezaskovice
55Krásná Ves MBVašek Knebl
66Mladá Boleslav I SDH HZS ŠKODA AUTO a.s.MBMartina Hrušková
77Karlinky Karlinky ženyLIPetr Augusta
88Frýdlant LIJan Kühnel
99Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
1010Jeřmanice DorostenkyLIFNC
1113Bakov nad Jizerou MBVašek Knebl


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2615,7715,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála JN15,7315,9715,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Karlinky LI15,2216,0616,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lestkov SM15,5016,1316,132014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jílové u Držkova JN15,1616,1816,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradčany LI15,8716,6216,622016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Frýdštejn JN16,6515,5816,652016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Smidary HK16,7315,3816,732016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ16,8316,9016,902014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN16,7116,9316,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Frýdlant LI16,2516,9516,952014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Ves LI16,7417,0817,082016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín JN17,1316,7317,132016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bukovina, Turnov SM15,7217,1417,142014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benešov u Semil SM16,4717,2217,222016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Příšovice LI16,4117,3217,322014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Janův Důl LI17,4716,5717,472016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jílové u Držkova JN17,5217,2317,522016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LI16,7417,7317,732014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janův Důl LI16,9617,7517,752014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB17,8416,7917,842016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LI17,8616,3317,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Škodějov SM16,8918,0018,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bukovina, Turnov SM16,6818,1218,122016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krásná Ves MB17,3918,2718,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Příchovice JN17,5818,5618,562016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Roudný JN20,2217,8220,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ludvíkov pod Smrkem LI19,0120,4120,412016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Košťálov SM20,1820,4320,432016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Velké Hamry JN20,0920,6220,622014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Záskalí LI21,4420,5321,442016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nová Ves LI22,2722,3322,332014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Raspenava LI21,8222,3522,352016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Karlinky LI22,4022,9422,942014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nová Ves u Bakova MB22,9723,4723,472014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Raspenava LI27,2018,0127,202014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Košťálov SM27,7326,7427,732014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jeřmanice LI30,0627,7530,062014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Záskalí LI31,5232,2832,282014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Postoloprty LN39,2259,4559,452014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Odolenovice JN62,5162,6962,692016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Karlinky DorostLI64,4264,4964,492014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Maršovice JNNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Lužec LN19,3119,79NP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Chrastava LI42,7049,56NP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nové Město pod Smrkem LI34,3220,18NP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,7516,5316,752016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešov u Semil SM17,7217,2617,722016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sychrov MB--17,962013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB--18,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krásná Ves MB18,4817,9418,482014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jeřmanice LI18,5418,6318,632016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála AJN18,9019,1019,102014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myštěves HK--19,132013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Těpeře JN19,4018,9619,402016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Huť JN--19,622013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Frýdlant LI20,2120,0520,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Jeřmanice LI20,5621,2221,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC--21,722013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kosořice MB21,9421,6521,942016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Karlinky LI22,0621,8922,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jeřmanice DorostenkyLI22,5122,3922,512014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dolní Hanychov, Liberec VIII LI21,8922,8022,802016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bozkov SM21,1322,9322,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Karlinky LI22,9523,6723,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála BéčkoJN--23,812013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Raspenava BLI22,5524,0024,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Košťálov SM23,4624,6724,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bulovka LI--24,992013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bratříkov JN--25,602013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bulovka LI223,3326,5226,522014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Raspenava ALI26,8626,5726,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Benešov u Semil SM--31,462013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Skála BJN21,7235,2135,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chrastava LI38,9237,0538,922016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Frýdlant LI--44,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Smidary HK46,3747,7247,722016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bulovka LI51,3753,3053,302016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Borovice MB--NP2013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2008/09/13 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2010/09/11 Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR
JL
2013/09/14 Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár
JL
2014/07/12 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2014/11/08 Raspenava, Raspenava, Česká beseda
FNC
2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga