Roudný 2013 - Pohár Ivana Ivanova

Liga: FNC
Místo: Roudný
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 17. 08. 2013 21:00
Kontakt:   Milan Kvoch
Telefon:  603953552

Začátek rezervace: 09. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 17. 08. 2013 21:00
Začátek tipování:  09. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2013 00:00
Zadal: David Fišer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/152107951653277/?fref=ts

Poznámka pořadatele

SDH Roudný srdečně zve všechny příznivce požárního sportu na 2. ročník noční soutěže v požárním útoku v rámci ligy FNC s názvem O pohár Ivana Ivanova. 

Prezentace do 21:00 hod.
Nástup družstev 21:00 hod.
Start prvního družstva ve 21:30 hod.

Startovné: 200 Kč
Start: travnatý
Příběh: travnatý 
Základna: komplet až ke kádi dlažba panely
Dráha dopředu: travnatá

Příjďte podpořit účastníky soutěže a SDH Roudný.

Občerstvení zajištěno po celou dobu konání soutěže.

Kontakt: Milan Kvoch, tel. 603953552, e-mail: girs@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudny-2013-08-17-3869.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roudný MužiJNDavid Fišer
22Lestkov SDH LestkovSMJaroslav Novotný
33Pilínkov, Liberec XXIV SDH Pilínkov PS 12LISDH Pilínkov
44Březová mužiLIMartina Šámalová
55Dalešice muži PS12JNStanislav Matura
66Záskalí LISDH Záskalí
77Tatobity SMMatěj Drešer
88Roudný Roudný "Zet"JNRoman Kalousek
99Janův Důl mužiLIHonza Mašek
1010Březová PS12LIPetra Mocová
1111Katusice SDH Katusice mužiMBSDH Katusice
1212Záskalí Bezáskovice - PS 12LISDH Záskalí
1313Horní Stakory SDH Horní Stakory muži MBDaniel Altera
1414Janův Důl PS-12LIHonza Mašek
1515Veselá SDH VeseláSMJaroslav Novotný
1616Roudný Roudný "Zet" PS-12JNRoman Kalousek
1717Katusice SDH Katusice muži PS12MBSDH Katusice
1818Malá Skála SDH Malá SkálaJNRadek Havelka
1919Krásná Ves Ženy PS12MBVeronika Kneblová
2020Sedlejovice muži PS 12LIMatěj Drešer
2121Hradčany MužiLITomáš Najman
2222Jeřmanice LIJan Kühnel
2323Krásná Ves MužiMBVeronika Kneblová
2424Jílové u Držkova SDH JílovéJNPavel Štěpán
2525Roztoky u Semil PS-12SMVeronika Farská
2626Nová Ves nad Popelkou mužiSMSDH Nová Ves n. Pop.
2727Vlastiboř mužiJNRoman Paldus
2828Krásná Ves Muži PS12MBVeronika Kneblová
2929Hradčany Muži PS - 12LITomáš Najman
3030Sedlejovice mužiLIMatěj Drešer
3131Příšovice LIRomana Danišová
3232Sloup MužiPZTomáš Fiala
3333Janov nad Nisou SDH JANOV PS-12JNJan Sajewicz
3434Košťálov SMTomáš Tulach
3535Mladá Boleslav I ŠKODA AUTO MBMartina Hrušková
3636Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
3737Kosořice SDH KosořiceMBMartina Hrušková
3838Mladá Boleslav I Škoda Auto a. s. ženy PS-12MBJan Kühnel
3939Frýdštejn MužiJNJan Brabec
4040Mladá Boleslav I ŠKODA AUTO PS12MBMartina Hrušková
4141Bukovina, Turnov  SMJan Fajgl
4242Frýdštejn PS 12JNJan Brabec
4343Kosořice SDH Kosořice - PS12MBMartina Hrušková
4444Nová Ves u Bakova PS-12MBMichal Rejzek
4545Karlinky Karlinky ALISDH Karlinky
4646Příšovice muži PS12LIRomana Danišová
4747Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
4849Karlinky PS12 Karlinky ALISDH Karlinky
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIJan Kühnel
22Vlastiboř ženyJNRoman Paldus
33Libuň ženyJCHana Jarolímková
44Záskalí Bezáskovice- PS 12LISDH Záskalí
55Březová LIPetra Mocová
66Malá Skála BéčkoJNRadek Havelka
77Krásná Ves ŽenyMBVeronika Kneblová
88Košťálov SMTomáš Tulach
99Mladá Boleslav I ŠKODA AUTO - ženyMBMartina Hrušková
1010Katusice SDH Katusice ženyMBSDH Katusice


