Rychlov 2015 - O putovní pohár starosty SDH Rychlov

Liga: PHL
Místo: Rychlov
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 23. 05. 2015 11:00
Kontakt:   Hana Vašinová
Telefon:  739 418 273

Začátek rezervace: 10. 05. 2015 20:00
Konec rezervace: 22. 05. 2015 20:00
Začátek tipování:  09. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 30. 05. 2015 00:00
Zadal: Veronika Machačová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 10:45, start prvního družstva 11:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Kolem základny betonové panely, náběh k základně travnatý
Povrch: Rovný travnatý povrch, celá dráha mírně z kopce
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rychlov-6160.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Luboměř NJMartin Ondra
22Medlov KMMartin Ondra
33Pravčice KMMartin Ondra
44Mistřice UHMartin Ondra
55Mladcová ZLMartin Ondra
66Zahnašovice KMMartin Ondra
77Karolín KMMartin Ondra
88Nětčice KMMartin Ondra
99Rychlov KMMartin Ondra
1010Vítonice KMMartin Ondra
1111Martinice KMMartin Ondra
1212Radkova Lhota PRMartin Ondra
1313Roštění KMMartin Ondra
1414Nová Dědina KMMartin Ondra
1515Polkovice PRMartin Ondra
1616Tršice OLjan mackovik
1717Litenčice KMmirrao
1818Sulimov KMSvatopluk Minařík
1919Morkovice AKMPavel Krejčí
2020Rymice KMRadim Svěchota
2121Podhradní Lhota Muži KMJakub Adámek
2222Kunovice VSJakub Těšický
2323Ludslavice KMPavel Lužík
2424Morkovice BKMPavel Krejčí
2525Nová Dědina BKMDominik Krejčíř
2626Valšovice (Hranice VI) PRTereza Kašpárková
2727Špičky PRpavel bohac
2828Mikulůvka MužiVSTomáš Žamboch
2929Počenice KMPavel Kunčar
3030Slušovice CZLMonika Škrabanová
3131Hlinsko PRPetr Beránek
3239Rychlov BKMMartin Ondra
3340Tučapy prostě na poslední flek ;)KMRené Jašek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tučapy KMMartin Ondra
22Zahnašovice KMMartin Ondra
33Pravčice KMMartin Ondra
44Rymice KMMartin Ondra
55Nětčice BKMMartin Ondra
66Bílany KMMartin Ondra
77Loukov KMOndřej Fiurášek
88Machová ZLKateřina Brázdilová
99Rychlov KMTomanek Jara
1010Počenice KMKristina Krejčí
1111Hlinsko PRPetr Beránek
1212Spišská Sobota PPTomanek Jara


