Roudný 2018 - FNC Roudný

Liga: FNC
Místo: Roudný
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 18. 08. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Roudný
Telefon: 

Začátek rezervace: 08. 08. 2018 20:00
Konec rezervace: 18. 08. 2018 00:01
Začátek tipování:  18. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 18. 08. 2018 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudny-9526.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMFNC
22Frýdštejn JNFNC
33Hradčany LIFNC
44Malá Skála JNFNC
55Krásná Ves MBFNC
66Bechov MBTadeáš Odstrčilík
77Janův Důl LIHonza Mašek
88Chyjice JCJirka Havlík
99Příchovice JNJan Kupka
1010Velké Hamry JNMAD Matthew
1111Karlinky LIMAD Matthew
1212Mělník BlataMEJosef Gipfl
1313Bystřice JCJan Košťák
1414Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1515Škodějov SMMartin Špidlen
1616Nová Ves LILukáš Pokorný
1717Pěnčín JNMAD Matthew
1818Těpeře JNMAD Matthew
1919Koberovy JNTomáš Mašek
2020Záskalí LIhasici Bezaskovice
2121Jeřmanice LIJan Kühnel
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jílové u Držkova ComebackJNDavid Beránek
22Mělník BlataMEDominika Pecháčková
33Zlatá Olešnice JNPetra Černá
44Košťálov SMTomáš Tulach
55Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
613Jeřmanice LINikola Bulířová
714Dalešice JNDavid Beránek
815Raspenava LILuboš Roušal
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechov MBTadeáš Odstrčilík
22Ostroměř JCJirka Havlík
33Příchovice JNPetra Černá
44Nová Ves LILukáš Pokorný
55Jenišovice JNFNC
66Dalešice JNDavid Beránek
77Mělník BlataMEJosef Gipfl
88Hradčany LITomáš Marvan
99Janův Důl LIJirka Havlík
1010Smržovka Muži JNMartin Briestenský
1111Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
1212Raspenava LILuboš Roušal
1313Chyjice JCJirka Havlík
1414Košťálov SMTomáš Tulach
1515Těpeře JNMAD Matthew
1616Bílý Potok LILuboš Roušal
1717Bystřice JCJan Košťák
1818Velké Hamry JNMAD Matthew
1919Škodějov SMMartin Špidlen
2020Jeřmanice LIJan Kühnel
2122Záskalí LIhasici Bezaskovice
2224Koberovy JNTomáš Mašek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM15,0014,4215,002013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Tatobity SM15,1714,7715,172013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Maršovice JN14,4415,6315,632013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Veselá SM15,8715,2515,872013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Košťálov SM16,0015,4016,002013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bukovina, Turnov SM16,0215,6516,022013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sloup PZ15,6316,1616,162013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krásná Ves MB16,2015,8116,202013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ15,7816,2816,282014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hradčany LI16,4815,3916,482013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lestkov SM15,5616,5216,522013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Jeřmanice LI16,6316,9316,932013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Malá Skála JN17,1116,1817,112013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN17,1717,2017,202014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Maršovice JN15,9517,2117,212014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vlastiboř JN17,2816,6317,282013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bukovina, Turnov SM16,8817,4717,472014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Ves nad Popelkou SM16,5517,6017,602013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Košťálov SM17,6517,4717,652014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Karlinky LI17,2517,8617,862014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nová Ves LI16,5318,0318,032014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Ves u Bakova MB19,5419,8019,802013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lestkov SM18,4021,0021,002014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sedlejovice LI21,9319,2421,932013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horní Stakory MB20,0422,4622,462013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Roudný JN16,3922,5322,532014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásná Ves MB18,4722,6522,652014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Veselá SM23,9724,2524,252014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velké Hamry JN18,4425,5325,532014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nová Ves u Bakova MB24,5925,6125,612014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hradčany LI26,2626,5426,542014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Záskalí LI20,7027,0527,052013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Záskalí LI27,5826,2127,582014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Karlinky LI21,5829,6129,612013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Malá Skála JN16,7632,9532,952014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rváčov SM34,6433,9734,642014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sedlejovice LI37,5136,8936,892014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pěnčín JN24,0537,0937,092014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Příšovice LI37,1937,2737,272014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Janův Důl LI45,4639,9145,462013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Jeřmanice LI21,7521,11NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Vlastiboř JNNPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Příšovice LINPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Tatobity SMNP16,05NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Katusice MBNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Roudný JNNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Raspenava LINPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Březová LINPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Velké Hamry JNNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Podůlší JCNP17,45NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Janův Důl LINP18,88NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Odolenovice JNNPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krásná Ves MB18,0117,7918,012013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libuň JC18,4817,6518,482013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Malá Skála AJN19,0618,0619,062014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jeřmanice LI18,3119,7319,732013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Malá Skála Malá Skála BJN20,3517,6520,352013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Košťálov SM20,6120,8220,822014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jeřmanice LI20,9620,5720,962014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Katusice MB21,8921,6421,892013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB20,2022,2722,272013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malá Skála BJN18,1022,6722,672014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radimovice LI23,0522,3023,052014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Košťálov SM30,9130,6930,912013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vlastiboř JN33,3637,1437,142013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Veselá SM38,8720,3738,872014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Karlinky LI46,0344,8044,802014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Záskalí BezáskoviceLINPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jeřmanice DorostenkyLI27,8328,75NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Roudný, Pohár Ivana Ivanova
FNC
2014/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2014/08/16 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2015/04/25 Hasičský areál Roudný, Fire training day
-
2015/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2015/08/15 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2016/08/13 Roudný, 10. kolo Roudný
FNC
2017/08/19 Roudný, FNC Roudný
FNC
2018/08/18 Roudný, FNC Roudný
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019
FNC
Kdy Kde Liga