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM15,0014,4215,002013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Tatobity SM15,1714,7715,172013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Maršovice JN14,4415,6315,632013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Veselá SM15,8715,2515,872013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Košťálov SM16,0015,4016,002013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bukovina, Turnov SM16,0215,6516,022013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sloup PZ15,6316,1616,162013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krásná Ves MB16,2015,8116,202013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ15,7816,2816,282014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hradčany LI16,4815,3916,482013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lestkov SM15,5616,5216,522013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Jeřmanice LI16,6316,9316,932013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Malá Skála JN17,1116,1817,112013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN17,1717,2017,202014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Maršovice JN15,9517,2117,212014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vlastiboř JN17,2816,6317,282013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bukovina, Turnov SM16,8817,4717,472014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Ves nad Popelkou SM16,5517,6017,602013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Košťálov SM17,6517,4717,652014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Karlinky LI17,2517,8617,862014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nová Ves LI16,5318,0318,032014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Ves u Bakova MB19,5419,8019,802013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lestkov SM18,4021,0021,002014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sedlejovice LI21,9319,2421,932013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horní Stakory MB20,0422,4622,462013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Roudný JN16,3922,5322,532014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásná Ves MB18,4722,6522,652014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Veselá SM23,9724,2524,252014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velké Hamry JN18,4425,5325,532014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nová Ves u Bakova MB24,5925,6125,612014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hradčany LI26,2626,5426,542014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Záskalí LI20,7027,0527,052013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Záskalí LI27,5826,2127,582014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Karlinky LI21,5829,6129,612013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Malá Skála JN16,7632,9532,952014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rváčov SM34,6433,9734,642014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sedlejovice LI37,5136,8936,892014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pěnčín JN24,0537,0937,092014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Příšovice LI37,1937,2737,272014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Janův Důl LI45,4639,9145,462013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Jeřmanice LI21,7521,11NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Vlastiboř JNNPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Příšovice LINPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Tatobity SMNP16,05NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Katusice MBNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Roudný JNNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Raspenava LINPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Březová LINPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Velké Hamry JNNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Podůlší JCNP17,45NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Janův Důl LINP18,88NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Odolenovice JNNPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krásná Ves MB18,0117,7918,012013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libuň JC18,4817,6518,482013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Malá Skála AJN19,0618,0619,062014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jeřmanice LI18,3119,7319,732013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Malá Skála Malá Skála BJN20,3517,6520,352013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Košťálov SM20,6120,8220,822014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jeřmanice LI20,9620,5720,962014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Katusice MB21,8921,6421,892013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB20,2022,2722,272013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malá Skála BJN18,1022,6722,672014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radimovice LI23,0522,3023,052014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Košťálov SM30,9130,6930,912013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vlastiboř JN33,3637,1437,142013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Veselá SM38,8720,3738,872014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Karlinky LI46,0344,8044,802014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Záskalí BezáskoviceLINPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jeřmanice DorostenkyLI27,8328,75NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Roudný, Pohár Ivana Ivanova
FNC
2014/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2014/08/16 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2015/04/25 Hasičský areál Roudný, Fire training day
-
2015/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2015/08/15 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2016/08/13 Roudný, 10. kolo Roudný
FNC
2017/08/19 Roudný, FNC Roudný
FNC
2018/08/18 Roudný, FNC Roudný
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga