Roštění 2015 - O pohár starosty obce Roštění

Liga: PHL
Místo: Roštění
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 25. 07. 2015 13:00
Kontakt:   Petr Lajda
Telefon:  608 473 597

Začátek rezervace: 12. 07. 2015 20:00
Konec rezervace: 24. 07. 2015 20:00
Začátek tipování:  11. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 01. 08. 2015 00:00
Zadal: Tomáš Hráček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhrosteni.cz

Poznámka pořadatele

Nástup soutěžních družstev v 12:45, start prvního soutěžního družstva v 13:00.

Kategorie: Muži 3B, Ženy 2B
Základna: Vydlážděná plocha kolem základny s odvodněním, náběh k základně travnatý
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů

   

 

  • Video POZVÁNKA 25.7.2015 - O POHÁR STAROSTY OBCE ROŠTĚNÍ

 

  • Sestřih soutěže z loňského roku 19.7.2014

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rosteni-6166.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Luboměř NJTomáš Hráček
22Ludslavice KMLibor Přikryl
33Sulimov KMTomáš Hráček
44Mistřice UHMartin Ondra
55Špičky PRMartin Ondra
66Zahnašovice KMMartin Ondra
77Karolín KMMartin Ondra
88Nětčice KMMartin Ondra
99Rychlov KMMartin Ondra
1010Vítonice KMMartin Ondra
1111Martinice KMMartin Ondra
1212Rymice KMRadim Svěchota
1313Roštění KMTomáš Hráček
1414Nová Dědina KMMartin Ondra
1515Křenovice PRSDH Křenovice
1616Litenčice KMMilan Kochaníček
1717Šarovy ZLTom Mladší
1818Nová Dědina BKMDominik Krejčíř
1919Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
2020Podhradní Lhota KMJakub Adámek
2121Mysločovice ZLVojtěch Stoklásek
2222Roštění BKMTomáš Hráček
2323Pravčice KMJiří Možíš
2424Počenice KMPavel Kunčar
2525Loukov KMLukáš Pecháček
2626Rychlov BKMTomáš Hráček
2727Kašava BZLTomáš Hráček
2828Sobíšky PRJiří Kočař
2929Tršice OLJaroslav Hubka
3030Zádveřice WZLLucie Tichá
3131Kašava ZLmilan zboril
3232Nevšová ZLBronislav Lysák
3333Žopy KMPetr Rozsypal
3434Dřevohostice PRJan Hyben
3535Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
3636Oldřichovice ZLLukáš Petřík
3743Mladcová ZLMartin Ondra
3844Polkovice PRTomáš Hráček
3945Radkova Lhota PRTomáš Hráček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tučapy KMMartin Ondra
22Zahnašovice KMMartin Ondra
33Pravčice KMMartin Ondra
44Rymice KMMartin Ondra
55Nětčice KMMartin Ondra
66Machová ZLKateřina Brázdilová
77Bílany KMLeona Teterová
88Loukov KMLukáš Pecháček
99Kašava ZLTomáš Hráček
1010Počenice KMPavel Kunčar
1111Slušovice ZLMonika Škrabanová
1215Rychlov KMTomanek Jara


