Rýmařov Sokolovská ulice 2017 - MEMORIÁL JANA SUKA, 2B

Liga: -
Místo: Rýmařov
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 29. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Jaroslav Bálek
Telefon:  777202888

Začátek rezervace: 01. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 28. 07. 2017 10:00
Začátek tipování:  29. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 29. 07. 2017 00:00
Zadal: Jaroslav Bálek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasici.rymarov.cz

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rymarov-8950.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Kunětice muži AJERoman Varga
22Vrbno pod Pradědem Muži BRJan Urban
33Jeseník JEPavel Lučan
44Široká Niva BRLucie Čapková
55Bílý Potok muži AJEJiří Urban
66Vrbno pod Pradědem ŽenyBRJan Urban
77Milotice nad Opavou Muži ABRPavel Bartoník
88Leskovec nad Moravicí ženyBRErika Jelínková
99Široká Niva BRLucie Čapková
1010Janovice mužiBRpetr boxan
1111Bílý Potok muži BJEJiří Urban
1212Břidličná BRpetr boxan
1313Milotice nad Opavou Muži BBRPavel Bartoník
1414Janovice ženyBRpetr boxan
1515Leskovec nad Moravicí mužiBRErika Jelínková
1616Bílý Potok ženyJEJiří Urban
1717Janovice veterániBRpetr boxan
1818Lipová-lázně JEMichal Gajdoš
1919Světlá mužiBRMartin Král
2020Zátor mužiBRJaromír Wysoglad
2121Suchá Rudná mužiBREdita Barčíková
2222Liptaň mužiBRJan Čech
2323Karlovice ženyBREdita Barčíková
2424Stará Ves BRKarel Gollinarsch
2525Zátor ženyBRJaromír Wysoglad
2626Karlovice mužiBREdita Barčíková
2727Široký Brod muži BJERoman Muzikant
2828Moravský Beroun BRMichal Klimek
2929Vraclávek BRAndy Adamcová
3031Široký Brod muži AJERoman Muzikant


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 náměstí Míru, Rýmařov, TFA Rýmařovský ŽELEZNÝ HASIČ
-
2017/07/29 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2018/07/28 Rýmařov,zahrada Hedvy, 51.ročník Memoriál Jana Suka
-
2019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy
HLPP
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/21 Častolovice,Sokolská zahrada, O putovní pohár starosty obce Memoriál Mirka Frýdy
-
2019/09/21 Jiřice u Miroslavi, hřiště, O putovní pohár starosty obce Jiřice
-
2019/09/21 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/09/21 fotbalové hřiště, I. ročník O pohár starostky obce Lechovice
-
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/22 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti
-
2019/09/28 Areál Dušana Pavlíčka, Poslední Sání 2019
-
2019/09/28 MILEVSKO nám. E. BENEŠE, ŽELEZNÝ HASIČ MILEVSKO - O POHÁR STAROSTY MĚSTA
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/09/28 Osek u Milevska, Soutěž v neupravených PS 12
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/05 Třebelovice, O pohár starostky obce Třebelovice
-
2019/10/12 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/10/19 Pozor - datum bude upřesněn!, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/19 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/10/27 Zdislavice - náves, PÚ 1+4, člun, překážky, sání z požární nádrže
-
2019/11/09 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2019/11/16 Pohořelice- modelářské letiště, O sametový pohár
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga