Raspenava 2015 - Pohár starosty Města

Liga: FNC
Místo: Raspenava
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 11. 07. 2015 21:45
Kontakt:   Jaromír Hanzl
Telefon: 

Začátek rezervace: 01. 07. 2015 20:00
Konec rezervace: 11. 07. 2015 00:00
Začátek tipování:  11. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 11. 07. 2015 00:00
Zadal: vit koukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

FNC Raspenava

2. ročník FNC Raspenava- Pohár starosty Města
Místo: Hasičský areál Raspenava



http://fnc.firesport.eu/soutez-raspenava-6040.html


Rezervace:

http://www.firesport.eu/rezervace-mista-raspenava-6040.html

 


Start: tráva
Příběh: tráva/beton
Základna: beton
Dráha dopředu: tráva, rovina

Prezentace od: 20:30
Nástup: 21:30
Start 1. družstva: 21:45



Časomíra: SDH Jeřmanice



Sponzoři Soutěže:

Město Raspenava

Pivovar Konrád

Avisport www.avisport.cz



Rekordy soutěže:

Muži: - 15:77 (SDH Veselá, 2014)

Ženy: - 18:48 (SDH Krásná Ves, 2014)

PS-12: - 20:57 (SDH Krásná Ves, 2013)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-raspenava-6040.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Raspenava LIJan Kühnel
23Frýdlant LIJan Kühnel
35Karlinky LILukáš Pokorný
47Nová Ves LILukáš Pokorný
59Odolenovice JNSDH Odolenovice
611Jeřmanice ZHTLIJan Kühnel
711Krásná Ves MBJan Macoun
813Maršovice JNhasici150 Hynek
915Hradčany LITomáš Najman
1017Velké Hamry JNRoman Paldus
1119Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
1221Veselá SMJaroslav Novotný
1323Tatobity SMPavlína Bártová
1425Záskalí LIhasici Bezaskovice
1527Jílové u Držkova JNRoman Paldus
1629Malá Skála JNPavlína Bártová
1731Nové Město pod Smrkem LIJiří Svoboda
1833Sloup PZBaďa
1935Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
2037Košťálov SMTomáš Tulach
2139Janův Důl LIHonza Mašek
2241Raspenava LužecLISDH Lužec
2343Pěnčín JNMarek Mrkvička
2445Příchovice JNJan Kupka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Raspenava LIJan Kühnel
26Frýdlant LIJan Kühnel
37Karlinky LILukáš Pokorný
48Malá Skála BéčkoJNPavlína Bártová
59ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMartina Hrušková
615Jeřmanice LIJan Kühnel
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dalešice JNDavid Beránek
24Krásná Ves MBJan Macoun
36Jeřmanice LIJan Kühnel
48Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
510Karlinky LILukáš Pokorný
612Odolenovice JNSDH Odolenovice
714Nová Ves LILukáš Pokorný
816Hradčany LITomáš Najman
918Tatobity SMPavlína Bártová
1020Záskalí Bezáskovice PS-12LIhasici Bezaskovice
1122ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMartina Hrušková
1224Roztoky u Semil PS-12SMTomáš Zelenka
1326Nová Ves u Bakova PS12MBMichal Rejzek
1428Velké Hamry JNRoman Paldus
1530Janův Důl LIHonza Mašek
1632Sedlejovice ps12LIMatěj Drešer
1734Dolní Měcholupy prisovice ps 12ABladislav kosek
1836Příchovice JNJan Kupka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hamry JN14,8714,4114,872018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Krásná Ves MB15,0215,0915,092018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Chyjice JC15,1714,7315,172018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Mělník BlataME15,3415,2315,342018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Chyjice JC15,3815,7015,702017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Frýdštejn JN14,5015,7315,732018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Hradčany LI15,8315,2215,832017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Krásná Ves MB16,0716,1016,102017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Košťálov SM15,2516,1416,142017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Křížkový Újezdec PH14,9816,2716,272017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Veselá SM16,1116,4816,482015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Škodějov SM16,4816,2816,482017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Frýdlant LI16,0516,6116,612017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Nová Ves LI16,1516,6616,662017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Janův Důl LI16,7315,6816,732018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Maršovice JN15,1116,7416,742015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Velké Hamry JN16,7716,5716,772017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Hradčany LI16,0816,7916,792015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Malá Skála JN17,0215,1317,022015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Janův Důl LI17,1116,2117,112017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Hradčany LI17,1516,6317,152018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Bechov MB17,4215,5817,422018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Krásná Ves MB17,4815,0717,482015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Košťálov SM17,5317,0317,532015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Karlinky LI17,9415,9517,942018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Příchovice JN18,1217,8218,122017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Nová Ves LI18,2017,8518,202015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Pěnčín JN17,1518,2618,262017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Lužec LN18,2518,2718,272017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Velké Hamry JN18,3316,5318,332015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
31.  Raspenava BLI18,3917,5818,392017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
32.  Těpeře JN18,7518,1818,752018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
33.  Tatobity SM18,4118,8118,812015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