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS15,9616,1016,102019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahnašovice KM16,1116,0816,112017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Vésky UH15,8616,2416,242019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pravčice KM16,5216,4616,522017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Špičky PR16,5216,5316,532018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mladcová ZL16,4416,5816,582016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Prchalov BNJ16,7316,6816,732019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zahnašovice KM16,5016,7616,762019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pravčice KM15,7716,7716,772019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mistřice UH16,7816,7416,782016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladcová ZL16,6816,8516,852014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pasohlávky BO16,8516,5116,852019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Radkova Lhota PR16,6616,8616,862013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pravčice KM16,9016,3016,902015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ludslavice KM16,6116,9416,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Podhradní Lhota KM16,9716,4716,972019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zahnašovice KM16,9716,9816,982015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Špičky PR17,0016,9017,002017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mladcová ZL16,2017,0217,022013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lukov ZL16,8617,0217,022019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mistřice UH16,7217,0617,062014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Křenovice PR16,5317,1017,102019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hlinsko PR17,0617,1217,122019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hlinsko PR17,1616,4517,162018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Valšovice (Hranice VI) PR17,0417,1917,192018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Šarovy ZL17,1916,8617,192016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Pravčice KM17,2116,5617,212018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Rymice KM17,2216,9417,222017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pravčice KM17,2416,9617,242014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nová Dědina KM17,2516,9517,252013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Luboměř NJ17,3217,0117,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mladcová ZL16,5217,3817,382015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Mladcová ZL17,3917,1417,392017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Karolín KM17,4317,0117,432015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Radíkov PR17,0217,4517,452018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Radkova Lhota PR17,4717,4117,472019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Karolín KM17,5017,1917,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Luboměř NJ17,5116,7917,512016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Pravčice KM16,8017,5317,532013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Podhradní Lhota KM17,5916,7417,592017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Roštění KM17,3017,6217,622018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Karolín KM16,8617,6317,632016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Nová Dědina KM17,6417,4417,642014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hlinsko PR17,6417,5417,642017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Luboměř NJ17,7017,0817,702015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Zahnašovice KM17,7116,9117,712013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Vítonice KM17,5017,7117,712016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Karolín KM17,2317,7617,762013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Rychlov KM17,7617,6717,762014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Hrabůvka PR17,7715,9017,772019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Nětčice KM17,5017,8317,832014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Karolín KM17,2617,8517,852018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Ludslavice KM17,8517,2417,852019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Ludslavice KM17,4817,8617,862018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Karolín KM16,9017,8817,882019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Nová Dědina KM17,2817,8917,892015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Mistřice UH17,9017,7717,902015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Mistřice UH17,6017,9217,922017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Rymice KM17,9417,7917,942016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Křenovice PR17,9617,4817,962015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Vítonice KM17,9717,9317,972015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Radkova Lhota PR17,9817,2617,982015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Rychlov KM18,0017,6918,002013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Mysločovice ZL18,0117,5318,012017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Nětčice KM17,2118,0418,042015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Křenovice PR17,2618,0418,042017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Radkova Lhota PR17,4018,0718,072014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Nová Dědina KM17,6118,1118,112018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Vítonice KM17,4118,1818,182014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Vítonice KM18,1818,0518,182017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Vítonice KM17,5818,2018,202013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Podhradní Lhota KM17,7518,2018,202016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Nětčice KM18,2017,7318,202016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Rymice KM18,2117,9618,212014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Nová Dědina AKM17,7618,2218,222016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Zahnašovice KM16,7618,2718,272016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Mysločovice ZL17,9118,3518,352018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Křenovice PR17,5118,3718,372018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Nová Dědina BKM18,1418,4018,402016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Radkova Lhota PR18,4116,9718,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Rymice KM18,1318,4418,442013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Ludslavice KM16,8318,4818,482015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Křenovice PR18,5218,1918,522016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Luboměř NJ18,5317,5018,532014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Mistřice UH18,5418,4518,542019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Roštění KM18,5418,3918,542017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Nová Dědina KM18,6617,9718,662017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Počenice KM18,6918,3718,692014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Loukov KM18,7018,2818,702016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Radkova Lhota PR18,7118,2418,712018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Mistřice UH18,7117,4918,712018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Rychlov KM18,6618,7818,782015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Radíkov PR18,8216,8118,822019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Mysločovice ZL16,6918,8518,852019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Rymice KM18,8818,8118,882018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Vítonice KM17,6618,9018,902018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Mysločovice ZL18,6918,9518,952015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Roštění KM18,9618,3118,962014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Míškovice KM18,9618,5918,962014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Vrbka KM18,9718,7818,972018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/06 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
-
2013/07/13 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2014/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2015/07/25 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2016/07/16 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2017/07/15 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2017/09/08 Roštění, Noční soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2020/06/13 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov
PHL
2020/05/30 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2020/06/06 Babice, O pohár SDH Babice
PHL
2020/06/13 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2020/06/27 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2020/07/18 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2020/07/19 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice
PHL
2020/08/01 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/08 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2020/08/23 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2020/09/19 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga