Rohovka 2015 - Memoriál Martina Smrčky

Liga: -
Místo: Rohovka
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 18. 07. 2015 12:30
Kontakt:   SDH Rohovka
Telefon:  728 722 515

Začátek rezervace: 06. 07. 2015 11:20
Konec rezervace: 18. 07. 2015 12:30
Začátek tipování:  06. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 18. 07. 2015 00:00
Zadal: Jan Štětka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů ROHOVKA 

vás zve na

3. ročník soutěže hasičských družstev v požárním útoku

,, Memoriál Martina Smrčky ‘‘

 

 

Datum :        18. 7. 2015

Čas :               Prezentace od 12:30 do 13:00 

                      útoky začnou v 13:30

Startovné:   150,- Kč

Místo :           Na hřišti za vsí  

Pravidla :     dle Směrnice hasičských soutěží pro muže a ženy

Kategorie :  Muži , Ženy . Obě kategorie se poběží na 2B

Trať :             Základna na asfaltu , jinak zbytek na travnaté ploše

Kontakt :      Tomáš Štětka , tel. 722 930 585

                          Josef Směták , tel. 728 722 515

 

 

Občerstvení zajištěno.

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rohovka-6900.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rohovka PEJan Štětka
26Zajíčkov PEVojtěch Tinavský
38Milíčov JIFilip Pech
49Batelov JIMarek Kaňkovský
510Libkova Voda PEVena Drahný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kamenice nad Lipou APE16,3616,6116,612013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kaliště JI17,2017,3417,342013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žirovnice PE17,8317,7017,832013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Příseka HB16,9618,1018,102013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Batelov AJI18,2117,6018,212013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bohdalín PE18,3018,1918,302013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Ves JI16,3518,5118,512013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Žirovnice BPE17,9818,7318,732013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Batelov BJI18,9017,6618,902013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Rohovka PE19,1516,1719,152013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krahulčí JI19,1320,0920,092013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Drunče JH20,1019,0320,102013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libkova Voda PE20,0221,3421,342013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkov PE20,5321,5421,542013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zajíčkov PE22,0716,9322,072013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Strachoňovice JI28,0030,1530,152013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Božejov PE25,3531,5931,592013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Libkova Voda BPE32,1025,1632,102013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Polesí PENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Rynárec PENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Včelnice JH19,7720,8820,882013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Rohovka PE25,6626,3126,312013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Boršov JI27,5424,9327,542013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libkova Voda PE39,8338,9539,832013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nová Ves JINPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou APENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/21 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
PLPU
2014/09/20 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
-
2015/07/18 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
-
2016/07/23 Rohovka, 3. Ročník Memoriálu Martina Smrčky
-
2017/09/09 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/10/27 Zdislavice - náves, PÚ 1+4, člun, překážky, sání z požární nádrže
-
2019/11/09 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2019/11/16 Pohořelice, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
Kdy Kde Liga