Roudný 2016 - 10. kolo Roudný

Liga: FNC
Místo: Roudný
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 13. 08. 2016 20:30
Kontakt:   David Fišer
Telefon: 

Začátek rezervace: 03. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 13. 08. 2016 00:00
Začátek tipování:  03. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2016 00:00
Zadal: vit koukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

FNC Roudný - 5. ročník

O pohár Ivana Ivanova

http://fnc.firesport.eu/soutez-roudny-6042.html

 

rezervace:

http://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudny-6042.html

 

Místo: hasičský areál v Roudném

Start: travnatý

Příběh: travnatý

Základna: zámková dlažba (50x50), ke kádi betonové panely

Dráha dopředu: tráva, rovina

 

Prezentace: od 19:00

Nástup: 20:45 hod

Start 1. družstva: 21:00

 

Časomíra: Jeřmanice

 

Sponzoři Soutěže:

Velkopopovický Kozel

BIG SHOCK

a další

 

Rekordy soutěže:

Muži: 2013 Jablonec n. Jizerou (15,00s)

Ženy: 2013 Krásná Ves (18,01s)

PS-12: 2013 Hradčany (21,49s)

 

Kontakt:

David Fišer

Tel: 723 103 162

Email: sdhroudny@gmail.com

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudny-7375.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
22Příchovice JNJan Kupka
33Krásná Ves MBVašek Knebl
44Březová smidaryLIladislav kosek
55Karlinky LIFNC
66Košťálov SMKarel Pazdera
77Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
88Březová LIMartina Šámalová
99Velké Hamry JNPavel Štěpán
1010Záskalí LIhasici Bezaskovice
1111Janův Důl LIHonza Mašek
1212Pěnčín JNPavel Štěpán
1313Frýdštejn JNPatrik Muller
1414Maršovice JNIveta
1515Hradčany LITomáš Marvan
1616Škodějov SMRoman Dolenský
1717Malá Skála JNRadek Havelka
1818Tatobity SMMarek Bárta
1919Odolenovice JNmartin sidun
2020Chyjice JCTomáš Mikšík
2121Smidary HKJaromír Rosůlek
2222Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMKarel Pazdera
22Rychnov u Jablonce nad Nisou JNRadka
33Zlatá Olešnice JNPetra Černá
44Březová LIMartina Šámalová
55Těpeře JNIveta
66Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
77Příchovice JNPetra Černá
88Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
99Smidary HKEliška Rosůlková
1010Radimovice LIAnna
1111Raspenava LIMichal Farský
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
22Karlinky LIFNC
33Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
44Příchovice JNJan Kupka
55* Bezáskovice-hasici Bezaskovice
66Dalešice JNDavid Beránek
77Příšovice LIladislav kosek
88Janův Důl LIDavid Beránek
99Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
1010Škodějov BSMRoman Dolenský
1111Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1212Hradčany LITomáš Marvan
1313Sukorady JCMichal Horák
1414Velké Hamry JNPavel Štěpán
1515Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1616Rychnov u Jablonce nad Nisou BJNKryštof Svoboda
1717Odolenovice JNmartin sidun
1818Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1919Smidary HKJaromír Rosůlek
2020Rozstání LIAleš Korda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Roudný, Pohár Ivana Ivanova
FNC
2014/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2014/08/16 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2015/04/25 Hasičský areál Roudný, Fire training day
-
2015/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2015/08/15 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2016/08/13 Roudný, 10. kolo Roudný
FNC
2017/08/19 Roudný, FNC Roudný
FNC
2018/08/18 Roudný, FNC Roudný
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2019/05/18 Škodějov, Škodějov
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga