Roudný 2019 - Roudný

Liga: FNC
Místo: Roudný
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 17. 08. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 07. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 17. 08. 2019 00:01
Začátek tipování:  17. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2019 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudny-10127.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křížkový Újezdec PHFNC
22Krásná Ves MBJan Macoun
33Malá Skála JNFNC
44Nová Ves LILukáš Pokorný
55Krásná Ves BMBJan Macoun
66Příchovice JNJan Kupka
77Březová LIFNC
88Pěnčín JNMarek Mrkvička
99Škodějov SMMartin Špidlen
1010Velké Hamry JNMAD Matthew
1111Hradčany LITomáš Marvan
1212Jílové u Držkova JNFNC
1313Odolenovice JNJan Macháček
1414Karlinky LIMAD Matthew
1515Bukovno MBVaclav
1616Těpeře JNMAD Matthew
1717Záskalí LIhasici Bezaskovice
1818Bystřice JCMichal Odzgan
1919Jeřmanice LIJan Kühnel
2020Janův Důl LIHonza Mašek
2121Doubrava - LažanyMBEduard Dvořák
2222Koberovy JNTomáš Mašek
2323Košťálov SMTomáš Tulach
2424Frýdštejn JNMartin Bušek
2525Roudný JNJan Fajgl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mělník BlataMEDominika Pecháčková
22Pěnčín JNKateřina Pelcová
35Jeřmanice LIKristýna Matějková
46Veselá SMEliška Novotná
57Březová LIMartina Šámalová
69Dalešice JNFNC
710Hodkovice nad Mohelkou LIhasici Bezaskovice
813Raspenava LILuboš Roušal
914Ploukonice SMEliška Bakešová
1015Zlatá Olešnice JNJan Kupka
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves LILukáš Pokorný
22Roztoky u Semil SMFNC
33Dalešice ženyJNFNC
44Škodějov SMRoman Dolenský
55Dalešice JNFNC
66Křížkový Újezdec PHFNC
77Dolní Sytová SMJiří Buchar
88Příšovice LIladislav kosek
99Petrašovice LIJakub Škoda
1010Příchovice JNJan Kupka
1111Záskalí LIhasici Bezaskovice
1212Raspenava LILuboš Roušal
1313Koberovy JNTomáš Mašek
1414Hradčany LIJaroslav Vobecký
1515Bystřice JCMichal Odzgan
1616Odolenovice JNJan Macháček
1717Velké Hamry JNMAD Matthew
1818Lažany LIEduard Dvořák
1919Těpeře JNAdam Vít
2020Ostroměř JCZdeněk Tejchman
2121Jeřmanice LIJan Kühnel
2222Bukovina, Turnov  SMJan Fajgl
2323Janův Důl LIHonza Mašek
2424Ostroměř JCZdeněk Tejchman
2525Doubrava - LažanyMBEduard Dvořák
2627Smržovka ženyJNPetra Engelová
2730Smržovka JNJan Sajewicz


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Roudný, Pohár Ivana Ivanova
FNC
2014/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2014/08/16 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2015/04/25 Hasičský areál Roudný, Fire training day
-
2015/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2015/08/15 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2016/08/13 Roudný, 10. kolo Roudný
FNC
2017/08/19 Roudný, FNC Roudný
FNC
2018/08/18 Roudný, FNC Roudný
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže