Roudnice 2018 - 7. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Roudnice
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 06. 07. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 24. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 05. 07. 2018 23:59
Začátek tipování:  06. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 06. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudnice-9209.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Čeperka NPAMichal Tydrych
24Roudnice HKHonza Pajer
35Moravany PAHonza Louža
46Dubenec TUHonza Pajer
57Bystřec AUOHonza Pajer
68Rohovládova Bělá PAHonza Volejník
79Zderaz ACRHonza Pajer
810Trnov RKHonza Pajer
911Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1012Myštěves HKHonza Pajer
1113Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1214Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
1315Bohuslavice SUHonza Pajer
1416Velký Třebešov NAHonza Pajer
1517Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1618Bašnice JCHonza Pajer
1719Pšánky HKHonza Pajer
1820Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
1921Záchlumí UOJan Divíšek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
66Libuň JCHonza Pajer
77Nepomuky UOHonza Pajer
88Trnov RKHonza Pajer
99Košťálov SMPavla Stehlikova
1010Roudnice HKHonza Pajer
1111Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1212Hrobice PAjan pleskot


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO15,8916,1016,102016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK16,2416,0116,242017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vitiněves JC16,3116,2716,312013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,3416,2216,342015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,5816,1516,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,6016,8516,852015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM16,8616,4416,862017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Orlice UO16,0716,8716,872017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myštěves HK16,9216,7516,922018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libuň JC16,4516,9216,922017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vitiněves JC17,0616,5517,062014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rokytno PA17,0716,6117,072016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice UO17,7016,6317,702015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Orlice UO17,8517,1617,852015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dolní Přím HK17,6517,8617,862016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Libňatov TU17,9317,8317,932016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Orlice UO18,0317,3118,032018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice UO18,0917,4618,092013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kunětice PA18,2817,4418,282013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Orlice UO18,3217,1018,322014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nepomuky UO18,3417,6418,342017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libuň JC18,2718,3618,362014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Přím HK18,4118,2818,412017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Letohrad - Orlice UO17,5418,4118,412013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nepomuky UO17,8218,4818,482018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hrobice PA18,5517,3818,552018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dlouhá Ves RK18,5818,6518,652016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dolní Přím HK18,8317,6918,832018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Roudnice HK18,8919,2519,252015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC19,4416,9319,442016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vitiněves JC19,4718,2119,472016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Trnov RK19,5419,3419,542014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dolní Přím HK19,8219,8719,872014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Roudnice HK19,9819,2719,982016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Rohovládová Bělá PA20,3918,5520,392016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Letohrad - Červená UO17,9920,4320,432018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lodín HK19,3820,5420,542013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Libňatov TU20,4020,5520,552013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hrobice PA16,9820,6620,662017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nepomuky UO16,9220,6720,672016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Libuň JC19,3920,6920,692013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rohovládova Bělá PA20,6520,8620,862013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Libuň JC16,5021,6021,602015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Jeníkovice HK21,6421,8721,872014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Jeníkovice HK18,1024,2224,222013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Holice PA22,4724,2224,222017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Libuň JC24,7824,3324,782018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Rokytno PA16,0324,7824,782017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Libňatov TU22,6525,1225,122014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Roudnice HK25,4425,1725,442018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Roudnice HK32,3832,5732,572013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Libňatov TU36,7637,4837,482015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Myštěves HK37,7338,1038,102013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dlouhá Ves RK45,8044,1645,802018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Košťálov SM18,15NPNP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Letohrad - Kunčice UONPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dolní Přím HK20,80NPNP2013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Roudnice HKNPNPNP2017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Myštěves HKNPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dolní Přím HKNPNPNP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Roudnice HK23,2522,70NP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/05 Roudnice, 8. kolo VCHL
VČHL
2014/06/01 Roudnice, 4. kolo VČHL
VČHL
2015/09/12 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2016/07/03 Roudnice, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/07/05 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže