Roudný 2014 - O pohár Ivana Ivanova

Liga: FNC
Místo: Roudný
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 16. 08. 2014 21:00
Kontakt:   David Fišer, Milan Kvoch
Telefon:  723103162,603953552

Začátek rezervace: 06. 08. 2014 20:00
Konec rezervace: 16. 08. 2014 20:30
Začátek tipování:  06. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2014 00:00
Zadal: David Fišer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/128479737170587/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

O pohár Ivana Ivanova
FNC 2014 - Velká cena PlanSecur

Srdečně si Vás dovolujeme pozvat na 8. kolo nočních soutěží v požárním útoku, v rámci FNC 2014 – Velká cena PlanSecur, konané v Roudném u Frýdštejna. Soutěž se koná v sobotu 16.8.  od 21 hod. v místním areálu ,,Pod pergolou‘‘. Startuje se ve třech kategoriích: Muži, Ženy a PS-12.

 

Popis tratě:

Náběh – travnatý

Základna – zámková dlažba 50x50, ke kádi betonové panely

Trať – travnatá s nulovým převýšením

 

Organizační věci:

20.00 – 20.55 hod   Prezentace družstev

     21.00 hod             Nástup družstev

     21.15 hod             Start prvního družstva (kategorie ženy)

 

Rezervace družstev je možná na adrese http://fnc.firesport.eu/, která začíná 6.8. od 20.00 hodin.

Připomínáme, že startovní pořadí se bude brát pouze dle rezervace na internetu!  Výjimkou je posouvání družstev dopředu z důvodů nepřítomnosti předešlého družstva.

Soutěž probíhá dle pravidel ligy FNC 2014

Soutěž na vlastní nebezpečí!

 

Pro info:

Vzhledem k malému prostoru NEBUDE možné v areálu parkovat! Po příjezdu na soutěž bude týmům umožněno navezení materiálu do areálu vlastními prostředky, poté budou odkázáni na parkoviště v místním družstvu (cca 200 m).

 

Dovolujeme si nechat právo na různé změny, případné doplnění informací, které se zde můžou vyskytnout do dne konání soutěže. Proto dále sledujte naší událost Usmívající se

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudny-4447.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Roudný JNJan Kühnel
22Lestkov SMMartin Bretschneider
33Jeřmanice LIJan Kühnel
44Karlinky mužiLILukáš Pokorný
55Dalešice PS-12JNDavid Beránek
66Roudný PS-12JNJan Kühnel
77Pěnčín SDH Pěnčín - PS-12JNMarek Mrkvička
88Nová Ves LILukáš Pokorný
99Jeřmanice PS-12LIJan Kühnel
1010Odolenovice ps 12 mužiJNSDH Odolenovice
1111Podůlší JCMartin Berger
1212Jílové u Držkova Muži všech mužuJNPavel Štěpán
1313Malá Skála Malá Skála mužiJNMonika Klápšťovà
1414Janov nad Nisou PS-12JNJan Sajewicz
1515Odolenovice mužiJNSDH Odolenovice
1615Raspenava LIJan Kühnel
1716Záskalí LIhasici Bezaskovice
1817Obruby B muži PS 12MBPepa Adam
1918Odolenovice ženy ps 12JNSDH Odolenovice
2019Sedlejovice Muži PS12LIMatěj Drešer
2120Pěnčín SDH Pěnčín JNMarek Mrkvička
2221Záskalí Bezáskovice PS-12LIhasici Bezaskovice
2322Sloup PZMarek Malý
2423Tatobity SMJosef Židů
2524Sedlejovice MužiLIMatěj Drešer
2625Záskalí Bezáskovice B PS-12LIhasici Bezaskovice
2726Janův Důl LIHonza Mašek
2827Hradčany LITomáš Marvan
2928Košťálov SMVeronika Kneblová
3029Veselá SMJaroslav Novotný
3130Krásná Ves mužiMBVeronika Kneblová
3231Janův Důl PS-12LIHonza Mašek
3332Hradčany PS-12LITomáš Marvan
3433Příšovice LIladislav kosek
3534Bukovina, Turnov  mužiSMJan Fajgl
3635Maršovice MužiJNKarel Bukvic
3736Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
3837Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
3938Krásná Ves PS12MBVeronika Kneblová
4039Příšovice LIPodkozákovská liga
4140Roztoky u Semil PS-12SMVeronika Farská
4241Vlastiboř mužiJNRoman Paldus
4342Nová Ves u Bakova PS12MBMichal Rejzek
4443Rváčov sportSMSDH Rvacov
4556Velké Hamry muži PS12JNRoman Paldus
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Radimovice LIAnna
24Záskalí BezáskoviceLIhasici Bezaskovice
35Malá Skála Malá Skála Áčko ženyJNMonika Klápšťovà
46Jeřmanice dorostenkyLIVeronika Kaprálková
57Krásná Ves MBVeronika Kneblová
68Košťálov SMVeronika Kneblová
79Obruby B muži PS-12MBPepa Adam
810Karlinky ženyLILukáš Pokorný
911Veselá SMMichal Hanyš
1019Malá Skála Malá Skála BéčkoJNGabriela Prokopová
1120Jeřmanice LIVeronika Kaprálková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Roudný, Pohár Ivana Ivanova
FNC
2014/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2014/08/16 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2015/04/25 Hasičský areál Roudný, Fire training day
-
2015/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2015/08/15 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2016/08/13 Roudný, 10. kolo Roudný
FNC
2017/08/19 Roudný, FNC Roudný
FNC
2018/08/18 Roudný, FNC Roudný
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga