Rohovka 2017 - Memoriál Martina Smrčky

Liga: -
Místo: Rohovka
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 09. 09. 2017 12:00
Kontakt:   SDH Rohovka
Telefon:  722 930 585, 776 847

Začátek rezervace: 04. 09. 2017 12:00
Konec rezervace: 09. 09. 2017 12:00
Začátek tipování:  09. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 09. 09. 2017 00:00
Zadal: Jan Štětka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rohovka-9102.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Rohovka PEJan Štětka
22Zajíčkov PEMichaela Hejdová
33Počátky PEDominik Smetana


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kamenice nad Lipou APE16,3616,6116,612013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kaliště JI17,2017,3417,342013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žirovnice PE17,8317,7017,832013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Příseka HB16,9618,1018,102013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Batelov AJI18,2117,6018,212013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bohdalín PE18,3018,1918,302013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Ves JI16,3518,5118,512013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Žirovnice BPE17,9818,7318,732013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Batelov BJI18,9017,6618,902013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Rohovka PE19,1516,1719,152013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krahulčí JI19,1320,0920,092013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Drunče JH20,1019,0320,102013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libkova Voda PE20,0221,3421,342013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkov PE20,5321,5421,542013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zajíčkov PE22,0716,9322,072013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Strachoňovice JI28,0030,1530,152013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Božejov PE25,3531,5931,592013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Libkova Voda BPE32,1025,1632,102013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rynárec PENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Polesí PENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Včelnice JH19,7720,8820,882013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Rohovka PE25,6626,3126,312013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Boršov JI27,5424,9327,542013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libkova Voda PE39,8338,9539,832013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nová Ves JINPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou APENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/21 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
PLPU
2014/09/20 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
-
2015/07/18 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
-
2016/07/23 Rohovka, 3. Ročník Memoriálu Martina Smrčky
-
2017/09/09 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/22 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Hošťalovice hřiště, O putovní pohár starosty obce Hošťalovice
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Za kulturním domem Střížov, O PUTOVNÍ POHÁR SV. MARTINA, PATRONA STŘÍŽOVA .
-
2018/06/23 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/23 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/06/29 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2018/06/30 Velké Kunětice fotbal. hřiště, O pohár SDH (2B)
-
2018/06/30 Mikulůvka, fotbalové hřiště
-
2018/06/30 Běhařovice, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/05 Leskovec, fotbalové hřiště, 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B)
-
2018/07/05 Zdislavice-Sokolská zahrada, Požární útok 2B
-
2018/07/05 Kosov - hřiště, Pohárová soutěž
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice,fotbalové hřiště, 3. ročník „O pohár Starostky“ (2B)
-
2018/07/06 Roseč - před KD, Noční hasičská soutěž
-
2018/07/06 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B
-
2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B)
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/08 Velké Karlovice, O Valašsky širák , 2B
-
2018/07/13 Stachovice, NOČNÍ hasičská soutěž, 2B
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
2018/07/14 Poruba - travnaté hřiště u KD, XXIII. ročník memoriálu br. F. Horníka v PÚ
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, Noční Želeč, 2b
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Sportovní areál Králíky(noční), 1.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2018/07/28 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
Kdy Kde Liga