Rohovka 2013 - Memoriál Martina Smrčky

Liga: PLPU
Místo: Rohovka
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 21. 09. 2013 13:00
Kontakt:   Tomáš Štětka
Telefon:  +420

Začátek rezervace: 26. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 21. 09. 2013 13:00
Začátek tipování:  21. 09. 2013 20:00
Konec hlasování: 21. 09. 2013 00:00
Zadal: Vojta Šindelář

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.plpu.cz/propozice-rohovka

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rohovka-2013-09-21-4177.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohdalín PELukáš Přibyl
22Kamenice nad Lipou APEVojta Šindelář
33Slapy TAVojta Šindelář
44Chválkov PEDavid Aujezdecký
55Zajíčkov PEMilan
66Kaliště JIVojta Šindelář
77Sedmpány BNVladislav Filip
88Drunče JHJiří Melecký
99Žirovnice APEPavel Janů
1010Strachoňovice JIJiří Líčka
1111Libkova Voda APEVena Drahný
1212Krahulčí JILukáš Kadlec
1313Rohovka PEVojta Šindelář
1414Rynárec PEMartin Jirák
1515Božejov PEVojta Šindelář
1616Nová Ves JIVojtěch Houdek
1717Libkova Voda BPEVena Drahný
1818Žirovnice BPEPavel Janů
1919Batelov AJIJakub Makovička
2023Batelov BJIJakub Makovička
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Včelnice JHVojta Šindelář
24Libkova Voda ženyPEVena Drahný
35Nová Ves JIVojtěch Houdek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kamenice nad Lipou APE16,3616,6116,612013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kaliště JI17,2017,3417,342013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žirovnice PE17,8317,7017,832013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Příseka HB16,9618,1018,102013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Batelov AJI18,2117,6018,212013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bohdalín PE18,3018,1918,302013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Ves JI16,3518,5118,512013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Žirovnice BPE17,9818,7318,732013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Batelov BJI18,9017,6618,902013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Rohovka PE19,1516,1719,152013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krahulčí JI19,1320,0920,092013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Drunče JH20,1019,0320,102013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libkova Voda PE20,0221,3421,342013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkov PE20,5321,5421,542013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zajíčkov PE22,0716,9322,072013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Strachoňovice JI28,0030,1530,152013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Božejov PE25,3531,5931,592013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Libkova Voda BPE32,1025,1632,102013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rynárec PENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Polesí PENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Včelnice JH19,7720,8820,882013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Rohovka PE25,6626,3126,312013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Boršov JI27,5424,9327,542013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libkova Voda PE39,8338,9539,832013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nová Ves JINPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou APENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/21 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
PLPU
2014/09/20 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
-
2015/07/18 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
-
2016/07/23 Rohovka, 3. Ročník Memoriálu Martina Smrčky
-
2017/09/09 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Heřmaneč, O pohár starosty obce
PLPU
2019/05/26 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
PLPU
2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/06/29 Mysletice, O pohár SDH Mysletice
PLPU
2019/07/06 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/13 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B
PLPU
2019/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník
PLPU
2019/08/03 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen
PLPU
2019/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
2019/09/14 Nová Včelnice, O pohár starosty města
PLPU
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/09/28 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
Kdy Kde Liga