Roudnice 2013 - 8. kolo VCHL

Liga: VČHL
Místo: Roudnice
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 05. 07. 2013 10:00
Kontakt:   Klapka Miloslav
Telefon:  604234080

Začátek rezervace: 23. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 05. 07. 2013 10:00
Začátek tipování:  23. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2013 00:00
Zadal: Patrik Novák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhroudnice.webnode.cz/

Poznámka pořadatele

Soutěž proběhne dle pravidel Východočeské hasičské ligy pro rok 2013. Informace na www.vchl.com. Občerstvení zajištěno po celou dobu soutěže.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudnice-2013-07-05-4015.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Radechová BNAPavel Ďuriš
22Hrobice Big-ShockPAjan pleskot
33Střezetice HKvoltys
44Podůlší BéčkoJCJan Strnad
55Pšánky AHKVáclav Zubr
66Roudnice HKPatrik Novák
77Dolní Přím HKPatrik Novák
88Jeníkovice HKPatrik Novák
99Havlovice TUPatrik Novák
1010Pšánky BHKTomáš Zubr
1111Renmotor Jinolice JCPatrik Novák
1212Letohrad - Kunčice "B"UOPatrik Novák
1313Horní Radechová ANAPavel Ďuriš
1414Libuň JCLudvík Dubravský
1515Trnov RKJiří Hrdinka
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Velichovky NAvoltys
1818Bašnice JCMichaela Malá
1919Červený Kostelec NATomáš Karásek
2020Lhota za Červeným Kostelcem NAMichal Jirmann
2121Letohrad - Orlice UOLukáš Velič
2222Čeperka NPARadek Zapletal
2323Rozběřice HKPavel
2424Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
2525Bošín UOEvžen Kalousek
2626Myštěves HKMichaela Malá
2727Semechnice RKLukáš Žid
2828Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
2929Čeperka PPAJarda Svoboda
3030Bystřec BUOŠtěpán Hrdina
3132Kosice HKSDH Kosice
3233Smidary HKJaromír Rosůlek
3336Humburky Humburky Ondřej ŠedivýHKOndřej Šedivý
3450Tuř SDH Tuř - mužiJCMiroslav Řehák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKOlíf Pánková
22Letohrad - Kunčice UOTereza
33Roudnice HKPatrik Novák
44Dolní Přím HKJiří Hrdinka
55Libuň ženyJCMichaela Malá
66Jeníkovice HKPatrik Novák
77Libňatov TUVeronika Borůvková
88Letohrad - Orlice UORomana Motlová
99Vitiněves JCJitka Heršálková
1010Rohovládova Bělá PAJarda Svoboda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO15,8916,1016,102016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK16,2416,0116,242017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vitiněves JC16,3116,2716,312013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,3416,2216,342015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,5816,1516,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Košťálov SM16,1916,6416,642019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nepomuky UO16,7416,5216,742019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Orlice UO16,1116,7816,782019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrobice ExplosiaPA16,7816,8016,802019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myštěves HK16,6016,8516,852015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM16,8616,4416,862017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Orlice UO16,0716,8716,872017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC16,4516,9216,922017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Myštěves HK16,9216,7516,922018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vitiněves JC17,0616,5517,062014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rokytno PA17,0716,6117,072016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myštěves HK17,1616,3417,162019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Červená UO17,6217,4517,622019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice UO17,7016,6317,702015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Orlice UO17,8517,1617,852015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dolní Přím HK17,6517,8617,862016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libňatov TU17,9317,8317,932016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Orlice UO18,0317,3118,032018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice UO18,0917,4618,092013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dlouhá Ves RK16,4618,1818,182019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kunětice PA18,2817,4418,282013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Orlice UO18,3217,1018,322014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nepomuky UO18,3417,6418,342017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libuň JC18,2718,3618,362014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dolní Přím HK18,4118,2818,412017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Letohrad - Orlice UO17,5418,4118,412013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nepomuky UO17,8218,4818,482018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hrobice PA18,5517,3818,552018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dlouhá Ves RK18,5818,6518,652016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dolní Přím HK18,8317,6918,832018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Roudnice HK18,8919,2519,252015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Libuň JC19,4416,9319,442016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Vitiněves JC19,4718,2119,472016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Trnov RK19,5419,3419,542014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolní Přím HK19,8219,8719,872014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Roudnice HK19,9819,2719,982016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rohovládová Bělá PA20,3918,5520,392016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Letohrad - Červená UO17,9920,4320,432018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Lodín HK19,3820,5420,542013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Libňatov TU20,4020,5520,552013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hrobice PA16,9820,6620,662017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nepomuky UO16,9220,6720,672016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Libuň JC19,3920,6920,692013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Rohovládova Bělá PA20,6520,8620,862013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Renmotor Jinolice JC21,1316,7821,132019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Libuň JC16,5021,6021,602015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Jeníkovice HK21,6421,8721,872014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Trnov RK18,5624,0424,042019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Jeníkovice HK18,1024,2224,222013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Holice PA22,4724,2224,222017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Libuň JC24,7824,3324,782018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Rokytno PA16,0324,7824,782017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Libňatov TU22,6525,1225,122014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Roudnice HK25,4425,1725,442018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Roudnice HK32,3832,5732,572013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Libňatov TU36,7637,4837,482015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Myštěves HK37,7338,1038,102013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dlouhá Ves RK45,8044,1645,802018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Letohrad - Kunčice UONPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dolní Přím HK20,80NPNP2013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Myštěves HKNPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Roudnice HKNPNPNP2017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dolní Přím HKNPNPNP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Roudnice HK23,2522,70NP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Košťálov SM18,15NPNP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/05 Roudnice, 8. kolo VCHL
VČHL
2014/06/01 Roudnice, 4. kolo VČHL
VČHL
2015/09/12 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2016/07/03 Roudnice, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/07/05 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže