Roštění 2012 - O pohár starosty obce Roštění

Liga: -
Místo: Roštění
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 06. 07. 2012 10:00
Kontakt:   Petr Lajda
Telefon:  608 473 597

Začátek rezervace: 27. 05. 2012 20:00
Konec rezervace: 06. 07. 2012 10:00
Začátek tipování:  06. 06. 2012 20:00
Konec hlasování: 06. 07. 2012 00:00
Zadal: Tomáš Hráček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

- muži 3B, ženy a staří páni 2B

- travnaté hřiště, kolem základny koberec, terče sklopné

- rezervace v diskuzi firesportu - http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=30566


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rosteni-2012-07-06-2791.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM16,1116,0816,112017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pravčice KM16,5216,4616,522017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Špičky PR16,5216,5316,532018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mladcová ZL16,4416,5816,582016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mistřice UH16,7816,7416,782016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mladcová ZL16,6816,8516,852014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Radkova Lhota PR16,6616,8616,862013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pravčice KM16,9016,3016,902015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ludslavice KM16,6116,9416,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zahnašovice KM16,9716,9816,982015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Špičky PR17,0016,9017,002017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mladcová ZL16,2017,0217,022013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mistřice UH16,7217,0617,062014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hlinsko PR17,1616,4517,162018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Šarovy ZL17,1916,8617,192016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Valšovice (Hranice VI) PR17,0417,1917,192018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pravčice KM17,2116,5617,212018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Rymice KM17,2216,9417,222017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pravčice KM17,2416,9617,242014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nová Dědina KM17,2516,9517,252013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Luboměř NJ17,3217,0117,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mladcová ZL16,5217,3817,382015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mladcová ZL17,3917,1417,392017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Karolín KM17,4317,0117,432015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Radíkov PR17,0217,4517,452018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Karolín KM17,5017,1917,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Luboměř NJ17,5116,7917,512016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pravčice KM16,8017,5317,532013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Podhradní Lhota KM17,5916,7417,592017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Roštění KM17,3017,6217,622018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Karolín KM16,8617,6317,632016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Nová Dědina KM17,6417,4417,642014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hlinsko PR17,6417,5417,642017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Luboměř NJ17,7017,0817,702015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Zahnašovice KM17,7116,9117,712013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Vítonice KM17,5017,7117,712016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Karolín KM17,2317,7617,762013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Rychlov KM17,7617,6717,762014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Nětčice KM17,5017,8317,832014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Karolín KM17,2617,8517,852018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Ludslavice KM17,4817,8617,862018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Nová Dědina KM17,2817,8917,892015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Mistřice UH17,9017,7717,902015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Mistřice UH17,6017,9217,922017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Rymice KM17,9417,7917,942016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Křenovice PR17,9617,4817,962015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Vítonice KM17,9717,9317,972015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Radkova Lhota PR17,9817,2617,982015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Rychlov KM18,0017,6918,002013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mysločovice ZL18,0117,5318,012017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Nětčice KM17,2118,0418,042015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Křenovice PR17,2618,0418,042017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Radkova Lhota PR17,4018,0718,072014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nová Dědina KM17,6118,1118,112018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Vítonice KM17,4118,1818,182014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Vítonice KM18,1818,0518,182017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Nětčice KM18,2017,7318,202016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Vítonice KM17,5818,2018,202013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Podhradní Lhota KM17,7518,2018,202016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Rymice KM18,2117,9618,212014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Nová Dědina AKM17,7618,2218,222016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Zahnašovice KM16,7618,2718,272016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Mysločovice ZL17,9118,3518,352018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Křenovice PR17,5118,3718,372018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Nová Dědina BKM18,1418,4018,402016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Radkova Lhota PR18,4116,9718,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Rymice KM18,1318,4418,442013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Ludslavice KM16,8318,4818,482015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Křenovice PR18,5218,1918,522016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Luboměř NJ18,5317,5018,532014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Roštění KM18,5418,3918,542017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Nová Dědina KM18,6617,9718,662017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Počenice KM18,6918,3718,692014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Loukov KM18,7018,2818,702016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Radkova Lhota PR18,7118,2418,712018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Mistřice UH18,7117,4918,712018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Rychlov KM18,6618,7818,782015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Rymice KM18,8818,8118,882018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Vítonice KM17,6618,9018,902018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Mysločovice ZL18,6918,9518,952015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Roštění KM18,9618,3118,962014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Míškovice KM18,9618,5918,962014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Vrbka KM18,9718,7818,972018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Nová Dědina BKM17,6719,0319,032015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Pravčice KM18,3419,0319,032016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Polkovice PR18,2819,0419,042013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Hrabůvka PR19,0418,4619,042018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Podhradní Lhota KM18,3919,0619,062014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Karolín BKM19,0718,1619,072013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Nětčice KM19,0819,0819,082013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Litenčice KM19,0919,0519,092013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Podhradní Lhota KM17,8119,1319,132015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Počenice KM19,1518,5219,152013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Roštění KM18,0819,2019,202015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Polkovice PR18,6319,2519,252014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Tučapy KM18,7119,2519,252018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Polkovice PR17,4319,2619,262016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Hoštice KM19,3519,0919,352018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Tučapy KM19,3518,9219,352015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Sulimov KM19,3519,3219,352015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/06 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
-
2013/07/13 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2014/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2015/07/25 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2016/07/16 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2017/07/15 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2017/09/08 Roštění, Noční soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
Kdy Kde Liga