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrovice TR16,4216,2816,422003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahnašovice KM16,3116,8816,882017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM16,4616,9216,922013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mladcová ZL16,9216,8416,922013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Petrovice TR16,8317,0017,002002/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Petrov HO17,1317,1617,162003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zahnašovice KM17,1816,7317,182013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Milotice nad Bečvou PR17,2517,1117,252016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Radkova Lhota PR17,0617,2817,282014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pravčice KM16,6017,3617,362016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Karolín KM17,3417,3717,372017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Vacenovice HO17,3817,0717,382003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Radíkov PR17,3917,3717,392003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zahnašovice KM17,4017,0617,402015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Petrovice TR17,2517,4117,412000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mladcová ZL16,9417,4417,442017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Radíkov PR17,4517,4317,452002/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladcová ZL17,5016,8817,502014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mladcová ZL17,1117,5017,502015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Valšovice (Hranice VI) PR17,5017,3217,502014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mistřice UH17,5216,9717,522017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Zahnašovice KM17,4217,5217,522014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Krumsín PV17,5417,5117,542003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Petrovice TR17,5517,0817,552001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nová Ves OV17,0417,5817,582002/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radkova Lhota PR17,1617,6217,622015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mniší NJ17,1517,6917,692003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Vítonice KM17,2617,7117,712013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Stará Ves FM17,7217,6817,722003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Karolín KM17,7217,6217,722013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Valšovice (Hranice VI) PR17,3517,7217,722016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Babice VS17,7217,7217,722003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Mikulovice TR17,7417,6117,742003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Radkova Lhota PR17,7517,4517,752013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pravčice KM16,9017,7617,762015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Trnov RK17,3017,7617,762003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Výčapy TR17,5417,7717,772003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Nová Dědina KM17,7717,2417,772013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Zahnašovice KM17,4317,7717,772016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Vlkoš HO17,8117,7617,812003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Velký Ořechov ZL17,5417,8717,872017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Plumlov PV17,5617,9117,912002/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Radíkov PR--17,921999/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Mistřice UH17,3817,9517,952015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Radíkov PR16,8717,9517,952000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Špičky PR17,4717,9717,972017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Benetice TR17,9817,8217,982003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Vacenovice HO17,9817,6917,982001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Nětčice KM17,7617,9817,982014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Radíkov PR17,1117,9917,992001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Rymice KM18,0017,5718,002017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Vacenovice HO17,8018,0218,022002/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Karolinka VS--18,031998/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Špičky PR16,9018,0418,042014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Podhradní Lhota KM18,0517,8818,052013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Hodějice VY17,3118,0618,062003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Plumlov PV18,0717,7218,072001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Mikulovice TR18,0918,1118,112001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Mniší NJ18,1217,2918,122002/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Radíkov PR--18,121998/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Nová Dědina KM18,1218,0418,122015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Mysločovice ZL18,1317,5418,132017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Polkovice PR18,1517,3518,152014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Pozděchov VS17,4518,1818,182013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Babice VS17,9918,1918,192000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Luboměř NJ18,1917,6318,192015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Mistřice UH17,6918,2318,232000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Mistřice UH--18,231998/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Luboměř NJ18,1018,2818,282016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sobíšky PR18,2817,9118,282017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Mistřice UH17,9418,3018,302001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Rychlov KM17,9718,3118,312013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Ústí PR18,3218,0618,322016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Karolín KM18,2418,3318,332015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Výčapy TR18,1918,4118,412001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Mladcová ZL18,3218,4418,442016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Vysoká PR17,9918,4618,462016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Ludslavice KM18,4617,9518,462015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Rychlov KM18,4617,4318,462014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Vacenovice HO18,2018,5118,512000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Milenov PR17,7118,5118,512001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Starý Lískovec Sport BM18,3618,5118,512000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Rychlov KM17,9018,5218,522000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Opatovice PR18,4518,5318,532001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Hlinsko PR18,0418,5518,552016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Mikulovice TR18,5518,5518,552000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Radimovice LI--18,551997/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Vítonice KM18,5618,0218,562015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Babice VS18,6116,6918,612016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Bojkovice UH18,6118,4218,612002/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Tučapy KM18,6218,6018,622017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Letohrad UO18,2118,6518,652000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Plumlov PV18,6517,6318,652003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Špičky PR17,7318,6618,662016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Opatovice PR18,5618,6718,672000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Mistřice UH18,7017,0818,702014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Karolín BKM18,7017,9518,702013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Babice VS--18,711998/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Nová Ves OV--18,711999/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Úherce PS18,0018,7418,742003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1997/09/06 Rychlov, KM, Extraliga České republiky v požárním útoku
EXČR
1998/09/05 Rychlov, KM, Extraliga České republiky v požárním útoku
EXČR
1999/07/03 Rychlov, KM,
EXČR
2000/08/12 Rychlov, KM, Pohár SDH Rychlov
EXČR
2001/08/11 Rychlov, KM, Pohár SDH Rychlov
EXČR
2002/08/10 Rychlov, KM, Pohár SDH Rychlov
EXČR
2003/06/14 Rychlov , KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2003/08/09 Rychlov, KM, Pohár SDH Rychlov
EXČR
2004/06/14 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2005/06/11 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2006/06/10 Rychlov , KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2007/06/16 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2008/06/14 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2009/06/13 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2010/06/12 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2011/06/11 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2012/06/09 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2013/06/08 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2014/06/07 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2015/05/23 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2016/06/11 Rychlov, O putovní pohár SDH Rychlov
VCPR
2016/09/17 Rychlov areál Skála, Rychlovská GRAPA denní soutěž na 2B
-
2017/07/22 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2018/08/12 Rychlov, O pohár starosty
PRL
2019/07/28 Rychlov, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova
PHL
2019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice
PHL
2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici
PHL
2019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
Kdy Kde Liga