Řepeč 2024 - O pohár obce Řepeč

Liga: THL
Místo: Řepeč
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 11. 08. 2024 11:00
Kontakt:   Ondřej Mrzena
Telefon:  601 242 102, 721 762

Začátek rezervace: 11. 08. 2024 11:00
Konec rezervace: 11. 08. 2024 11:00
Začátek tipování:  11. 08. 2024 00:00
Konec hlasování: 11. 08. 2024 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-repec-14117.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,2115,8816,212019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov SportTA16,1416,3816,382022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bohdalín PE16,6016,2616,602017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,732015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Strmilov JH16,7416,3016,742023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chotěmice TA16,8116,5216,812016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bohdalín PE16,7516,8316,832013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Sedlčany PB16,8516,7516,852022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žďár JH16,7416,9316,932014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zdislavice BN--16,972015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bohdalín PE16,9916,5816,992018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Střezimíř BN23,9320,5017,002012/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jankov BN17,0116,9717,012012/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žirovnice PE16,8417,0417,042022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Žernovice PT16,3717,0517,052022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chotěmice TA17,0716,7417,072019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šipoun PT15,9817,0717,072019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Žďár JH17,1416,6517,142013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chářovice BN17,0317,1417,142013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Daměnice BN17,1516,9517,152022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Kamenice nad Lipou PE17,1617,2117,212018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Český Rudolec JH17,2116,9217,212018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Žirovnice PE17,0317,2317,232018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dvorce ATA17,0317,2417,242013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chotěmice TA16,8417,2417,242022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jaronice CB17,1017,2617,262014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bohdalín PE17,3117,2017,312014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slapy ATA--17,322015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Krotějov SportTA17,3316,6517,332018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chýnov TA17,3117,3317,332016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Tomice BN17,3717,3517,372022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Stoklasná Lhota TA17,3717,1817,372016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bezdědovice ST17,3717,3317,372019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Tomice BN17,3717,0817,372018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Chýnov TA--17,482015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Zdislavice BN16,7117,5117,512023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chářovice ŠponaBN17,0117,5217,522019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chotěmice TA16,6417,5217,522018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dobronice u Chýnova TA17,5017,5617,562017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Dobronice u Chýnova TA17,5816,8417,582023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Kamenice nad Lipou PE17,3417,6017,602016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Břehov BCB17,3717,6217,622023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Skrýchov u Malšic TA17,5117,6217,622018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Zdislavice BN16,7717,6317,632022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Jaronice CB17,6416,3917,642022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Daměnice BN17,6417,4217,642016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Žďár JH17,0917,6617,662017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Slapy TA17,6617,4017,662018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Daměnice BN17,6617,2217,662023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chotěmice TA16,8117,7017,702014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Chotěmice TA--17,722015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Žirovnice PE17,3117,7517,752017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Chotěmice TA17,7617,3317,762013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Chotěmice TA17,7717,7317,772012/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Český Rudolec JH17,7917,2917,792022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Daměnice BN17,5017,7917,792019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Slapy TA17,8017,5817,802012/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Český Rudolec JH--17,852015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Daměnice BN17,8516,8617,852017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Řepeč TA--17,862015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Bohdalín PE17,8716,7217,872019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Žďár JH17,9017,2417,902018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chýnov TA17,9617,5917,962014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Jaronice CB17,9917,8817,992012/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Žďár JH18,0117,3418,012022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Malovice BN16,8618,0118,012023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Skrýchov u Malšic TA18,0317,2018,032023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Dobronice u Chýnova TA17,2818,0418,042022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Stoklasná Lhota TA18,0817,4118,082014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Slapy TA18,0818,1218,122014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Řepeč TA17,5518,1318,132023/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Drahňovice BN18,1617,9918,162018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Jaronice Srubec BCB18,1818,1318,182016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Stoklasná Lhota TA17,7118,1918,192017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Skalice TA17,9218,2118,212014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Božejovice TA18,2218,1318,222018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Stoklasná Lhota TA18,2317,1618,232019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Slapy TA18,2417,8318,242017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Zdislavice BN18,2717,4418,272019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Drunče JH17,4518,2918,292018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Strmilov JH18,2918,0418,292022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Žďár BJH--18,302015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Drunče JH18,3317,4918,332017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Strmilov JH18,2218,3318,332013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Holašovice CB17,9918,4118,412014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Řepeč TA18,0718,4318,432013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Strmilov JH18,3618,4418,442016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Šipoun PT17,9118,4618,462017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Svaté Pole PB17,7618,4618,462022/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Jaronice CB18,2118,5118,512013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Drunče JH18,5417,9418,542019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Skalice TA18,4318,5618,562013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Řepeč TA18,0918,5618,562014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Ústrašice BTA18,4118,6018,602018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Řepeč TA18,0918,6218,622019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Stoklasná Lhota TA18,5818,6318,632018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Zhoř u Tábora TA18,3618,6318,632014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Řepeč TA18,6918,3218,692018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Obora TA--18,712015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Rybova Lhota ÚstrašiceTA18,1318,7218,722017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/31 Řepeč, -,
THL
2011/08/06 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2012/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2013/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2014/08/02 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2015/08/01 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2016/08/06 Řepeč, O pohár
THL
2017/08/05 Řepeč, O pohár
THL
2018/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2019/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2022/08/13 Řepeč, O pohár obce Řepeč
THL
2023/08/12 Řepeč, O pohár obce Řepeč
THL
2024/08/11 Řepeč, O pohár obce Řepeč
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/27 Dobronice - hřiště Kozmice, O pohár SDH Dobronice u Chýnova
THL
2024/08/03 Skrýchov u Malšic, O pohár SDH Skrýchov u Malšic
THL
2024/08/10 Božejovice, O pohár SDH Božejovice
THL
2024/08/11 Řepeč, O pohár obce Řepeč
THL
2024/08/24 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2024/09/14 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého
THL
Kdy Kde Liga