Roudný 2015 - O pohár Ivana Ivanova

Liga: FNC
Místo: Roudný
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 15. 08. 2015 21:15
Kontakt:   David Fišer
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 08. 2015 20:00
Konec rezervace: 15. 08. 2015 00:00
Začátek tipování:  15. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 15. 08. 2015 00:00
Zadal: vit koukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

FNC Roudný - 4. ročník

O pohár Ivana Ivanova

http://fnc.firesport.eu/soutez-roudny-6042.html

 

rezervace:

http://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudny-6042.html

 

Místo: hasičský areál v Roudném

Start: travnatý

Příběh: travnatý

Základna: zámková dlažba (50x50), ke kádi betonové panely

Dráha dopředu: tráva, rovina

 

Prezentace: od 20:00 do 21:00 hod

Nástup: 21:00 hod

Start 1. družstva: 21:15

 

Časomíra: Jeřmanice

 

Sponzoři Soutěže:

Velkopopovický Kozel

BIG SHOCK

a další

 

Rekordy soutěže:

Muži: 2013 Jablonec n. Jizerou (15,00s)

Ženy: 2013 Krásná Ves (18,01s)

PS-12: 2013 Hradčany (21,49s)

 

Kontakt:

David Fišer

Tel: 723 103 162

Email: sdhroudny@gmail.com

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudny-6042.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roudný JNJan Kühnel
23Karlinky LILukáš Pokorný
35Velké Hamry JNRoman Paldus
47Jeřmanice LIJan Kühnel
59Záskalí LIhasici Bezaskovice
611Nová Ves LILukáš Pokorný
713Jeřmanice LIJan Kühnel
815Malá Skála JNRadek Havelka
917Jílové u Držkova JNRoman Paldus
1019Košťálov SMTomáš Tulach
1121Janův Důl LIDavid Beránek
1223Veselá SMJaroslav Novotný
1325Bukovina, Turnov  SMRoman Paldus
1427Hradčany LITomáš Marvan
1529Smidary HKNikola Hanyšová
1631Tatobity SMTomáš Palič
1733Krásná Ves MBJan Macoun
1835Příšovice LIladislav kosek
1937Březová LIMartina Šámalová
2039Odolenovice muži AJNSDH Odolenovice
2141Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
2247Maršovice JNhasici150 Hynek
2349Sloup ženyPZBaďa
2451Příchovice JNJan Kupka
2553Pěnčín JNVít Macháček
2655Sloup PZBaďa
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Malá Skála BéčkoJNNikola Hanyšová
24Březová LIMartina Šámalová
36Karlinky LILukáš Pokorný
47Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
511ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMartina Hrušková
614Jeřmanice LIJan Kühnel
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dalešice JNDavid Beránek
24Sedlejovice LIMatěj Drešer
36Nová Ves LILukáš Pokorný
48Karlinky LILukáš Pokorný
510Hradčany LITomáš Marvan
612Janův Důl LIDavid Beránek
714Smidary HKNikola Hanyšová
816Tatobity SMTomáš Palič
918Záskalí Bezáskovice PS-12LIhasici Bezaskovice
1020Roztoky u Semil PS-12SMTomáš Zelenka
1122Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
1224Krásná Ves MBJan Macoun
1326Příšovice LIladislav kosek
1428ŠKODA AUTO Mladá Boleslav ženyMBMartina Hrušková
1530Odolenovice ženyJNSDH Odolenovice
1632Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
1732Odolenovice muži AJNSDH Odolenovice
1833Příchovice JNJan Kupka
1935Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
2036Pilínkov, Liberec XXIV LILukáš Hamouz


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM15,0014,4215,002013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Tatobity SM15,1714,7715,172013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Maršovice JN14,4415,6315,632013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Veselá SM15,8715,2515,872013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Košťálov SM16,0015,4016,002013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bukovina, Turnov SM16,0215,6516,022013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sloup PZ15,6316,1616,162013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krásná Ves MB16,2015,8116,202013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ15,7816,2816,282014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hradčany LI16,4815,3916,482013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lestkov SM15,5616,5216,522013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Jeřmanice LI16,6316,9316,932013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Malá Skála JN17,1116,1817,112013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN17,1717,2017,202014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Maršovice JN15,9517,2117,212014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vlastiboř JN17,2816,6317,282013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bukovina, Turnov SM16,8817,4717,472014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Ves nad Popelkou SM16,5517,6017,602013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Košťálov SM17,6517,4717,652014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Karlinky LI17,2517,8617,862014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nová Ves LI16,5318,0318,032014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Ves u Bakova MB19,5419,8019,802013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lestkov SM18,4021,0021,002014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sedlejovice LI21,9319,2421,932013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horní Stakory MB20,0422,4622,462013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Roudný JN16,3922,5322,532014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásná Ves MB18,4722,6522,652014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Veselá SM23,9724,2524,252014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velké Hamry JN18,4425,5325,532014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nová Ves u Bakova MB24,5925,6125,612014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hradčany LI26,2626,5426,542014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Záskalí LI20,7027,0527,052013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Záskalí LI27,5826,2127,582014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Karlinky LI21,5829,6129,612013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Malá Skála JN16,7632,9532,952014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rváčov SM34,6433,9734,642014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sedlejovice LI37,5136,8936,892014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pěnčín JN24,0537,0937,092014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Příšovice LI37,1937,2737,272014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Janův Důl LI45,4639,9145,462013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Velké Hamry JNNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Podůlší JCNP17,45NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Janův Důl LINP18,88NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Odolenovice JNNPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jeřmanice LI21,7521,11NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Vlastiboř JNNPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Příšovice LINPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Tatobity SMNP16,05NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Katusice MBNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Roudný JNNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Raspenava LINPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Březová LINPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krásná Ves MB18,0117,7918,012013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libuň JC18,4817,6518,482013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Malá Skála AJN19,0618,0619,062014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jeřmanice LI18,3119,7319,732013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Malá Skála Malá Skála BJN20,3517,6520,352013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Košťálov SM20,6120,8220,822014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jeřmanice LI20,9620,5720,962014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Katusice MB21,8921,6421,892013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB20,2022,2722,272013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malá Skála BJN18,1022,6722,672014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radimovice LI23,0522,3023,052014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Košťálov SM30,9130,6930,912013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vlastiboř JN33,3637,1437,142013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Veselá SM38,8720,3738,872014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Karlinky LI46,0344,8044,802014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Záskalí BezáskoviceLINPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jeřmanice DorostenkyLI27,8328,75NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Roudný, Pohár Ivana Ivanova
FNC
2014/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2014/08/16 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2015/04/25 Hasičský areál Roudný, Fire training day
-
2015/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2015/08/15 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2016/08/13 Roudný, 10. kolo Roudný
FNC
2017/08/19 Roudný, FNC Roudný
FNC
2018/08/18 Roudný, FNC Roudný
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019
FNC
Kdy Kde Liga