Raspenava 2014 - Raspenava, Česká beseda

Liga: FNC
Místo: Raspenava
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 08. 11. 2014 18:00
Kontakt:   SDH Raspenava
Telefon: 

Začátek rezervace: 23. 09. 2014 15:00
Konec rezervace: 06. 11. 2014 19:00
Začátek tipování:  08. 11. 2014 20:00
Konec hlasování: 08. 11. 2014 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Celkové vyhodnocení

FNC 2014-Velká cena 

DJ Michal Tůma - diskžokej a moderátor, zajištění akcí
Moderátor: David Fišer a Michal Tůma
Místo: Česká Beseda, ul. Nádražní, Raspenava
Rezervace stolů již spuštěna na stránkách FNC
Celá oficiální část vyhlášení ve společenském (min. kalhoty, košile)

Orientační program:

Přivítání hostů
Vyhodnocení do 10. místa 
Vystoupení taneční skupiny Astyl 
Vyhodnocení do 4. místa
- Vyhodnocení bude prokládáno videi jednotlivých týmů
Vystoupení taneční skupiny Astyl
Oficiální video FNC 2014
Vyhodnocení nejlepších
- Vyhodnocení kategorií, jednotlivců a nejlepších útoků
After party 
Půlnoční překvapení
After party


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-raspenava-2014-11-08-4721.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Jeřmanice 20LIJan Kühnel
22Jílové u Držkova 14JNPavel Štěpán
33Velké Hamry 12JNPavel Štěpán
44Košťálov 5SMTomáš Tulach
55Hradčany 8LITomáš Najman
66Veselá 20SMJaroslav Novotný
77Mladá Boleslav I SDH HZS SKODA AUTO a.s. zeny 7MBMartina Hrušková
88Roztoky u Semil 8 místSMVeronika Farská
99Nová Ves u Bakova 12MBMichal Rejzek
1011Janov nad Nisou 9 místJNJan Sajewicz
1112Sedlejovice 5 místLIMatěj Drešer
1213Sloup 10 místPZTomáš Fiala
1314Bukovina, Turnov  10SMJan Fajgl
1415Krásná Ves ženy 4.místa MBVeronika Kneblová
1516Krásná Ves muži 4.místaMBVeronika Kneblová
1617Odolenovice muži 10 místJNSDH Odolenovice
1718Karlinky 10.místLIPetr Augusta
1819Roudný 9 místJNDavid Fišer
1920Malá Skála Béčko + Muži - 13 místJNNikol Vavřichová
2021Malá Skála Malá Skála Áčko ženy - 10.místJNMonika Klápšťovà
2122Malá Skála Malá Skála Áčko ženy - 10.místJNMonika Klápšťovà
2223Frýdštejn 2.místa-za pořadateleJNJan Brabec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2008/09/13 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2010/09/11 Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR
JL
2013/09/14 Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár
JL
2014/07/12 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2014/11/08 Raspenava, Raspenava, Česká beseda
FNC
2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga