Rýmařov,zahrada Hedvy 2018 - 51.ročník Memoriál Jana Suka

Liga: -
Místo: Rýmařov
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 28. 07. 2018 10:00
Kontakt:   SDH Rýmařov
Telefon:  724963090

Začátek rezervace: 28. 06. 2018 18:00
Konec rezervace: 28. 07. 2018 10:00
Začátek tipování:  28. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 28. 07. 2018 00:00
Zadal: Jan Urban

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Soutěž zařazena do kalendáře Hasičské ligy Praděd
http://www.hl-praded.cz/kalendar-soutezi-2018-a-kontakty-na-sdh


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rymarov-9602.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Rýmařov MužiBRJan Urban
22Velké Kunětice JERoman Varga
33Vrbno pod Pradědem mužiBRJendelín Urban
44Suchá Rudná mužiBREdita Barčíková
55Široká Niva mužiBRJendelín Urban
66Velké Kunětice JERoman Varga
77Vrbno pod Pradědem ženyBRJendelín Urban
88Bílý Potok JEJiří Urban
99Karlovice ženyBREdita Barčíková
1010Široká Niva ženyBRJendelín Urban
1111Břidličná BRJíří Skopal
1212Bernartice JEJiří Urban
1313Karlovice mužiBREdita Barčíková
1414Bílý Potok JEJiří Urban
1515Janovice BRJíří Skopal
1616Stará Ves BRJíří Skopal
1717Lipová-lázně mužiJEMilan Smékal
1818Zátor BRMartin Nalepa
1919Janovice BRJíří Skopal
2020Milotice nad Opavou Muzi BRPavel Bartoník
2121Janovice VeteraniBRJíří Skopal
2222Zátor BRMartin Nalepa
2323Moravský Beroun BRRoman Klembara
2424Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
2525Andělská Hora ValšovBRMichal Kugler
2626Andělská Hora Vaclavov u BruntaluBruntaleBRMichal Kugler
2727Leskovec nad Moravicí Muži BRRadim Hanulík
2828Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
2931Leskovec nad Moravicí Ženy BRRadim Hanulík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 náměstí Míru, Rýmařov, TFA Rýmařovský ŽELEZNÝ HASIČ
-
2017/07/29 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2018/07/28 Rýmařov,zahrada Hedvy, 51.ročník Memoriál Jana Suka
-
2019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy
HLPP
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/04 Roseč, Noční hasičská soutěž před KD.
-
2020/07/04 Hasičská zbrojnice v Tisňavách, O Valašsky širák, 2B
-
2020/07/04 Kožušany, areál ,,za tratí', VII. ročník noční pohárové soutěže na 2B
-
2020/07/05 Lúky, 36 Ročník súťaže o Zlatú prilbu
-
2020/07/05 Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJ, Memoriál Čeňka Poláka, 2B i muži, chlapi 4 čl. 35+
-
2020/07/05 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2020/07/06 Vojnice areál “ V Hliníku”, Hasičská soutěž SDH Vojnice VII. ročník
-
2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/11 Mrákotín, O pohár starosty městyse Mrákotín.
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga