Raspenava 2017 - FNC Raspenava

Liga: FNC
Místo: Raspenava
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 08. 07. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Raspenava
Telefon: 

Začátek rezervace: 28. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 08. 07. 2017 00:00
Začátek tipování:  28. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 08. 07. 2017 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/Hasi%C4%8Di-Raspenava-1644168232521666/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-raspenava-8232.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křížkový Újezdec PHKarel K
22Nová Ves LILukáš Pokorný
33Příchovice JNJan Kupka
44Doubravička MBPetr Šifta
55Raspenava LIFNC
66Karlinky LIFNC
77Chyjice JCTomáš Mikolášek
88Desná I JNFNC
99Frýdlant LIFNC
1010Pěnčín JNMarek Mrkvička
1111Velké Hamry JNMAD Matthew
1212Raspenava LILuboš Roušal
1313Krásná Ves MBJan Macoun
1414Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1515Škodějov SMTomáš Zelenka
1616Tanvald ŠumburkJNTomáš Palme
1717Záskalí LIhasici Bezaskovice
1818Hradčany LITomáš Marvan
1919Janův Důl LIHonza Mašek
2020Pěnčín JNMAD Matthew
2121Frýdštejn JNVáclav Matura
2222Košťálov SMTomáš Tulach
2323Raspenava LužecLISDH Lužec
2425Nové Město pod Smrkem LIMaxim Popovič
2526Mělník BlataMEMilan Corna
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Raspenava BLIFNC
24Karlinky LISDH Karlinky
35Příchovice JNJan Kupka
46Košťálov SMTomáš Tulach
57Frýdlant LIFilip Kokta
68Raspenava ALIFNC
79Jeřmanice LIIveta
810Zlatá Olešnice JNJan Kupka
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady JCAles Rozum
22Karlinky LIFNC
33Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
44Nová Ves LILukáš Pokorný
55Dalešice JNDavid Beránek
66Příchovice JNJan Kupka
77Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
88Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
99Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
1010Doubravička MBPetr Šifta
1111Smržovka JNJan Sajewicz
1212Hradčany LITomáš Marvan
1313Škodějov SMTomáš Zelenka
1414Záskalí LIhasici Bezaskovice
1515Chyjice JCTomáš Mikolášek
1616Mělník BlataMEMilan Corna
1717Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1818Lučany nad Nisou JNKlára Dušková
1919Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
2020Rozstání LIAleš Korda
2121Janův Důl LIHonza Mašek
2223Desná I JNDavid Hejcman


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2008/09/13 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2010/09/11 Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR
JL
2013/09/14 Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár
JL
2014/07/12 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2014/11/08 Raspenava, Raspenava, Česká beseda
FNC
2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2019/05/18 Škodějov, Škodějov
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga