Rohovka 2017 - Memoriál Martina Smrčky

Liga: -
Místo: Rohovka
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 09. 09. 2017 12:00
Kontakt:   SDH Rohovka
Telefon:  722 930 585, 776 847

Začátek rezervace: 04. 09. 2017 12:00
Konec rezervace: 09. 09. 2017 12:00
Začátek tipování:  09. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 09. 09. 2017 00:00
Zadal: Jan Štětka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rohovka-9102.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Rohovka PEJan Štětka
22Zajíčkov PEMichaela Hejdová
33Počátky PEDominik Smetana


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kamenice nad Lipou APE16,3616,6116,612013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kaliště JI17,2017,3417,342013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žirovnice PE17,8317,7017,832013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Příseka HB16,9618,1018,102013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Batelov AJI18,2117,6018,212013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bohdalín PE18,3018,1918,302013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Ves JI16,3518,5118,512013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Žirovnice BPE17,9818,7318,732013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Batelov BJI18,9017,6618,902013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Rohovka PE19,1516,1719,152013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krahulčí JI19,1320,0920,092013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Drunče JH20,1019,0320,102013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libkova Voda PE20,0221,3421,342013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkov PE20,5321,5421,542013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zajíčkov PE22,0716,9322,072013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Strachoňovice JI28,0030,1530,152013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Božejov PE25,3531,5931,592013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Libkova Voda BPE32,1025,1632,102013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rynárec PENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Polesí PENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Včelnice JH19,7720,8820,882013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Rohovka PE25,6626,3126,312013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Boršov JI27,5424,9327,542013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libkova Voda PE39,8338,9539,832013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nová Ves JINPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou APENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/21 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
PLPU
2014/09/20 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
-
2015/07/18 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
-
2016/07/23 Rohovka, 3. Ročník Memoriálu Martina Smrčky
-
2017/09/09 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/05/30 Pasečnice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga