Rynárec 2020 - O pohár starosty obce Rynárec, 2B

Liga: PLPU
Místo: Rynárec
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 18. 07. 2020 13:00
Kontakt:   Zdeněk Vlk
Telefon:  +420721553264

Začátek rezervace: 04. 07. 2020 12:00
Konec rezervace: 18. 07. 2020 13:00
Začátek tipování:  04. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 17. 07. 2020 00:00
Zadal: František Janů

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rynarec-11063.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kamenice nad Lipou BPE--14,532018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dolní Němčice JH14,7614,7814,782019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Heřmaneč JH14,5614,9614,962019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sedlatice BJI14,9115,0015,002019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sedlatice AJI15,0514,2915,052019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Batelov JI15,0815,0615,082019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Markvarec JH--15,102018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Žirovnice PE--15,272018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kamenice nad Lipou PE14,9315,4615,462019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Žirovnice PE14,8115,5315,532019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sedlejov JI15,7415,7815,782019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Batelov JI--15,962018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Božejovice TA15,9415,9615,962019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Strachoňovice JI16,0815,6516,082019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strachoňovice JI--16,082018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Heřmaneč JH--16,292018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rynárec PE16,3515,8016,352019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rynárec PE--16,932018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Choustník TA17,0317,0317,032019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Milíčov JI17,0916,5617,092019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cizkrajov JH--17,162018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Božejovice TA--17,462018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kaliště JI--17,572018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Panské Dubenky JI17,8016,8117,802019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Choustník TA--17,822018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nový Rychnov PE17,9117,9217,922019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libkova Voda PE--20,952018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rudolfov CB--22,142018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Mysletice JI--22,422018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Mysletice JINPNPNP2019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Libkova Voda PENPNPNP2019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolní Němčice JH--NP2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Markvarec JHNPNPNP2019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Rohovka PENPNPNP2019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kaliště JINPNPNP2019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Milíčov JI--NP2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Strmilov JH--DSQ2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zajíčkov PE17,5317,9817,982019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zajíčkov PE--18,272018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Cerekev JI18,4617,8418,462019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sedlejov JI18,6518,6318,652019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Strachoňovice JI--19,032018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nová Včelnice JH17,7119,0819,082019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mysletice JI--19,932018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Strachoňovice JI19,0919,9719,972019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Včelnice JH--20,632018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Choustník TA21,0818,9321,082019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Milíčov JI21,3420,8921,342019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdešov JH19,5921,8621,862019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Batelov JI--22,312018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Batelov JI24,4320,0924,432019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lomnice nad Lužnicí JH--26,172018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Milíčov JI--26,872018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Choustník TA--NP2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice JI16,7916,3716,792019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/08/29 Rynárec, PE, Pohár Rynárec
PEHL
2010/08/28 Rynárec, PE, Pohár Rynárec
PEHL
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
PLPU
2019/07/13 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B
PLPU
2020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/11 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 5.ročník
PLPU
2020/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B
PLPU
2020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B
PLPU
2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B
PLPU
2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města
PLPU
2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce
PLPU
2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
Kdy Kde Liga