Rýmařov Sokolovská ulice 2017 - MEMORIÁL JANA SUKA, 2B

Liga: -
Místo: Rýmařov
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 29. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Jaroslav Bálek
Telefon:  777202888

Začátek rezervace: 01. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 28. 07. 2017 10:00
Začátek tipování:  29. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 29. 07. 2017 00:00
Zadal: Jaroslav Bálek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasici.rymarov.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rymarov-8950.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Kunětice muži AJERoman Varga
22Vrbno pod Pradědem Muži BRJan Urban
33Jeseník JEPavel Lučan
44Široká Niva BRLucie Čapková
55Bílý Potok muži AJEJiří Urban
66Vrbno pod Pradědem ŽenyBRJan Urban
77Milotice nad Opavou Muži ABRPavel Bartoník
88Leskovec nad Moravicí ženyBRErika Jelínková
99Široká Niva BRLucie Čapková
1010Janovice mužiBRpetrb boxan
1111Bílý Potok muži BJEJiří Urban
1212Břidličná BRpetrb boxan
1313Milotice nad Opavou Muži BBRPavel Bartoník
1414Janovice ženyBRpetrb boxan
1515Leskovec nad Moravicí mužiBRErika Jelínková
1616Bílý Potok ženyJEJiří Urban
1717Janovice veterániBRpetrb boxan
1818Lipová-lázně JEMichal Gajdoš
1919Světlá mužiBRMartin Král
2020Zátor mužiBRJaromír Wysoglad
2121Suchá Rudná mužiBREdita Barčíková
2222Liptaň mužiBRJan Čech
2323Karlovice ženyBREdita Barčíková
2424Stará Ves BRKarel Gollinarsch
2525Zátor ženyBRJaromír Wysoglad
2626Karlovice mužiBREdita Barčíková
2727Široký Brod muži BJERoman Muzikant
2828Moravský Beroun BRMichal Klimek
2929Vraclávek BRAndy Adamcová
3031Široký Brod muži AJERoman Muzikant


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 náměstí Míru, Rýmařov, TFA Rýmařovský ŽELEZNÝ HASIČ
-
2017/07/29 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/22 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Hošťalovice hřiště, O putovní pohár starosty obce Hošťalovice
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Za kulturním domem Střížov, O PUTOVNÍ POHÁR SV. MARTINA, PATRONA STŘÍŽOVA .
-
2018/06/23 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/23 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/06/29 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2018/06/30 Velké Kunětice fotbal. hřiště, O pohár SDH (2B)
-
2018/06/30 Mikulůvka, fotbalové hřiště
-
2018/06/30 Běhařovice, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/05 Leskovec, fotbalové hřiště, 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B)
-
2018/07/05 Zdislavice-Sokolská zahrada, Požární útok 2B
-
2018/07/05 Kosov - hřiště, Pohárová soutěž
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice,fotbalové hřiště, 3. ročník „O pohár Starostky“ (2B)
-
2018/07/06 Roseč - před KD, Noční hasičská soutěž
-
2018/07/06 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B
-
2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B)
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/08 Velké Karlovice, O Valašsky širák , 2B
-
2018/07/13 Stachovice, NOČNÍ hasičská soutěž, 2B
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
2018/07/14 Poruba - travnaté hřiště u KD, XXIII. ročník memoriálu br. F. Horníka v PÚ
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, Noční Želeč, 2b
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Sportovní areál Králíky(noční), 1.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2018/07/28 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
Kdy Kde Liga