34.  Smidary HK19,1718,8219,172015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
35.  Příchovice JN18,1819,4219,422018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
36.  Sloup PZ16,9019,6219,622015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
37.  Frýdštejn JN20,2019,8720,202017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
38.  Záskalí LI20,2118,5720,212017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
39.  Bílý Potok LI20,3420,7420,742018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
40.  Karlinky LI20,1120,8720,872017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
41.  Raspenava LI21,0517,4721,052015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
42.  Ludvíkov pod Smrkem LI20,9621,5421,542018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
43.  Lužec LN21,7219,8121,722018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
44.  Jílové u Držkova JN22,0021,4122,002015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
45.  Frýdlant LI22,4215,7422,422015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
46.  Jeřmanice ZHTLI22,1222,5522,552015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
47.  Nové Město pod Smrkem LI23,3522,4123,352017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
48.  Raspenava LužecLI22,0226,7526,752015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
49.  Záskalí LI27,6020,7927,602015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
50.  Jeřmanice LI27,9426,5127,942018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
51.  Mělník BlataME29,2116,4329,212017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
52.  Raspenava LI29,5329,2829,532017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
53.  Nové Město pod Smrkem LI29,5729,0629,572018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
54.  Jeřmanice LI29,8028,8829,802017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
55.  Odolenovice JN30,1930,6730,672018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
56.  Ludvíkov pod Smrkem LI31,5932,0832,082015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
57.  Desná I JN33,5133,5433,542017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
58.  Příchovice JN35,5935,3335,592015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
59.  Odolenovice JN38,6738,3638,672015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
60.  Nové Město pod Smrkem LI37,9839,0139,012015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
61.  Záskalí LI70,0869,4570,082018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
62.  Doubravička MBNPNPNP2018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
63.  Janův Důl LI--NP2015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
64.  Škodějov SMNPNPNP2018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
65.  Jílové u Držkova JN15,45NPNP2018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
66.  Tanvald ŠumburkJNNPNPNP2017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
67.  Bukovina, Turnov SM--NP2015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
68.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
69.  Doubravička MBNPNPNP2017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
70.  Pěnčín JNNP15,86NP2018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
71.  Bystřice JCNPNPNP2018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
72.  Nová Ves u Bakova MB--NP2015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
73.  Karlinky LI--NP2015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM17,8118,0218,022017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Jeřmanice LI17,9718,1818,182017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Břehy MB18,2218,4818,482018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Zlatá Olešnice JN18,7218,2918,722018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Mělník BlataME19,0318,8219,032018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Raspenava LI19,0318,5419,032017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Raspenava LI17,6619,0619,062018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Jeřmanice LI19,3319,0419,332018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Zlatá Olešnice JN19,1319,6019,602017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Raspenava BLI19,7819,2319,782017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Karlinky LI20,2120,1020,212018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Frýdlant LI20,8319,8120,832015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Raspenava LI19,8820,9520,952015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB21,1020,5021,102015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Jeřmanice LI21,7120,5821,712015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Karlinky LI22,3019,9122,302015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Karlinky LI22,5819,7822,582017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Malá Skála BéčkoJN25,2024,9425,202015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Chrastava LI29,4429,6729,672015/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Bílý Potok LI39,3740,3040,302018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Frýdlant LINPNPNP2017/07/08 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Dalešice JNNPNPNP2018/07/07 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2008/09/13 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2010/09/11 Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR
JL
2013/09/14 Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár
JL
2014/07/12 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2014/11/08 Raspenava, Raspenava, Česká beseda
FNC
2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga