Hasičský areál Roudný 2015 - Fire training day

Liga: -
Místo: Roudný
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 25. 04. 2015 10:00
Kontakt:   Jan Kühnel
Telefon:  774935649

Začátek rezervace: 06. 03. 2015 12:00
Konec rezervace: 25. 04. 2015 10:00
Začátek tipování:  25. 04. 2015 20:00
Konec hlasování: 25. 04. 2015 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Roudný a Jeřmanice
Vás zvou na
Fire training day

Kdy: 25. 4. od 10:00
Kde: Hasičský areál Roudný

Program
9:00- 9:30 prezentace
10:00 první soutěž 2B úzké sklopky
12:00 druhá soutěž 2B úzké nástřiky
14:00 třetí soutěž 2B úzké sklopky jednotný stroj
16:00 čtvrtá soutěž 2B úzké sklopky
18:30 vyhlášení
19:00 posezení pod pergolou, videa, hudba atd.

účast maximálně 20 družstev
Dle pravidel FNC
Do celkového hodnocení se započítávají body za umístění v jednotlivých soutěžích
Kategorie muži, ženy
Startovné 200,- za tým
Rezervace na http://www.firesport.eu/soutez-roudny-6435.html od 6. 3. 12:00
Občerstvení zajištěno

Při špatném počasí bude soutěž zrušena. Pořadatelé se vyhrazují právo na změnu programu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudny-6435.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Roudný JNJan Kühnel
23Malá Skála Béčko, ženyJNDavid Fišer
34Příšovice MužiLIDavid Fišer
45Odolenovice MužiJNSDH Odolenovice
56Tatobity mužiSMJosef Židů
67Hradčany LITomáš Marvan
78Jeřmanice LIJan Kühnel
89Bukovina, Turnov  Muži SMJan Fajgl
910Veselá SMJaroslav Novotný
1011Jílové u Držkova mužiJNMichal Štěpán
1112Velké Hamry JNMAD Matthew
1213Frýdštejn dorostJNPatrik Muller
1314Košťálov mužiSMTomáš Tulach
1415Jeřmanice ženyLIJan Kühnel
1516Malá Skála Áčko, ženyJNDavid Fišer
1620Malá Skála MužiJNDavid Fišer


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Roudný, Pohár Ivana Ivanova
FNC
2014/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2014/08/16 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2015/04/25 Hasičský areál Roudný, Fire training day
-
2015/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2015/08/15 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2016/08/13 Roudný, 10. kolo Roudný
FNC
2017/08/19 Roudný, FNC Roudný
FNC
2018/08/18 Roudný, FNC Roudný
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga